• Informacje na temat:

  tusze do rzęs z witaminami

Artykuły na temat: tusze do rzęs z witaminami
 • INVEO - tusz do rzęs z czynnikiem stymulującym wzrost włosów

  Innowacyjny tusz INVEO nadaje rzęsom lśniący czarny kolor. Znacząco je wydłuża, pogrubia i podkręca. Sprawia, że rzęsy stają się bardzo wyraziste. Jednak na tym jego rola się nie kończy. Tusz INVEO zawiera składniki dbające o kondycję rzęs i czynnik stymulujący wzrost włosów.

 • Tusz do rzęs idealny na wiosnę

  Nowoczesny tusz to kosmetyk wielofunkcyjny: upiększa rzęsy, wzmacnia je, np. dzięki witaminom i ceramidom, "specjalizuje się" w makijażu, m.in. wydłużając włoski, pogrubiając je lub podkręcając. Może też być odpowiedzią na sezonowe potrzeby kobiet.

 • Tusz, serum, a może odżywka? Czyli kosmetyki do pielęgnacji rzęs

  Marzysz o prawdziwym wachlarzu gęstych i długich rzęs, a Matka Natura obdarowała Cię rzadkimi i krótkimi włoskami? A może Twoje rzęsy straciły dawny blask? Jeśli chcesz, by wróciły do formy, nie musisz wcale uciekać się do przyklejania sztucznych rzęs! Wystarczy, że zastosujesz kosmetyki z pobliskiej apteki lub drogerii, a Twoje rzęsy staną się mocne, długie i gęste.

 • Tusz HYPOAllergenic marki Bell

  Mascara marki Bell. Hipoalergiczny tusz do rzęs. Został stworzony specjalnie dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe. Pogrubia, wydłuża i subtelnie podkręca rzęsy. Formuła...

 • Skandaliczna objętość i elastyczność rzęs

  Nowy tusz Rimmel London - Scandaleyes Lycra® Flex- zapewnia skandaliczną objętość i elastyczność rzęs.

 • Mówi się, że są zwierciadłem duszy. Jeśli chcesz zachwycać spojrzeniem, postaw na odpowiednią pielęgnację rzęs, brwi oraz wrażliwej skóry wokół oczu.

 • Piękne rzęsy bez przedłużania

  To proste. Wystarczy sięgnąć po specjalne odżywki pobudzające wzrost rzęs. Ważne, by stosować je regularnie przez kilka tygodni.

 • Oczy w pięknej oprawie

  Mówi się, że są zwierciadłem duszy. Jeśli chcesz zachwycać spojrzeniem, Wypoczęte postaw na odpowiednią pielęgnację rzęs, brwi oraz wrażliwej skóry wokół oczu.

 • Aktywna baza i serum Christian Laurent Supreme Growth.

  Każda kobieta marzy o gęstych, zdrowych i długich rzęsach. Nie każda natomiast chce sięgać po pomoc kosmetyczki i sztuczne rzęsy, które czasami wyglądają teatralnie i nie pasują do każdego typu urody. Postawmy więc na naturalność! Na mocnych i zdrowych rzęsach mascara daje spektakularny efekt. Aby rzęsy były naturalnie piękne Christian Laurent opracował nowe, luksusowe serum do rzęs - Supreme...

 • Tego lata postaw na naturalne rzęsy

  Latem będzie królował naturalny look i make-up no make-up. Zapomnij o przerysowanych, przyklejanych rzęsach. W wakacyjnym sezonie „rządzić będą” te naturalne, ale gęste, grube i długie. Zamiast więc doklejać sztuczne, podkręcać je zalotką albo wielokrotnie tuszować, już teraz przygotuj się do urlopu i sięgnij po serum ACITVE LASH L’biotica PROFESSIONAL THERAPY, pobudzające wzrost rzęs i brwi...

Zdjęcia na temat: tusze do rzęs z witaminami