• Informacje na temat:

  oczy niebieskie kolor ubrań

Artykuły na temat: oczy niebieskie kolor ubrań
 • Ubranie to komunikat

  ...prostu ubieraj się lepiej". To działa. Ludziom, którzy pracują w jakiejś branży wydaje się oczywiste, że trzeba się tak a nie inaczej ubrać, ale na rozmowach kwalifikacyjnych wciąż trafiają się kabaretki, japonki, krótkie spodenki, rozwleczone T-shirty. Jeśli naprawdę nie wiemy, jak się ubrać, to zawsze można założyć białą koszulę i jakieś ciemne spodnie. No i oczywiście czyste buty. Na początek to...

 • Dobrać odpowiedni kolor

  ...​Właściwie dobrany kolor ujmuje lat, tuszuje zmęczenie, podkreśla urodę. Oto praktyczne porady, jak go dopasować.

 • Jakie kolory dobrać do sypialni?

  Nie tylko materac, ale również kolory ścian w sypialni mogą mieć ogromny wpływ na jakość naszego wypoczynku i dobrego snu. Jak poszczególne barwy wpływają na nasze samopoczucie?

 • Kolory nowego sezonu. Co będzie modne?

  ...znowu supermodna?  Albo polubisz pudrowy róż i odważysz się na nowy kolor pomadki? Nigdy nie wiadomo, kiedy nagle poczujesz, że ta wiosna może dla Ciebie nabrać nowych kolorów. Makijaż(...) kobieco i kolorowo. Falbany, plisy i kokardy dodają fantazji sukienkom i bluzkom. Metaliczne dodatki (może jakieś szalone buty w złotym lub srebrnym kolorze?) wprowadzają nas w XXI wiek. Kwiaty kwit...

 • Kolory na jesień

  Królewski błękit, złoto, a może słodki róż? Sprawdź, co jest najmodniejsze, ale też które kolory pasują do twojej cery i z czym je łączyć. Z nami dokonasz najlepszego wyboru!

 • Jesień 2015, czyli w kolorach ziemi

  Niektórym jesień kojarzy się z końcem ery noszenia ciekawych, kolorowych ubrań i zakładaniem szaro-burych, nijakich elementów garderoby. Ale to nieprawda. Mimo, iż wielu tak właśnie czyni, to od nas zależy, jakie kolory będzie miała nasza jesień.

 • Poznaj swój typ urody i świadomie dobieraj kolory

  Czysta wiosna jak Nicole Kidman, chłodne lato jak Angelina Jolie, ciepła jesień, a może ciemna zima jak Demi Moore? Czy wiesz, jakim typem urody jesteś? Sprawdź i dowiedz się, w jakich kolorach poczujesz się najlepiej.

 • Kolory osobowości

  Sięgasz po ubranie w określonej barwie nie tylko dlatego, że jest ci w niej do twarzy. Kolory odzwierciedlają charakter i nastrój!

 • Oko w mono-kolorze

  Jeden odcień na powiekach to najmodniejszy look sezonu - postaw na mono-kolor!

 • Dobierz kolor do swojej urody

  Każdy człowiek ma swoje przyjazne kolory, w których wygląda korzystniej. Właściwie dobrana barwa sukienki, bluzki, apaszki potrafi ująć kobiecie lat, podkreślić jej urodę, zatuszować zmęczenie. To samo dotyczy mężczyzn. I odwrotnie - niewłaściwie dobrany kolor ubrania - postarza, eksponuje zmarszczki, sprawia, że wyglądamy szaro, nieatrakcyjnie, a nawet wzbudzamy antypatię otoczenia.