• Informacje na temat:

  metoda na przebarwienia na twarzy

Artykuły na temat: metoda na przebarwienia na twarzy
 • Po powrocie z wakacji odkryłam na twarzy ciemne przebarwienia. Najgorzej wygląda brązowa plamka przy ustach. Dermatolog proponuje mi mezoterapię. Czy to nie przesada? Sądziłam, że to metoda liftingu. Katarzyna z Mrągowa...

 • Znikająca ze skóry opalenizna często obnaża brzydkie plamy na twarzy. Jak się ich pozbyć, podpowiada dr Ewa Rybicka, ceniony lekarz medycyny estetycznej z kliniki Estetica Nova.

 • Po opaleniźnie nie ma śladu, a jedyną pamiątką są plamy na twarzy? Jak się ich pozbyć, pod powiada dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova.

 • Usuń przebarwienia zanim będzie za późno!

  Uwaga na słońce! Większość z nas uwielbia słońce - kojarzy nam się z latem, z wakacjami, z ciepłem. Odsłaniamy ciało, żeby później cieszyć się brązową opalenizną. Tymczasem przebarwienia pojawiają się właśnie w miejscach, które najczęściej wystawiamy na działanie promieni słonecznych - na twarzy, dłoniach czy dekolcie. - Problem przebarwień pojawia się wówczas, gdy melanocyty, czyli...

 • Diagnoza skóry na podstawie zdjęcia. Nowoczesna metoda rozpoznawania potrzeb każdej skóry

  ...zmarszczki, drobne linie, zmarszczki pod oczami, utrata blasku, utrata jędrności, widoczne pory, przebarwienia), narzędzie opracowane przez firmę Vichy potrafi podać swoje wyniki w zaledwie kilkanaście sekund, i to bazując na tylko jednym, samodzielnie wykonanym zdjęciu twarzy. Najbardziej wiarygodną diagnozę osiągniemy robiąc sobie selfie bez makijażu i okularów oraz w dobrym, najlepiej naturalnym...

 • Wiosna to już ostatni dzwonek, by usunąć z twarzy stare przebarwienia. Warto też dowiedzieć się, jak ustrzec się przed tworzeniem(...) właśnie działanie ma sok z cytryny i ogórka, a nawet surowego ziemniaka. Wyciśniętym należy przecierać skórę twarzy. Można ją także myć wacikiem zanurzonym w zsiadłym mleku, maślance, śmietanie lub...

 • Jak skutecznie usunąć przebarwienia?

  Ciemne plamki na twarzy, dekolcie i dłoniach dodają lat równie skutecznie co zmarszczki. Powstają, gdy nieprawidłowo działają melanocyty – komórki wytwarzające barwnik skóry (melaninę). A ten gromadzi się i tworzy przebarwienie.

 • Kuracje rozjaśniające należy przeprowadzać jesienią, gdy słońce świeci słabiej, ponieważ preparaty na przebarwienia uwrażliwiają skórę na działanie jego promieniowania.

 • Świetnie czułaś się opalona, ale gdy twarz zaczęła wracać do swojego „zimowego” kolorytu, odkryłaś pamiątkę – przebarwienia.

 • Piegi i plamy na twarzy to, niestety, skutek uboczny pięknej letniej opalenizny. Teraz, gdy cera blednie, zaczynają wychodzić wszelkie niedoskonałości naszej cery. Jak można je usunąć lub przynajmniej skutecznie zatuszować?

Dyskusje na temat: metoda na przebarwienia na twarzy
 • Re: Domowe sposoby na zmarszczki? Chcę nadal wyglądać młodo!

  Domowy sposób na zmarszczki, jaki znam, to masaż twarzy . Jest to metoda dość pracochłonna ale w miarę skuteczna a przede wszystkim tania. Koszt to 10 minut spędzonych wieczorem przed lustrem(...) przebarwienia, spłyci drobne zmarszczki i odmłodzi wygląd twarzy. Kazdy, w zależności od rodzaju cery i ewentualnych przeciwwskazań znajdzie coś dla siebie.