• Informacje na temat:

  zmiana dodaje życia

Artykuły na temat: zmiana dodaje życia
 • Zmiana stylu życia - najlepszym lekarstwem

  Lekarze powinni przepisywać pacjentom orzechy, oliwę z oliwek i warzywa - w myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć - przyznaje kardiolog Aseem Malhotra. Dodaje, że najlepszym lekarstwem jest zmiana stylu życia.

 • Dietetyk: Personalizowana medycyna stylu życia coraz popularniejsza

  Niepożądane reakcje pokarmowe to syndrom naszych czasów. Już co trzeci Europejczyk jest alergikiem - wskazuje dietetyk Lidia Trawińska. Dodaje, że zmiana diety w oparciu o indywidualny kod metaboliczny czy badania genetyczne mogą znacznie poprawić nasze zdrowie.

 • Dieta: Skomponuj ją tak, by dodawała energii i odejmowała kilogramów

  Spadek energii w wyjątkowych sytuacjach, na przykład gdy jesteś przepracowana, jest zupełnie naturalny. Jeśli jednak zmęczenie z dnia na dzień nasila się, trwa przez długi czas i nie ma uzasadnionych, medycznych przyczyn, warto przyjrzeć się swojemu stylowi życia i diecie. Istnieje bowiem spore ryzyko, że w twoim organizmie brakuje ważnych mikroelementów i witamin.

 • Emocjonalne cięcie włosów- o zmianach kobiecych fryzur w czasie życiowych przełomów

  ...lub zmiana ich koloru mają jedynie wymiar symboliczny. Nowy image nie spowoduje zmiany sposobu naszego myślenia. Nie rozwiąże także naszych problemów - dodaje Lidia Flis. Czasami zdarza się, że(...)Zmiana w związku - zmiana na głowie Rozstanie z dotychczasowym partnerem nigdy nie jest proste, szczególnie dla kobiet, które  boleśniej niż mężczyźni przeżywają zakończenie związku. Jednak to panie...

 • Anna Kalczyńska: Korzystam z życia

  ...zmiana pracy, ze stacji informacyjnej do lżejszego formatu, dała jej dużo radości. "Bardzo dobrze się w tej pracy bawię, ale też nigdy nie wiem, co mnie spotka", mówiła z uśmiechem. Aktorstwu mówię nie...

 • Długowieczność - zapisana w genach czy stylu życia?

  Od lat trwa debata naukowa nad długowiecznością. Jedni przekonani są, że mamy wpływ na długość i jakość naszego życia, inni sądzą, że w dużej mierze jest to zapisane w naszych genach. To samo pytanie stawia dr Sanjay Gupta.

 • Żelazo. Pierwiastek życia

  Bez żelaza nie byłoby życia. Pierwiastek ten jest składnikiem hemoglobiny, z której zbudowane są czerwone krwiniki (erytrocyty).

 • Czy wartości kobiece wypierają z naszego życia wartości męskie?

  ...-  wyznaje Zuzanna Stańska. I dodaje: - Na pracownikach muzeów ciąży odpowiedzialność za wydawane publiczne pieniądze. Często działają oni w ramach skostniałych struktur i muszą się naprawdę namęczyć(...) seansów hipnozy - twierdzi trenerka. Czy to oznacza, że zmiana już się dokonała, a mężczyźni są na najlepszej drodze do mistrzostwa w stosowaniu kobiecych wartości? Niezupełnie.  Tu mężczyźni się nie...

 • Sytuacje w życiu, w których pomógł mi (biały) uśmiech

  ...stwierdziła, że zaryzykuje. Zmiana pracy w agencji na pracę w tak prestiżowym miejscu, było nie tylko perspektywą lepszych zarobków, ale także szansą rozwoju w dużej firmie. Jakież było zdziwienie Ani, gdy(...) - dodaje Kasia chichocząc. Oczywiście wpadki i gafy przytrafiają się nie tylko kobietom. Wielu mężczyzn to wręcz urodzeni pechowcy, ale ponieważ, jak głosi obiegowa opinia, kobiety kochają dramat...

 • Stewardessa - podniebny styl życia, a nie praca

  Stewardessa to wbrew pozorom nie tylko odpowiedzialna praca, a wręcz styl życia. - Ta praca dodaje skrzydeł, ta praca zmienia życie, ta praca powoduje, że jestem szczęśliwszym człowiekiem, lepszą mamą, lepszą żoną - wylicza stewardessa Milena Bergier.

Dyskusje na temat: zmiana dodaje życia
 • Re: Zmiana trybu życia

  Na dobry początek zaserwuj sobie jeszcze terapie oczyszczającą. Czytałam o homeopatycznej terapii, która odtruwa organizm i dodaje człowiekowi energii.

 • Re: Zmiana trybu życia

  Na dobry początek zaserwuj sobie jeszcze terapie oczyszczającą. Czytałam o homeopatycznej terapii, która odtruwa organizm i dodaje człowiekowi energii. No tak ,ale na to tak czy inaczej potrzeba czasu ,a tutaj jednak go brakuje.Wiec kawka jednak jest takim wzmacniaczem.