• Informacje na temat:

  zmiana fryzury przez aktorkę

Artykuły na temat: zmiana fryzury przez aktorkę
 • Olga Kalicka ma nową fryzurę

  Olga Kalicka od lat była wiernej jednej fryzurze - blond lokom. Tym razem aktorka postanowiła zaszaleć. Serialowa dziewczyna Maćka Musiała odważyła się na zmianę, a to wszystko przez... lato i wakacje! Olga tym razem postawiła na wyprostowane włosy. Zmieniła tez ich kolor. Są delikatnie różowe. Podoba wam się w takim wydaniu? Zobacz także:

 • Jennifer Lawrence z nową fryzurą

  Amerykańska aktorka została przyłapana przez paparazzi w trakcie kręcenia scen na londyńskim lotnisku do jednego z jej kolejnych filmów. Zaskoczyła wszystkich swoją fryzurą. Gwiazda do roli zdecydowała się na grzywkę. Jak podoba wam się Jennifer Lawrence w takim wydaniu?

 • Fryzura pod koronę: Uczesz się jak arystokratka

  Od wytwornych upięć Elżbiety II, poprzez charakterystyczną krótką fryzurę Lady Di, aż po nonszalanckie acz stylowe uczesania Kate Middleton i Meghan Markle. Arystokratki od wieków wzbudzają emocje nie tylko za sprawą wykwintnych strojów, ale i fikuśnych fryzur.

 • Prostym, nudnym fryzurom mówimy tej wiosny zdecydowane „nie”! Jeśli nosisz długie włosy, upnij je w kok, zapleć w warkocze lub chociażby zmień bieg przedziałka. Marzy ci się radykalna zmiana? Zetnij włosy na krótko. Ostatnio decyduje się na to coraz więcej gwiazd.

 • Najlepsze fryzury roku

  Zakręcone Przez lata zachowawcza w kwestii fryzury Gwyneth Paltrow, w tym roku odważyła się na sporą zmianę. Zamiast grzecznie wygładzać włosy, aktorka układa je w swobodne, nieco romantyczne fale(...), nawiń je na wałki i wysusz suszarką. Na krótko Dzięki odważnym gwiazdom w tym roku przełamany został mit, że atrybutem kobiecości są długie włosy. Przez lata nosiła je chociażby Monika Brodka, ale...

 • 100. urodziny krótkiej, kobiecej fryzury

  ...tego czasu wartości płci pięknej nie postrzegano przez pryzmat długich i ciężkich włosów. Wybitny Polak podobnie jak inna wielka postać tego okresu, Coco Chanel, lansował nowy wygląd kobiety. Po jego(...). 100. urodziny krótkiej kobiecej fryzury świętować będzie w lipcu miasto rodzinne Antoniego Cierplikowskiego - Sieradz. W dniach 17-19 lipca br. odbędzie się tam Sieradz Open Hair Festival - pierwsza...

 • Krótkie cięcie

  Nadeszła era chłopczycy! W tym roku wiele gwizd zdecydowało się na radykalną zmianę fryzury. Krótkie włosy mają wyostrzyć wizerunek. Czy to zawsze dobry pomysł?

 • Siwe jest piękne

  To wcale nie jest nowy trend. Srebrzyste fryzury pojawiają się w kampaniach modowych i na głowach gwiazd już od kilku sezonów. Nowa jest świadomość, jak moda na siwe włosy wpłynęła na postrzeganie dojrzałości.

 • Grażyna Wolszczak w bikini i nowej fryzurze

  Wszystko przez to, że Wolszczak w ogóle się nie starzeje. Mało tego - z wiekiem wygląda coraz lepiej! Przekonać się mogą o tym choćby widzowie serialu "Na Wspólnej", z którym aktorka jest związana od(...) fryzury i... pięknym ciałem (pokazała się w samym bikini). Pani Grażyna skróciła włosy i zafundowała sobie grzywkę. W sieci zamieściła zdjęcia z retuszem i bez retuszu. Musimy przyznać, że my właściwie...

 • Ilona Ostrowska przeszła metamorfozę

  Machulskiego, "Misji Afganistan" czy "Bez tajemnic". Prywatnie aktorka była przez kilka lat związana z reżyserem Jackiem Borcuchem. Para wzięła ślub, a w 2006 roku na świat przyszła ich córka Miłosława(...) kolorze włosów aktorki nie ma już śladu - postawiła bowiem na ciemny blond w miodowym odcieniu. Fani zgodnie stwierdzili, że to bardzo korzystna zmiana. "Jaka cudna metamorfoza", "Po prostu jesteś...