• Informacje na temat:

  zmiana fryzury to zmiana życia

Artykuły na temat: zmiana fryzury to zmiana życia
 • Emocjonalne cięcie włosów- o zmianach kobiecych fryzur w czasie życiowych przełomów

  ...wprowadzenia innych zmian w życiu u kobiet. Często wyrażają się one w zmianie wizerunku, np. poprzez metamorfozę dotychczasowej fryzury. O tym jak rozstanie może przekładać się na nasz wygląd opowiada Lidia...

 • Odważna zmiana w życiu Lenskiej

  Telewidzowie mogą kojarzyć Alżbetę Lenską z kilku ról serialowych i filmowych (m.in. „Pierwsza miłość”, „Kryminalni”, „Lejdis”, „Smoleńsk” czy „Kobiety bez wstydu”).

 • 7 wiosennych zmian, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i samopoczucie

  ...„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!” śpiewał w słynnej piosence Marek Grechuta. Gdy za oknem przyroda budzi się do życia, nabieramy energii do działania i chęci do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Warto w pełni wykorzystać ten moment. Oto 7 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić dla siebie tej wiosny.

 • Trendy we fryzurach – jesień / zima 2015 / 2016

  Nie tylko w modzie możemy obserwować jakie trendy będą się cieszyły największym zainteresowaniem w nadchodzącym sezonie jesienno zimowym. Dotyczy to również fryzur. Już dziś warto przyjrzeć się jakie fryzury będą na topie w sezonie jesień / zima 2015 / 2016 i dopasować, którąś z nich do siebie.

 • Słoneczne dni skłaniają do urodowych eksperymentów. Zmianę w wyglądzie najlepiej zacząć od nowej fryzury. Zobacz, ile masz możliwości, by wyglądać młodo i seksownie!

 • Wcale nie musimy rezygnować z ulubionej fryzury, by odjąć sobie lat. Wystarczy mała zmiana w kształcie uczesania oraz sposobie stylizacji.

 • Fryzury Katarzyny Zielińskiej

  Katarzyna nie boi się eksperymentów. Na początku kariery miała włosy do ramion, które starała się fantazyjnie upinać aby dodać twarzy wyrazu. Jednak dopiero zmiana koloru i radykalne cięcie sprawiły, że z początkującej aktorki przemieniła się w gwiazdę salonów. Krótkie, gładko ułożone włosy a'la paź czy utrwalona mocnym żelem fryzura w stylu punk - ta aktorka zdecydowanie...

 • Siwe jest piękne

  To wcale nie jest nowy trend. Srebrzyste fryzury pojawiają się w kampaniach modowych i na głowach gwiazd już od kilku sezonów. Nowa jest świadomość, jak moda na siwe włosy wpłynęła na postrzeganie dojrzałości.

 • Sekret wyzwolonych włosów

  Pantene zdradza tajemnicę włosów pełnych życia.

 • Krzysztof Gojdź: Mam misję

  Medycyna estetyczna, odpowiednie nastawienie psychiczne i naturalność. O urodzie i zmianach w wyglądzie, rozmawiam z prawdziwym autorytetem w świecie medycyny estetycznej - doktorem Krzysztofem Gojdziem.

Wideo na temat: zmiana fryzury to zmiana życia
 • Natasza Urbańska zmieniła kolor włosów

  Natasza Urbańska przyznała, że do definitywnego rozjaśnienia koloru włosów przymierzała się od dłuższego czasu. Zmiana fryzury wiąże się u niej ze zmianami w życiu zawodowym – z nowymi piosenkami, które nagrywa. Teraz córeczka Nataszy, Kalinka, również chce mieć różowe włosy, ale jej mąż Janusz Józefowicz nie może przyzwyczaić się do ciągłych zmian wizerunkowych swojej żony.

 • Przyznała, że po rozstaniu jest bardzo szczęśliwa

  Ariana Grande i Ricky Alvarez nie są już razem. Wokalistka nie opłakuje jednak trwającego rok związku. Na Twitterze poinformowała fanów, że jest bardzo szczęśliwa. Nowy etap w życiu uczciła nawet zmianą fryzury. Czyżby „afera pączkowa” wpłynęła na decyzję o rozstaniu?

 • Na Twitterze wokalistka poinformowała fanów, że jest bardzo szczęśliwa

  Ariana Grande i Ricky Alvarez nie są już razem. Wokalistka nie opłakuje jednak trwającego rok związku. Na Twitterze poinformowała fanów, że jest bardzo szczęśliwa. Nowy etap w życiu uczciła nawet zmianą fryzury. Czyżby „afera pączkowa” wpłynęła na decyzję o rozstaniu? (źródło: Cover Video/ x-news)

Dyskusje na temat: zmiana fryzury to zmiana życia
 • Re: Ciach, ciach

  Dalijko :-) Ja miałam z tym spokój rok prawie ;-)) Duża oszczędność i wygoda to była ;-) A zmiana fryzury - też obcięłam bardzo mocno włosy - teraz mam ochotę na zupełnie krótko je obciąć ;-) Kobiety tak mają w pewnych momentach życia podobno ;-)

 • Wygraj kosmetyki!

  oczywiście moja przemiana na wiosnę jest zawsze efektem pracy nad sobą , zmiana fryzury , delikatny makijaż , kolory z nutką odcieni subtelnych kolorów wiosny jak zieleń , czerwień , delikatny brąz. Wiosna to dla mnie całkowita metamorfoza w której jestem inną osobą i czuję się świetnie, pobudza mnie do życia! Ach wiosna ! wiosna ach to ty! Pozdrawiam z uśmiechem radości Wszystkich !

 • Re: Moja żona ma coraz mniejsze

  !Musisz pomagać żonie zająć się czasem dzieckiem sam w końcu jesteś jego ojcem!Dać żonie czas na odpoczynek,poprośić ja o jakieś drobne poprawki np. zmiana fryzury?! niech ona czuje się potrzebna! Bo teraz(...) przecież twoja Ukochana z którą zdecydowałeś się spędzić resztę życia!!Pozdrawiam