• Informacje na temat:

  żel nabłyszczający do włosów

Artykuły na temat: żel nabłyszczający do włosów
 • Piękno to blask

  Nivea wprowadza dwa innowacyjne produkty do stylizacji włosów: Spray nabłyszczający Diamond Gloss oraz Mgiełkę stylizującą Refresh!

 • Jedna fryzura - tyle możliwości

  Lubisz mieć co tydzień nowe uczesanie, ale nie chcesz tak często chodzić do fryzjera. Oto dobry powód, żeby przetestować nowe kosmetyki do stylizacji włosów: odżywkę wygładzającą, rozjaśniający sprej, nabłyszczający wosk.

 • Nowa linia do stylizacji włosów Taft silk-flex z proteinami jedwabiu zapewnia włosom miękkość, lśniący połysk, a całej fryzurze - lekkość, naturalność, trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

 • Delia Modeling System

  Nowa seria do kreatywnej stylizacji włosów Delia Modeling System Laboratorium Delia Cosmetics to kompleksowa linia produktów do modelowania i utrwalania fryzur.

 • Styling Effect, Joanna

  Styling Effect to nowa linia Laboratorium Kosmetycznego Joanna przeznaczona do stylizacji włosów. Seria zawiera aż 15 preparatów modelujących, utrwalających i nabłyszczających fryzurę.

 • Kosmetyki do stylizacji włosów Taft Na Każdą Pogodę firmy Schwarzkopf&Henkel mają teraz nową szatę graficzną i recepturę z formułą Protectin 24+, która gwarantuje idealną i trwałą fryzurę nawet do 24 godzin.

 • Fryzury 2017: Mokre włosy

  ...lekko falować. Tego typu kosmetyki uelastyczniają włosy i wzmacniają ich skręt. Po myciu zawiń je w ręcznik maksymalnie na pięć minut, tylko żeby odcisnąć wodę. A następnie nałóż żel nabłyszczający(...) nabłyszczającym lakierem, a włosy z tyłu głowy ugnieć dłońmi, by je mocniej podkręcić. Zobacz także:

 • Kolekcja fryzur „BI”

  ...: W koloryzacji użyto żel ton w ton z łupkowym refl eksem i dzięki temu uzyskano rezultat chłodnego i ciemnego blondu z wygaszeniem siwych włosów. Strzyżenie: Fryzura powstała w wyniku podziału włosów na dwie(...) uprzednio była rozjaśniania, zneutralizowano żelem ton w ton o intensywnym srebrzystym refl eksie. Strzyżenie: Cięcie włosów rozpoczęto od wyznaczenia podkowy na szczycie głowy. Separację ścięto pod kątem...

 • Poszalej z karnawałową fryzurą

  ...), lakier utrwalający (mocny i bardzo mocny) oraz specjalna wersja lakieru w miniaturce idealna do torebki, mgła i lotion stylizujący, nabłyszczacz fryzury w spray'u i piance, żel nabłyszczający w tubie, żele do układania włosów (mocny i bardzo mocny) oraz żel w spray'u, brylantyna w wosku, w żelu oraz w spray'u, wosk nabłyszczający, krem do prostowania włosów, jedwab przywracający włosom piękny...

 • Męska rewolucja

  ...metrów nowych włosów (100.000 włosów, z których każdy rośnie nawet o 0,3 mm na dobę). Tym razem pozwólmy im trochę wyrosnąć, a potem będziemy je gładko zaczesywać i modelować. Do stylizacji włosów tej długości najbardziej odpowiednie są produkty z linii męskiej L'Oreal Professionnel HOMME. Szczególnie polecane są: krem dyscyplinujący i nabłyszczający Brillantine oraz żel bardzo mocno utrwalający...