• Informacje na temat:

  zmiana fryzury w życiu oznacza

Artykuły na temat: zmiana fryzury w życiu oznacza
 • Latem postaw na prostotę

  O tym, jak układać włosy latem, o modzie na naturalne fryzury oraz o wpływie ekologii na fryzjerstwo opowiada Olivier Lebrun, ekspert marki Garnier.

 • Siwe jest piękne

  To wcale nie jest nowy trend. Srebrzyste fryzury pojawiają się w kampaniach modowych i na głowach gwiazd już od kilku sezonów. Nowa jest świadomość, jak moda na siwe włosy wpłynęła na postrzeganie dojrzałości.

 • Idą wielkie zmiany

  Gdy kobieta zmienia fryzurę i sposób malowania się, oznacza to, że pragnie zmian w swoim życiu.

 • ​Irena Iłłakowiczowa: Historia pięknej polskiej agentki

  Mądra i odważna, w jednym krótkim życiu przeżyła ich kilka. Najpierw żona perskiego księcia, potem agentka antyniemieckiego wywiadu. Przeszła przez Pawiak i Majdanek. Z tego ostatniego została dosłownie wykradziona. Irena Iłłakowiczowa była jedną z najpiękniejszych Polek międzywojnia i najlepszych agentek polskiego wywiadu.

 • Jak poradzić sobie z kompleksami i upływem czasu?

  ...powoli wprowadzać zmiany w ubiorze, np. rezygnując z wyzywających fasonów i infantylnych motywów. Ceni sobie pani luz oraz spontaniczność, a to zazwyczaj oznacza dużą elastyczność umysłu. Dzięki temu na...

 • Beata Kozidrak: Siła jest w każdej z nas

  Spotykamy się w nowym warszawskim domu Beaty Kozidrak. Przyjeżdżamy niemal jednocześnie. Patrzę na kobietę z małym chłopcem. Wygląda jak mama, a nie babcia Sebastiana, którego mi przedstawia. W domu widać rękę i serce Beaty. Jest ciepło i przytulnie. Od progu pachnie zupą jarzynową. I choć artystka zmieniła w swoim życiu wszystko, niezmiennie rodzina jest dla niej najważniejsza.

 • Teraz się zacznie!

  Nurkowanie na rafie pełnej ryb, pierwsza własna wystawa fotografii, premierowy występ przed publicznością po... pięćdziesiątce? Tak. Podróże, ryzyko, zmiana zawodu? Tak. Zdziwione spojrzenia rówieśniczek? Czasami. Grażyna, Maria i Krystyna przekonują, że druga połowa życie może smakować lepiej.

 • Powtórka z namiętności

  Kiedyś go kochałaś, potem zapomniałaś. Ale on znów pojawia się w twoim życiu. Tylko że już nic nie jest tak samo: masz męża, dzieci, dużo do stracenia. Co możesz zyskać? Czas nagle się cofnie. Będziesz adorowana, poczujesz się na powrót młoda, atrakcyjna. Trzy kobiety opowiadają, jak to jest drugi raz stanąć nad brzegiem tej samej rzeki. I czy warto do niej wejść.

 • A gdzie w tym wszystkim jestem ja?

  ...psychologicznym przeczytałam zdanie: "Każda mama jest uwikłana w dylemat: życie własnym życiem kontra życie dla innych". "Jakikolwiek wybór oznacza poczucie winy". "Nic nowego", pomyślałam. Choć gdzieś(...), a jej pomoc oznaczała głównie komentarze: "Rozumiem, że jesteś niewierząca, ale dziecko trzeba ochrzcić". Mama niby pomagała, ale córka reagowała na nią płaczem. I tak musiałam być obok, a nocą ślęczałam...

 • Maja Ostaszewska: Czuję i widzę więcej

  ...jesteśmy "wielcy", i wtedy, kiedy okazujemy słabość. W życiu jesteśmy przecież i tacy, i tacy. Wiesz, co jest ważne w miłości poza przyjaźnią? Wzruszenie partnerem, gdy jest mu trudno i źle. Bo jeśli(...) związku wiem, że awantura nie oznacza rozstania. Staram się pamiętać buddyjską mądrość: "niebo i piekło jest między uszami". Co dziś jest końcem świata, jutro może wydać się błahe. W świecie filmu...