• Informacje na temat:

  makijaż małe oczy opadające powieki

Artykuły na temat: makijaż małe oczy opadające powieki
 • Makijaż, który podkreśli piękne oczy

  Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje.

 • Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje.

 • Makijaż, który odmłodzi oczy

  Odpowiednio je malując, optycznie podniesiesz ich opadające kąciki i rozświetlisz spojrzenie...

 • ...cienie do użycia na sucho i na mokro, Paese, 19,90 zł. Problem − małe i wąskie oczy Potrzebne Ci będą cienie, najlepiej satynowe lub perłowe, w dwóch odcieniach oraz dobry tusz do rzęs(...) mascarą, podkreśl mocniej zwłaszcza włoski w środkowej części powieki. Wypróbuj tusz w kolorze granatowym lub brązowym zamiast czarnego. Zapomnij o ciężkim, przytłaczającym makijażu i postaw na subtelne...

 • Nadają oczom piękny kształt, podkreślają barwę tęczówki, a nawet odmładzają, „podnosząc” opadające kąciki. Umiejętnie zrobione kreski na powiekach mają ogromne możliwości!

 • Patenty na piękne oczy

  Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje.

 • Popraw oczy makijażem

  Ukryj opadające powieki Z wiekiem niewielki fałd skóry pod brwiami powiększa się i zaczyna przykrywać ruchomą część powieki. Można go optycznie "podnieść". l Cień w ciemniejszym kolorze nakładaj na(...) zdecydowanie uniesiony do góry. Rzęsy podkręcaj zalotką i starannie podkreślaj mascarą zwiększającą objętość. To ładnie "otworzy" oko i odwróci uwagę od opadającej powieki. Korzystaj z cieni...

 • Jak zrobić kreskę na powiece?

  ...rzęs - od połowy powieki aż do zewnętrznego końca. Linię staraj się zrobić jak najbliżej rzęs. Stopniowo pogrubiaj kreskę. Jeśli robisz makijaż wieczorowy, zdecyduj się na nieco grubsze kreski, które(...)Nadają oczom piękny kształt, podkreślają barwę tęczówki, a nawet odmładzają, "podnosząc" opadające kąciki. Umiejętnie zrobione kreski na powiekach mają ogromne możliwości! Jeśli nigdy ich nie...

 • Triki, które odmłodzą Twoje oczy

  Z wiekiem skóra wokół oczu wiotczeje – zmarszczki, opuchlizna i opadające powieki skutecznie dodają nam lat. Oto jak za pomocą makijażu możemy to zmienić.

 • Unieś opadające powieki, robiąc kreskę na 3/4 górnej i 1/3 dolnej powieki. Kreski muszą mocno unosić się, nie łączyć i wychodzić poza kącik oka. Linie są grubsze i wyraziste. Powiększ małe oczy, rysując kreskę na 4/5 długości górnej powieki. Kreska ma być cienka, lekko się unosić i wychodzić poza kącik. Użyj kredki jasnej (np. grafitowej), nie czarnej.