• Informacje na temat:

  zmiany koloru włosów gwiazd

Artykuły na temat: zmiany koloru włosów gwiazd
 • Ratunek dla włosów

  Silne słońce, słona i chlorowana woda, a także wilgoć i wiatr nie poprawiają kondycji włosów. Chociaż o wiele łatwiej zapobiegać uszkodzeniom, niż naprawiać ich skutki, z każdej sytuacji jest wyjście. Podpowiadamy jakie.

 • Natalia Siwiec zmieniła kolor włosów

  ..."Lubię ten nowy kolor! Zachciało mi się ciemniejszego i mam:)" napisała gwiazda. okazuje się jednak, że trafiony kolor to nie wszystkie zmiany. Urocza grzywka nie była podyktowana wyborem a koniecznością, ponieważ celebrytka zniszczyła sobie włosy niewłaściwą pielęgnacją. Jak wam się podoba nowa fryzura Natalii Siwiec?

 • Wiosenne zmiany

  Ta wyjątkowa pora roku prowokuje nas do urodowych eksperymentów. Nowa fryzura lub kolor włosów zawsze robią wrażenie. Raz lepsze, raz gorsze...

 • Maciej Maniewski: Kino pod włos

  W salonie, albo na planie filmowym. Maciej Maniewski od 20 lat opiekuje się włosami polskich gwiazd. Mówią o nim mistrz drugiego planu, nazywają ekspertem od metamorfoz. Spotkaliśmy się tuż przed premierą jego najnowszego projektu - "Chemii" w reżyserii Bartka Prokopowicza. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz - założycielki Fundacji Rak'n'Roll.

 • Polki powinny zadbać o pielęgnację włosów

  ...- Przynajmniej raz w życiu każda kobieta powinna mieć krótkie włosy - przyznaje stylista gwiazd Michael Shaun Corby. Stylista pracujący na co dzień z największymi sławami ocenia fryzury Polek i zdradza najnowsze fryzjerskie trendy.

 • Izabela Trojanowska: Nadszedł czas na zmiany

  ...przeszłości, co widać też w jej wyglądzie. "Zmiana koloru włosów z blond na mój naturalny (ciemny) miał symbolizować powrót do korzeni muzycznych. W sumie między innymi z Jankiem nagrywałam swoją pierwszą(...) teledyski, występy - o których na pewno napiszę na mojej oficjalnej stronie. Na wszystkie koncerty już teraz serdecznie zapraszam, szczególnie moich wiernych fanów!", mówi gwiazda. Wciąż też gra w serialu...

 • Barwne zmiany

  Gorzka czekolada, płomienna miedź, a może chłodna platyna? Koloryzacja musi mieć modny odcień, ale przede wszystkim ma współgrać z typem urody. Które gwiazdy o tym pamiętały?

 • Ekspresja Koloru, Pantene Pro-V

  Aby pomóc wydobyć unikalne piękno każdego koloru włosów, Pantene Pro-V prezentuje kolekcję produktów do pielęgnacji włosów blond, brąz oraz rudych. Teraz kobiety o różnych odcieniach włosów będą mogły stosować kompletny program pielęgnacyjny przeznaczony specjalnie do potrzeb ich włosów.

 • Znalazły swój kolor

  Czasem to matka natura popełnia błędy. Zdarza się też, że mylą się styliści gwiazd lub one same źle dobierają odcień włosów. Zobacz, kto ucząc się na błędach, osiągnął ideał.

 • Feeria barw

  Modny efekt ombre, blond pasemka, a może zmysłowa miedź? Wiele gwiazd skusiło się ostatnio na eksperyment. Sprawdź, komu do twarzy z nowym kolorem włosów.