• Informacje na temat:

  depilator wyrywa włoski bez cebulki

Artykuły na temat: depilator wyrywa włoski bez cebulki
 • Depilacja nóg bez tajemnic

  ...​Doradzamy, czym bezpiecznie usuwać niechciane włoski, a także, jak łagodzić ból i zapobiegać podrażnieniom po zabiegu.

 • Depilacja bez podrażnień

  ...go z włosami. Nie trzymaj preparatu na skórze dłużej, niż zaleca producent. Depilator Wyrywanie włosków z cebulkami może prowadzić do pojawienia się krostek. Aby temu zapobiec (a także(...) depilacji była gładka i bez skazy? Golenie maszynką Nieprawidłowo przeprowadzone skutkuje krostkami, czerwonymi plamkami, skaleczeniami i swędzeniem. Dlatego zawsze używaj ostrej maszynki, tępa ciągnie...

 • Depilacja laserowa – na czym polega i co ją wyróżnia?

  Bolesne wyrywanie niechcianych włosków za pomocą depilatora lub plastrów z woskiem czy żmudne i powodujące podrażnienia golenie maszynką – metody te nie należą ani do przyjemnych, ani do skutecznych. Włoski po pewnym czasie i tak odrosną… Alternatywą może okazać się coraz popularniejsza depilacja laserowa. Wyjaśniamy, na czym polega.

 • 6 domowych sposobów na usunięcie owłosienia bez bólu

  Użyj depilatora! Skóra będzie gładka przez kilka tygodni. Podpowiadamy, jak złagodzić ból podczas depilacji.

 • Metod jest wiele. Wybierając jakąś dla siebie, zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie, bo zwykle każda część ciała wymaga innego zabiegu. Masz do wyboru maszynkę, piankę lub żel, depilator, wosk... Dzięki nim bez trudu sama usuniesz zbędne włoski w domu. Jeśli jednak nie jesteś specjalistką od depilacji – powierz to zadanie kosmetyczce.

 • Próbujemy różne sposoby depilacji

  ...cery – działają delikatniej i zawierają więcej substancji kojących. Depilator Działanie: umieszczone w obrotowej głowicy pęsety wychwytują i wyrywają włoski razem z cebulkami. Dobry do: depilacji(...) wyrywa z cebulkami nawet dwumilimetrowe włoski, a dodane do niego wyciąg z nagietka i olejek słonecznikowy od razu koją podrażnienia i nawilżają skórę. Po depilacji skóra powinna być gładka przez trzy...

 • Włoski (nie tylko) dla początkujących

  Depilacja. Nie lubimy jej, ale nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Metody są różne, każda ma plusy i minusy. Jak osiągnąć idealny efekt gładkości bez zagryzania warg i zaciskania pasa?

 • Zbliża się sezon na sukienki bez rękawów, topy i szorty, najwyższa pora więc pozbyć się niechcianych włosków.

 • Specjalna depilacja dla kobiet z problemami

  Poznaj bezpieczne sposoby usuwania niechcianych włosków z ciała, gdy masz żylaki, alergię, wrażliwą skórę lub jesteś w ciąży. Podpowiadamy, jak zmniejszyć ból, zapobiegać podrażnieniom i wrastaniu włosków.

 • Sekrety skutecznej i bezpiecznej depilacji

  Zbliża się sezon na sukienki bez rękawów, topy i szorty, najwyższa pora więc pozbyć się niechcianych włosków.