• Informacje na temat:

  zabiegi na twarz przed 30

Artykuły na temat: zabiegi na twarz przed 30
 • By przedłużyć efekt skóry wypoczętej po wakacjach, można ją intensywnie nawilżyć i ujędrnić w gabinecie medycyny estetycznej. Oto dwa zabiegi bez igły i skalpela, skuteczne i komfortowe.

 • Pielęgnacja skóry po zabiegach

  Skóra tuż po zabiegach nie prezentuje się korzystnie, a przecież chciałybyśmy zacząć cieszyć się efektami upiększania jak najszybciej. Przedstawiamy niezawodne sposoby łagodzenia podrażnień, nawilżania i ochrony antybakteryjnej po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej.

 • ...!), skutecznie ją uelastycznia i działa przeciwzmarszczkowo. ◗Porcję kremu na dzień wzbogać kilkoma kroplami oliwy. Wzmocnisz regenerujące działanie kosmetyku, a dodatkowo ochronisz skórę przed(...). Gazę zamocz w ciepłej oliwie. Połóż na skórę na 30 minut. Zbierz resztki chusteczką.

 • ...skóry. Oprócz wytwarzającego się wtedy ciepła odczuwamy też lekkie drgania, bo głowica stymuluje też skurcze mięśni i „wypychanie” zbędnych komórek tłuszczowych. Jeśli przed imprezą zdecydujemy się na(...). ➤ Maximus tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Od razu jest jednak wyraźnie ujędrniona, bardziej elastyczna. Po zabiegu na owal, kontury twarzy są smuklejsze. ➤ Czas i cena zabieg trwa 30 minut...

 • Rozważasz depilację laserową, usuwanie przebarwień lub zabiegi odmładzające skórę? Zdecyduj się na nie teraz. W zimie rany goją się dobrze, ewentualne obrzęki są mniejsze, a organizm szybciej dochodzi do formy.

 • Nowa, lepsza twarz

  Jak cię widzą, tak cię piszą - tę dyskusyjną regułę w Korei Południowej rozumieją dosłownie. Nieładny znaczy tu nieatrakcyjny. Dlatego poprawianie urody stało się społecznym przymusem. Jaka twarz, taka przyszłość, doskonałość albo nic. Do jakich wyrzeczeń zdolne są Koreanki? Co i jak można sobie zmienić? A przede wszystkim po co? Tropem powszechnego upiększania ruszył Marcin Prokop.

 • Skóra bez skazy Zacznijmy od dokładnego oczyszczenia. Pomocna będzie miękka szczoteczka do mycia twarzy. Nałóżmy na nią żel...

 • Oliwkowe zabiegi na twarz i ciało

  ...kremu na dzień wzbogać kilkoma kroplami oliwy. Wzmocnisz regenerujące działanie kosmetyku, a dodatkowo ochronisz skórę przed wiatrem i chłodem. ◗ Wieczorem wykonaj odmładzający masaż. Na czystą(...) lub cukru zmieszaj z oliwą, by powstała papka. Wymasuj ciało (zwłaszcza łokcie i kolana!). Dobrze spłucz. ◗ Wzmocnij dekolt i szyję kompresem. Gazę zamocz w ciepłej oliwie. Połóż na skórę na 30 minut...

 • Jakie zabiegi można wykonać laserem?

  Zabiegiem laserowym można odmłodzić i wygładzić skórę, usunąć przebarwienia i owłosienie, pozamykać naczynka. Czy wszystkie lasery są jednakowe?

 • Odmładzanie bez skalpela. 19 zabiegów na jesień

  Zmarszczki, przebarwienia, a nawet lifting twarzy to dziś nie problem. Są już innowacyjne, profesjonalne kuracje do stosowania w domu. A gabinety medycyny estetycznej oferują bezpieczne zabiegi na światowym poziomie.