• Informacje na temat:

  zmarszczka pod okiem 20 lat

Artykuły na temat: zmarszczka pod okiem 20 lat
 • Skóra bez zmarszczek

  ...wcześnie. Dlatego jak najwcześniej (po 20. roku życia) wspomagaj ją kosmetykami. Na dzień pod makijaż najlepsze są żele i lekkie kremy, na noc odżywcze preparaty. Zmarszczki wokół oczu doskonale(...) wieku z wyraźnie przeświecającymi przez skórę kośćmi i naczyniami krwionośnymi, jest zanik tkanki podskórnej. Dlatego od młodości trzeba wyrobić sobie nawyk smarowania dłoni kremem. Warto też...

 • ...efekt złej pielęgnacji lub mimiki. Dlatego kosmetolodzy radzą już od 25. r.ż. używać lekkiego kremu pod oczy (najlepiej w żelu), który będzie zapobiegał przesuszaniu delikatnych okolic. Warto też(...) nasady nosa do góry. Pojawia się już ok. 30. r. ż., nadaje nam groźny wygląd. Jest efektem mimiki i dlatego złagodzić ją pomogą kosmetyki zapobiegające mikroskurczom mięśni (z napisem: na pierwsze...

 • Zmarszczki od smartfona? Uważaj na efekt tech neck!

  Ciągłe wpatrywanie się w ekran smartfona ma zły wpływ nie tylko na zdrowie kręgosłupa, oczu czy jakość snu, ale również na twoją urodę. Chcesz uniknąć szyi 50-latki? Dowiedz się, czym grozi efekt tech neck.

 • Jadem żmii w zmarszczki! Koreański rytuał z Eveline Cosmetics

  ...odkryć w walce o młodość. To kuracja uderzeniowa kompleksowo-odmładzająca skórę. W skład linii wchodzą luksusowe kremy-koncentraty dedykowane wiekowi 50, 60 oraz 70 lat, a także silnie odbudowujący krem-maska pod oczy i na powieki, który poprawia napięcie skóry, intensywnie nawilża, redukuje cienie i oznaki zmęczenia. Eveline Cosmetics Exclusive Snake luksusowy krem-koncentrat modelujący kontur...

 • Serum i krem pod oczy? Zacznij stosować przed 30.

  Po ukończeniu 30 lat wiele kobiet zaczyna zauważać pierwsze oznaki starzenia się skóry. Eksperci przypominają tymczasem, że aby cieszyć się piękną i promienną cerą po 30., warto znacznie wcześniej zadbać o jej odpowiednią pielęgnację.

 • Nowy trend: kobiety kochają swoje zmarszczki

  ..., którzy obawiają się botoksu mamy ważną informację: toksyna botulinowa, to gruntownie przebadany preparat, stosowany w medycynie od ponad 20 lat i nie tylko w celach estetycznych!(...). Złuszczanie to podstawa Mowa o peelingach medycznych, które może zalecić lekarz, po konsultacji cery. To ważne, bo dobrze dobrane peelingi to podstawa atrakcyjnego wyglądu skóry. Po pierwsze...

 • Są zmorą wielu kobiet. Podkrążone oczy i cienie mogą być efektem nieprzespanej nocy, niedotlenienia, ale czasami mają podłoże genetyczne. Jedno jest pewne – urody nie dodają! Spróbuj więc je ukryć.

 • Jak odmłodzić okolice oczu?

  Skóra człowieka jest najcieńsza w okolicy oka, a dokładnie na powiekach. W miejscu tym ma zaledwie 0,5 mm grubości. Dlatego te rejony twarzy narażone są na szybsze starzenie. Co robić, aby oczy nie zdradzały upływających lat? Najlepsze metody zdradza dr Ewa Rybicka z warszawskiej kliniki Estetica Nova.

 • Jak pielęgnować delikatną skórę wokół oczu

  Oczy są zwierciadłem duszy - wyrażają emocje, obrazują nastroje, a także stanowią istotny element charakteru twarzy. Aby wyeksponować naturalne piękno oczu, warto zatroszczyć się o znajdującą się wokół nich skórę, która już od 20 roku życia wymaga intensywnej pielęgnacji i specjalnej ochrony.

 • Cienie pod oczami, opuchnięcia czy zbyt wiotka skóra to problem co drugiej dojrzałej kobiety. Na szczęście są sposoby, aby przywrócić oczom utraconą świeżość.