• Informacje na temat:

  zabiegi kwasami na twarz dermatolodzy

Artykuły na temat: zabiegi kwasami na twarz dermatolodzy
 • Czas na kwas

  ...estetycznej). - Nawet w tych krajach (np. USA), w których przez ostatnie lata do odmładzania twarzy lekarze najczęściej używali lasera lub wypełniaczy, powraca się do zabiegów z kwasami, bo pacjenci już(...) docenić ich skuteczność na co dzień. Co mogą zabiegi Do kosmetyki kwasy trafiły z medycyny. Dlaczego dermatolodzy tak chętnie je stosują? - Potrafią szybko rozszczelnić substancję spajającą komórki...

 • Kwas hialuronowy spowalnia procesy starzenia

  Spowolnienie procesów starzenia się skóry i podkreślenie naturalnego piękna to główne cele współczesnej medycyny estetycznej. W modzie jest naturalna twarz, nie zdradzająca oznak interwencji dermatologa estetycznego. Aby osiągnąć ten efekt, lekarze medycyny estetycznej coraz chętniej sięgają po terapie bazujące na zdolnościach regeneracyjnych ludzkiego organizmu.

 • Największy sukces medycyny estetycznej ostatnich lat? Zabiegi odmładzające są coraz bardziej finezyjne i pozwalają uzyskać naturalny efekt. Co nam to daje? Po zakończeniu kuracji twarz jest po prostu ładna, odprężona. I właśnie o to chodzi! Bo ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą.

 • Wczesna jesień to idealny czas, aby wygrać z plamkami, naczynkami, łojotokiem i przygotować twarz na chłody. Możemy to zrobić w domu i w gabinecie.

 • Twarz wygląda ładnie, dopóki skóra jest jędrna. Niestety, około 45. urodzin naskórek traci elastyczność i silniej działa na niego grawitacja. Pierwszy efekt tej zmiany? Pojawienie się drugiego podbródka. Wiemy, co poprawi tę sytuację.

 • Odmładzanie bez skalpela. 19 zabiegów na jesień

  Zmarszczki, przebarwienia, a nawet lifting twarzy to dziś nie problem. Są już innowacyjne, profesjonalne kuracje do stosowania w domu. A gabinety medycyny estetycznej oferują bezpieczne zabiegi na światowym poziomie.

 • Zabiegi medycyny estetycznej odmładzają skutecznie. Jednak wiemy też, że są drogie, a lekarze, by uzyskać odpowiedni rezultat, zazwyczaj radzą wykonywać je w serii. Poprosiliśmy dermatologów o dobranie dla naszych trzech Czytelniczek zabiegów, które zadziałają w pojedynkę. Sprawdź, jakie kuracje zaproponowali specjaliści, żeby skóra twarzy była dobrze nawilżona, świetlista i gładka.

 • Ten zabieg przywróci owal twojej twarzy

  Dzięki medycynie estetycznej możliwe jest odtworzenie rysów twarzy utraconych w wyniku procesu starzenia. Lifting wolumetryczny na bazie kwasu hialuronowego pozwala zregenerować utraconą tkankę podskórną i przywrócić młodzieńczy owal twarzy.

 • Zabiegi, które możesz zrobić tylko zimą

  ...wariant klasyczny (z użyciem igły), czy z zastosowaniem specjalnej aparatury, intensywnie nawilżające lub regenerujące zabiegi idealnie przygotują twoją twarz do wiosny. Wprawdzie nakłuwanie nawet(...)Tekst: Jolanta Markowska-Grodecka Laseroterapia - gdy liczysz na szybki efekt Zima to idealny moment, aby się zdecydować na zabiegi laserowe. Skóra bez śladu opalenizny lepiej poddaje się trwałej...

 • Kosmetyki i zabiegi pielęgnujące dekolt

  Wbrew powszechnej opinii to dekolt, a nie dłonie, najczęściej zdradza nasz wiek. Dlaczego? Bo na twarz systematycznie nakładamy odżywcze kremy. Za to o pielęgnacji szyi i dekoltu regularnie zapominamy. Jak naprawić zaniedbania?