• Informacje na temat:

  pielęgnacja skóry jesienią i zimą

Artykuły na temat: pielęgnacja skóry jesienią i zimą
 • Pielęgnacja skóry jesienią

  Jesień to pora roku, która wiąże się z poważnym sprawdzianem dla cery, włosów, skóry ciała i samopoczucia. Narażenie ciała i włosów na częste działanie szkodliwych promienia słonecznych podczas lata, prawie zawsze wiąże się z widocznym spadkiem formy i pogorszeniem kondycji włosów, skóry ciała i wrażliwej skóry twarzy. Co więcej, przed nimi kolejne wyzwanie – zima, która nie rozpieszcza – wysusza...

 • Pielęgnacja skóry jesienią

  Jesień to czas na regenerację skóry po ciepłych, słonecznych miesiącach. Walkę z przebarwieniami, przesuszeniem skóry, fotostarzeniem i pogłębionymi zmarszczkami. Jak radzą specjaliści, to dobry moment na wszelkiego rodzaju peelingi.

 • W okresie jesienno-zimowym każdy typ cery jest wymagający i pielęgnacja sprawia kłopoty. Dlatego precyzyjnie dobierz kosmetyki do potrzeb swojej skóry.

 • Jesienna pielęgnacja skóry - więcej odżywienia i nawilżenia

  ...- który jest znany z właściwości nawilżających. Jesienią i zimą doskonałym sposobem na odżywienie naszej skóry będą produkty na bazie olejków, stosowane na wilgotną skórę pozostawią ją miękką i nawilżoną(...)Gdy temperatura spada, nasza skóra traci nawilżenie, pierwszym krokiem, aby temu zapobiec, powinno być wprowadzenie bardziej nawilżających środków do kąpieli i pielęgnacji skóry. Warto również...

 • Jesienią i zimą nasza skóra wystawiana jest na ciężką próbę. Musi zmagać się z ciągłymi zmianami temperatur i wilgotności. Na zewnątrz wiatr wieje nam prosto w twarz, a gdy wracamy do ogrzewanych pomieszczeń, jesteśmy narażeni na suche powietrze.

 • ​Troskliwa pielęgnacja skóry dziecka o każdej porze roku

  Potrzeby pielęgnacyjne skóry zmieniają się w różnych porach roku. Dotyczy to zwłaszcza skóry małego dziecka, która jest z natury bardziej delikatna i bezbronna od skóry dorosłego człowieka.

 • Wiśniowa pielęgnacja - hitem jesieni

  Wiśnia stała się prawdziwą królową owocowej pielęgnacji. W produktach zachwyca nie tylko pięknym zapachem, który nawet jesienią będzie przywodził na myśl wspomnienie lata, ale również skutecznością składników w niej zawartych.

 • Jak przygotować skórę na jesień i zimę?

  ...odżywcze, dlatego na koniec zaleca się nałożenie dobrego kremu lub maseczki. Ochrona twarzy Ochrona przed promieniowaniem UV  jest ważna nie tylko latem, ale również jesienią i zimą. W tym okresie można stosować kremy z niższym filtrem, ale nie wolno nam odstawić ich całkowicie, gdyż to właśnie brak odpowiedniej ochrony przed słońcem jest główną przyczyną starzenia się skóry. Musimy się zmierzyć...

 • Jesienna pielęgnacja – jak zregenerować skórę po lecie i zapewnić jej ochronę na zimę?

  Jesień to wyjątkowo ciężki okres dla skóry - zmęczona po wakacjach cera staje się nieprzyjemna w dotyku, traci blask i jest narażona na przesuszenie. Co więcej, zbliżający się sezon grzewczy, silne wiatry oraz niskie temperatury wcale nie ułatwiają procesu odbudowy naskórka. Zdradzamy jakich kosmetyków używać, aby zregenerować skórę i zabezpieczyć ją przed zimowymi mrozami.

 • Najważniejsze zasady pielęgnacji stóp jesienią i zimą

  Jesienią i zimą nasze stopy potrzebują takiej samej uwagi jak latem.

Dyskusje na temat: pielęgnacja skóry jesienią i zimą
 • Re: Jesienna pielęgnacja skóry - więcej odżywienia i nawilżenia

  Moja skóra jesienią i zimą potrafi pokazać się z najgorszej strony. Wychodzą mi pajączki, na brodzie wyskakują mi wypryski, które samej trudno mi usunąć. Na szczęście wiem już, że na takie problemy pomogą mi zabiegi u kosmetyczki - wystarczy kilka kosmetykami Nanili, żeby skóra wróciła do dobrej formy. Gdyby nie te zabiegi to całą zimę miałabym ogromny problem, którego sama nie umiem rozwiązać.