• Informacje na temat:

  zamykanie naczynek na twarzy

Artykuły na temat: zamykanie naczynek na twarzy
 • Na pękające naczynka

  ...​Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Są często skutkiem zaburzeń hormonalnych albo złego krążenia.

 • Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Są często skutkiem zaburzeń hormonalnych albo złego krążenia. Wpływ mają także czynniki atmosferyczne, zwłaszcza duże wahania temperatury i zbyt intensywne opalanie się. Kruchość naczynek jest często dziedziczna. Jak dbać o taką cerę...

 • Kruche naczynka: Najlepsza pora, by je wzmocnić

  Kruchość naczynek to w dużej mierze "zasługa" genów. Ścianki naczyń krwionośnych nie wytrzymują ciśnienia krwi i zbyt mocno rozszerzają się, pozostawiając ślady w postaci prześwitujących przez(...) i większe osłabienie naczynek. Łagodny demakijaż chroni naskórek Oczyszczając skórę, traktuj ją jak wyjątkowo wrażliwą i stosuj łagodne preparaty przeznaczone dla niej. Najlepiej sprawdzi się płyn...

 • ...kosmetologicznym. Efekt widoczny jest od razu, a samo zamykanie naczynek jest prawie bezbolesne. Po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienienie. Czasem tworzą się maleńkie strupki, utrzymujące się przez dwa(...). Na koniec warto przemyć skórę łagodnym tonikiem albo wodą mineralną i wklepać w nią krem. Staranne oczyszczanie Wstępem do pielęgnacji twarzy jest oczyszczanie. Najpierw usuwamy makijaż. Cienie...

 • Brzydka siateczka czerwono-sinych nitek na twarzy lub nogach to zmora ogromnej większości kobiet. Skąd się biorą? Kruche naczynia krwionośne nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i stają się widoczne. Popularnie nazywamy je „pajączkami”.

 • SOS dla cery naczynkowej

  Cera dojrzała, zwłaszcza ta delikatna i przesuszona, często ma skłonność do pękania naczynek. Jesień to dobra pora, aby je wzmocnić, także dzięki zabiegom kosmetycznym.

 • Cera dojrzała, zwłaszcza ta delikatna i przesuszona, często ma skłonność do pękania naczynek. Jesień to dobra pora, aby je wzmocnić, także dzięki zabiegom kosmetycznym.

 • Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Jak dbać o taką cerę, aby naczynka nie pękały?

 • Żeby nie pękały

  Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Jak dbać o taką cerę, aby naczynka nie pękały?

 • Kłopotliwe pamiątki na skórze

  Muszelka znad morza, ciupaga z Tatr, a na twarzy ciemne plamy? Pamiątki po lecie nie zawsze muszą się dobrze kojarzyć. Kobieca skóra jest podatna na różnego rodzaju problemy, od przebarwień poprzez rozszerzone naczynka, aż po fotostarzenie. Kiedy jesień jest już w pełni, to czas, aby się z nimi rozprawić. Podpowiadamy jak się ich pozbyć, a także radzimy, kiedy rozpocząć laseroterapię.

Dyskusje na temat: zamykanie naczynek na twarzy
 • Re: Jak zachować młodzieńczą skórę ciała?

  Ja też jestem po 20stce i powoli zauważam pierwsze oznaki starości. Szczególnie na twarzy, pękające naczynka to moja zmora. Kremy nic nie dają, staram się unikać słońca i nawilżać ją kremami, robić maseczki. To chyba jednak geny, bo i moja dieta jest dość urozmaicona i bogata w warzywa i owoce. To pewnie kwestia roku i zdecyduję się na jakieś laserowe zamykanie tych najbardziej widocznych