• Informacje na temat:

  żel do włosów jak stosować

Artykuły na temat: żel do włosów jak stosować
 • Jak dodać blasku suchym włosom?

  Latem nasze kosmyki są narażone na przesuszenie i utratę blasku. Aby nie były takie matowe, trzeba zastosować sprawdzone recepty wyprodukowane tanim, domowym sposobem.

 • Jak dodać blasku suchym włosom?

  Latem nasze kosmyki są narażone na przesuszenie i utratę blasku. Aby nie były takie matowe, trzeba zastosować sprawdzone recepty wyprodukowane tanim, domowym sposobem.

 • Kurs stylizacji krótkich włosów

  Krótkie włosy, nawet gdy są idealnie obcięte, i tak trzeba ułożyć, żeby wyglądały dobrze. Dzięki najnowszym żelom, gumom, pastom i pomadom do stylizacji każdego dnia możesz wyglądać inaczej. Który kosmetyk wybrać? To zależy, jaki efekt chcesz uzyskać.

 • ...zadbać o skórę i włosy, złagodzi też wiele kosmetycznych problemów. Dlatego warto je stosować jako: ● odżywczy żel pod prysznic do każdego rodzaju skóry; ● uniwersalny środek do mycia twarzy(...) Mydło czarne Cenne właściwości zawdzięcza zawartości oliwy i pasty z czarnych oliwek. Dlatego wygląda jak mazidło i ma ciemnawą barwę. Ten kosmetyk odżywi i zmiękczy skórę...

 • Kolor włosów powinien współgrać z odcieniem cery. Paniom o ciepłej karnacji do twarzy będzie w kasztanowych brązach, karmelach, tonacjach miedzi oraz miodowych i złocistych blondach. Kobiety o chłodnej cerze dobrze wyglądają w barwach mahoniu, rubinu, popielatych i platynowych blondach oraz w czerni. Gdy mamy cerę naczynkową, unikajmy farb z odcieniami czerwieni.

 • Ratunek dla włosów

  Silne słońce, słona i chlorowana woda, a także wilgoć i wiatr nie poprawiają kondycji włosów. Chociaż o wiele łatwiej zapobiegać uszkodzeniom, niż naprawiać ich skutki, z każdej sytuacji jest wyjście. Podpowiadamy jakie.

 • Parabeny - kosmetyczne zło wcielone?

  .... Chętniej wybieramy certyfikowane produkty, zwracamy większą uwagę na warunki, w jakich nabywane przez nas dobra są wytwarzane, sięgamy po towary od lokalnych producentów. Nie dziwi zatem, że znaczenie ma dla nas zarówno to, co umieszczamy na talerzu, jak i to, co ląduje w naszych szafach czy kosmetyczkach. Choć odpowiedź na pytanie, które składniki produktów do pielęgnacji są dla nas najlepsze, a które...

 • Są suche i matowe? Fryzura szybko traci kształt? Radzimy, jak dbać o włosy, gdy słońce grzeje z całych sił.

 • Regeneracja włosów po lecie

  ...dobrze nawilży, wzmocni oraz doda włosom blasku" - dodaje Grzegorz Duży. Kosmetyczne dopasowanie Najistotniejsze w pielęgnacji włosów są kosmetyki jakie stosujemy na co dzień. Ważne jest(...) także na stan włosów. Aby cieszyć się zdrową i pełną blasku fryzurą, należy wzbogacić swoją dietę o składniki takie jak: ryby, mięso, jaja, płatki owsiane oraz otręby pszenne. Zawierają

 • Pięć najczęstszych błędów w pielęgnacji włosów

  Wszyscy chcemy mieć piękne i zdrowe włosy, jednak często przez niewiedzę, złe nawyki, pośpiech lub narastające wokół pielęgnacji mity, narażamy je na uszkodzenia, zwiększone wypadanie czy przesuszenie, co znacząco wpływa na ich wygląd. Prezentujemy najpopularniejsze grzechy popełniane wobec włosów i uczymy jak im zapobiegać.