• Informacje na temat:

  zmiana fryzury oznacza

Artykuły na temat: zmiana fryzury oznacza
 • Prostym, nudnym fryzurom mówimy tej wiosny zdecydowane „nie”! Jeśli nosisz długie włosy, upnij je w kok, zapleć w warkocze lub chociażby zmień bieg przedziałka. Marzy ci się radykalna zmiana? Zetnij włosy na krótko. Ostatnio decyduje się na to coraz więcej gwiazd.

 • Fryzury gwiazd: Jesienne koloryzacje

  Jesień zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz chłodniej, a niektóre gwiazdy już przygotowały swoje fryzury na sezon. Jakie kolory włosów będą modne jesienią 2017?

 • Fryzura na nowy rok? Naturalność zamiast ekstrawagancji

  Nie szalone, ostre cięcia i jaskrawe barwy, a swobodne uczesania i neutralna kolorystyka - w nadchodzącym sezonie we fryzjerstwie królować będzie naturalność. Może więc noworoczną metamorfozę fryzury warto raz jeszcze przemyśleć.

 • ...}}--> Gra o kolor Koniec lata nie oznacza pożegnania z kolorowymi cieniami! Wybór jest spory: połączenie(...)) to dwa patenty na szybką i widoczną, ale nie trwałą zmianę fryzury. Takie uczesanie wymaga jednak mocnego utrwalenia lakierem lub żelem.

 • Jak przywrócić blask zniszczonym włosom?

  ...na jedwabne. "Podczas snu włosy ocierają się o poduszkę, powodując rozdwajanie się końcówek, uszkodzenia i ogólną niechlujność fryzury, co oznacza konieczność wzmożonych zabiegów pielęgnacyjnych(...) z wytrzymałością fryzury na różnego rodzaju zabiegi upiększające - z częstą zmianą koloru na czele - bywają zauważalne już po kilku miesiącach. Do owych negatywnych skutków należą przede wszystkim...

 • Siwe jest piękne

  To wcale nie jest nowy trend. Srebrzyste fryzury pojawiają się w kampaniach modowych i na głowach gwiazd już od kilku sezonów. Nowa jest świadomość, jak moda na siwe włosy wpłynęła na postrzeganie dojrzałości.

 • Domowe SPA dla włosów

  ...​Czapki z głów, drogie Panie. A to oznacza, że czas popracować nad kondycją kosmyków. Rozdwojone? Przesuszone? Są na nie sposoby!

 • Księżna Diana nie mogła radyklanie zmieniać wizerunku

  Bycie w centrum uwagi oznacza, że czasami jest się kopiowanym pod względem ubioru, uczesania itp. Tak było i w przypadku księżnej Diany, która z każdego niemal powodu trafiła na nagłówki gazet. Ten fakt Diana umiejętnie wykorzystywała.

 • Latem postaw na prostotę

  O tym, jak układać włosy latem, o modzie na naturalne fryzury oraz o wpływie ekologii na fryzjerstwo opowiada Olivier Lebrun, ekspert marki Garnier.

 • Nowy sezon

  ...oczu? Zaryzykuj, warto! Dzięki idealnie wypracowane-mu make-upowi ust i cery będziesz wyglądać o wiele młodziej. Gra o kolor Koniec lata nie oznacza pożegnania z kolorowymi cieniami! Wybór jest(...) (propozycja Alexandra Wanga) to dwa patenty na szybką i widoczną, ale nie trwałą zmianę fryzury. Takie uczesanie wymaga jednak mocne-go utrwalenia lakierem lub żelem.

Dyskusje na temat: zmiana fryzury oznacza
 • do ciekawego

  Zmiana koloru włosów i/lub fryzury oznacza, że kobieta jest odważna, dba o siebie, nadąża za trendami w modzie. Tak jak się zmienia garderobę i bieliznę oraz makijaż, zmienia się też fryzurę i jej kolor. To tyle, filozofowanie na temat "kobiet samotnych i zdesperowanych" to bzdury hahahah.