• Informacje na temat:

  zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych

Artykuły na temat: zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych
 • Liftingujące zabiegi na twarz

  Ujędrnianie falami radiowymi RF Na czym to polega? Pellevé to amerykańska metoda nieinwazyjnego ujędrniania skóry za pomocą fal radiowych o specjalnie dobranej częstotliwości. Stosując ją, można(...), wiotkiej skóry wokół oczu. Do wyboru mamy dwa nowe zabiegi: ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym oraz laser. Gdy zdecydujemy się na odmładzanie osoczem, lekarz najpierw pobiera krew do odwirowania...

 • Ujędrnienie falami radiowymi Pellevé to amerykańska metoda nieinwazyjnego ujędrniania skóry za pomocą fal radiowych o specjalnie dobranej częstotliwości. Stosując ją, można ujędrnić zbyt mało(...), wiotkiej skóry wokół oczu. Do wyboru mamy dwa nowe zabiegi: ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym oraz laser. Gdy zdecydujemy się na odmładzanie osoczem, lekarz najpierw pobiera krew do odwirowania...

 • Jeśli skórze brak elastyczności, można włączyć do pielęgnacji zabiegi gabinetowe. Hitem jest karboksyterapia, popularna m.in. w Brazylii. Polega na wprowadzeniu pod skórę w miejsca wymagające ujędrnienia, np. biodra, dwutlenku węgla.

 • Jak odzyskać jędrne ciało: Zabiegi

  Jeśli skórze brak elastyczności, można włączyć do pielęgnacji zabiegi gabinetowe. Hitem jest karboksyterapia, popularna m.in. w Brazylii. Polega na wprowadzeniu pod skórę w miejsca wymagające ujędrnienia, np. biodra, dwutlenku węgla.

 • Fale radiowe zagęszczają, ujędrniają i uelastyczniają skórę

  Osoby z wiszącymi policzkami, zmarszczkami wokół oczu, ust i na czole, z obwisłymi ramionami, udami czy rozciągniętą skórą na brzuchu po porodzie mogą poprawić swój wygląd, poddając się oddziaływaniu fal radiowych. Zabieg ujędrnia i uelastycznia skórę, można go wykonywać przez cały rok.

 • Zabiegi wyszczuplające

  Elektrostymulacja – to prosty zabieg z wykorzystaniem bezpiecznego dla organizmu prądu. W odpowiednich miejscach ciała przykłada się elektrody, które pobudzają mięśnie do pracy porównywalnej z ćwiczeniami fizycznymi. Cena: już od 35 zł. Lipoliza ultradźwiękowa – ultradźwięki uszkadzają błonę komórek tłuszczowych, co uwalnia zgromadzony tłuszcz. Następnie jest on transportowany do wątroby...

 • .... – Większość kremów, podobnie jak zabiegi laserowe, z podczerwienią czy falą radiową, ma za zadanie pobudzić produkcję kolagenu w skórze, co poprawia jej jędrność i gęstość. W serii RF-Therapist, Dermika(...) produkcji włókien podporowych (kolagenu i elastyny) oraz kwasu hialuronowego. Efekt działania tej gamy został porównany w autorskich badaniach z zabiegiem, który był jej inspiracją. Okazało się, że...

 • Największy sukces medycyny estetycznej ostatnich lat? Zabiegi odmładzające są coraz bardziej finezyjne i pozwalają uzyskać naturalny efekt. Co nam to daje? Po zakończeniu kuracji twarz jest po prostu ładna, odprężona. I właśnie o to chodzi! Bo ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą.

 • Jak wyszczuplić wybrane miejsca. Zabiegi estetyczne

  Są takie partie ciała, które trudniej ujędrnić i wysmuklić. Gdy dieta i ćwiczenia nie dają rezultatu, pomogą najnowsze zabiegi estetyczne.

 • Kiedy dieta to za mało – 3 najlepsze zabiegi na wymodelowanie sylwetki

  Myśląc o idealnej figurze na lato najpierw stawiamy na długofalową zmianę nawyków żywieniowych. Jemy zbilansowane posiłki, regularnie ćwiczymy. Niestety, często okazuje się, że mimo spadku wagi i poprawy wyglądu, są miejsca, w których tłuszczyk zadomowił się na dobre i ani myśli zniknąć. Wtedy pora sięgnąć po zdecydowane metody i spróbować zabiegu w gabinecie.

Wideo na temat: zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych
 • Jak dba o siebie Ewa Gawryluk?

  Ewa Gawryluk zdradziła w programie "Klinika urody", czego nie lubiła w swojej figurze w okresie dojrzewania i w czasie studiów w szkole teatralnej. Aktorka opowiedziała również, jak obecnie dba o swoją urodę oraz wypróbowała zabieg z wykorzystaniem fal radiowych na skórę twarzy i brzucha.