• Informacje na temat:

  poprawia kręcenie włosów

Artykuły na temat: poprawia kręcenie włosów
 • Bezpieczna i prosta stylizacja włosów – w sam raz na karnawał!

  Trwający karnawał to świetny czas na wypróbowanie nowych stylizacji i fryzur. Przekonaj się, że wyczarowanie loczków i fal może być proste i bezpieczne dla Twoich włosów!

 • Zawsze gęste i mocne – jak zwalczyć wypadanie włosów spowodowane niewłaściwą pielęgnacją?

  ...wyposażona nie tylko w czujnik temperatury włosów, ale też w pięć cyfrowych trybów suszenia: szybkiego, delikatnego, manualnego, stylizującego i wspomagającego kręcenie loków. Nie zapominaj o "drobiazgach(...)Co szkodzi naszym włosom? Jeżeli ilość włosów, które po czesaniu zostają na szczotce budzi twoje poważne zaniepokojenie, pierwsze kroki powinnaś skierować do trychologa. Specjalista z tej...

 • ...pewnego czasu modne jest olejowanie włosów. To metoda arabska, która znakomicie kosmyki nawilża, odżywia, poprawia ich sprężystość i regeneruje – oleje bowiem zawierają cenne NKKT, witaminy(...) Zza oceanu dotarła do nas nowa technika pielęgnacji włosów. Stosuje ją tam wiele gwiazd, jest bardzo popularna w Hollywood. Metoda, która podbiła serca Amerykanek, to...

 • Konkurs - zostań testerką produktów do pielęgnacji włosów marki Philips!

  Nasze użytkowniczki wypróbowały produkty do stylizacji włosów firmy Philips. Czy były z nich zadowolone?

 • Jak prawidłowo dbać o skórę głowy

  Podstawowym warunkiem pięknych włosów jest zdrowa skóra głowy - bez łupieżu czy tendencji do przetłuszczania. Czy wiemy jak o nią skutecznie zadbać?

 • Kérastase: L’Incroyable Blowdry

  Balsam L’Incroyable Blowdry od Kérastase to produkt, który zmienia zasady rządzące światem modelowania włosów.

 • Piękne i gęste włosy - jak je pielęgnować, by im nie zaszkodzić?

  Częste farbowanie, stosowanie preparatów stylizujących, a także modelowanie z użyciem urządzeń termicznych sprawia, że coraz trudniej jest nam utrzymać piękny, zdrowy wygląd włosów. Jak je pielęgnować, by im nie zaszkodzić?

 • Kosmetyki, które warto wziąć do sauny

  Sauna, gorąca kąpiel lub prysznic. Tyle wystarczy, żeby kosmetyki pokazały sto procent swoich możliwości. Bo na dobrze oczyszczonej, rozgrzanej skórze większość z nich działa szybciej i lepiej. Ale to nie wszystko, w kremach do twarzy, balsamach do ciała i odżywkach do włosów są nowoczesne składniki, które uaktywniają się dopiero pod wpływem wysokiej temperatury.

 • Modna fryzura

  Stylu). - Przypalanie końcówek płomieniem powoduje otwarcie torebek włosowych, co pozwala łatwo i głęboko wniknąć składnikom odżywek. Zabieg ten bardzo poprawia strukturę, jak i kondycję włosów, a po(...)Zza oceanu dotarła do nas nowa technika pielęgnacji włosów. Stosuje ją tam wiele gwiazd, jest bardzo popularna w Hollywood. Metoda, która podbiła serca Amerykanek, to velaterapia. W płomieniach...

 • Czym ułożyć fryzurę?

  W drogeriach półki z produktami do stylizacji włosów uginają się od kosmetyków. A Ty zastanawiasz się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.