• Informacje na temat:

  zabieg powiększania ust

Artykuły na temat: zabieg powiększania ust
 • 5 mitów o powiększaniu ust

  Niejedna z nas myślała o tym, żeby powiększyć sobie usta. Hollywoodzkie gwiazdy ze zmysłowymi, pełnymi i kształtnymi ustami tworzą modę i kreują trendy w urodzie. Czy warto im ulegać? Jak uniknąć „kaczego dzióbka” i co warto wiedzieć przed zabiegiem. Sprawdzamy najpopularniejsze mity.

 • Z wiekiem moje wargi stały się płaskie i pomarszczone. Chciałabym poprawić ich kształt za pomocą ostrzykiwania, ale boję się, że będą takie... napompowane. Czy moje obawy są słuszne? - pyta 52-letnia Justyna z Bydgoszczy.

 • Powiększanie ust

  Z wiekiem moje wargi stały się płaskie i pomarszczone. Chciałabym poprawić ich kształt za pomocą ostrzykiwania, ale boję się, że będą takie... napompowane. Czy moje obawy są słuszne? - pyta 52-letnia Justyna z Bydgoszczy.

 • Jak powiększyć usta i nadal wyglądać naturalnie?

  Usta są tym elementem twarzy, który, zaraz po oczach, najbardziej przyciąga uwagę. O wargach pełnych, wyrazistych, delikatnych i po prostu idealnych w swoim kształcie marzy większość z nas. I tyle samo boi się zabiegu ich powiększania. Czy słusznie?

 • Nie muszą mieć rozmiaru XL, żeby wyglądały ładnie, zmysłowo. Pielęgnuj je codziennie, używaj kosmetyków ochronnych i regenerujących, a będą gładkie i pełne. A jeśli uważasz, że to za mało, zapytaj lekarza, który z zabiegów medycyny estetycznej będzie najlepszy dla ciebie.

 • Ryzykowne piękno – odpowiedzialność przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

  W czasach kultu idealnego wyglądu, piękna i młodości coraz więcej osób korzysta z usług z zakresu medycyny estetycznej. Warto jednak pamiętać o tym, że jeżeli nie istnieje medyczne wskazanie do przeprowadzenia zabiegu, w razie popełnienia błędu lub wystąpienia rozstroju zdrowia u pacjenta ewentualne odszkodowanie nie zostanie pokryte z OC lekarza.

 • Te zabiegi mogą zniszczyć twoje sylwestrowe plany

  Przed sylwestrem panie często i chętnie decydują się na zabiegi, które je odmłodzą i poprawią ich wygląd. Niestety, niektórych zabiegów lepiej wystrzegać się przed wielkim wyjściem. Opowiedziała o nich dr Agnieszka Bliżanowska.

 • Mały zabieg, wielki efekt

  Czy jest ktoś kto nie uważa, że pełne, jędrne usta pasują każdej kobiecie? Niestety nie dla wszystkich z nas natura była tak łaskawa jak dla Angeliny Jolie, ale jest na to prosty sposób! Kwas hialuronowy potrafi zdziałać cuda. Szybko, bezboleśnie i z doskonałym natychmiastowym efektem możesz mieć usta, o jakich zawsze marzyłaś. Ten mały zabieg może poprawić Twój wygląd znacznie bardziej niż sobie...

 • Usta – jak ująć im lat

  Idealnie gładkie Pielęgnację ust rozpocznij od ich wygładzenia. Przesuszone i spierzchnięte nie wyglądają dobrze. Peeling możesz kupić w drogerii albo...

 • Kiedy należy rozpocząć zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem?

  Przygotowania do ślubu zajmują zwykle wiele miesięcy. Jednym z największych atutów przyszłej panny młodej jest jej twarz, dlatego trochę wcześniej należy zadbać o cerę i wykonać szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu w dniu ślubu skóra będzie wyglądała na zdrową i wypoczętą.

Wideo na temat: zabieg powiększania ust
 • Zabieg powiększania ust nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także odmładza ich okolice

  Większość Polek nie jest zadowolona z wyglądu swoich ust. Kobietom przeszkadza kształt warg, zbyt mała ich objętość, zanik naturalnego koloru oraz drobne zmarszczki wokół ust. Problemy te często są niwelowane za pomocą zabiegu powiększania ust. Dzięki nawilżającym właściwościom kwas hialuronowy nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także je odmładza. Usta stają się jędrniejsze, odzyskują

Dyskusje na temat: zabieg powiększania ust
 • Re: Botox czy kwas hialuronowy

  Ja uważam że dieta jest podstawą, od niej zależy jak długo będziemy dobrze wyglądać, ale skusiłam się na zabieg powiększania ust preparatem natural lips firmy Amalian i powiem szczerze że naprawdę warto, efekt jest delikatny i nie wystąpiły żadne powikłania, już jestem umówiona na kolejny zabieg.

 • Re: Powiększanie ust

  U mnie zabieg powiększania ust wyszedł bardzo dobrze. Wygladają bardzo natural-nie , a nie jak po ukąszeniu osy. Bardzo fajnie mi to zrobiono w klinice Magnuccy. Zabieg robiła mi przemiła Pani dr Stachura.

 • Re: Powiększanie ust

  Robiłam zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego, po zabiegu usta sa pełniejsze, mają bardzo ładny kształt i wyglądają bardzo naturalnie. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu który wykonałam w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów.

 • Re: Większe usta

  Wykonałam zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego, daje bardzo fajny efekt, usta są powiększone i bardzo naturalnie wyglądają. Zabieg robilam w bardzo fajnej klinice Derma Point

 • Re: 5 mitów o powiększaniu ust

  Wykonałam zabieg powiększania ust w Relaksownia Day SPA w Warszawie. Przed zabiegiem miałam wszystko dokładnie wyjaśnione i omówione. Efekt jest dokładnie taki na jaki liczyłam i jestem bardzo zadowolona. Czuję się dzięki temu atrakcyjniej, zresztą otoczenie uważa podobnie.

 • Re: Zabieg powiększania ust nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także odmładza ich okolice

  fajny film, ja od dziecka marzyłam o większych ustach bo niestety genetycznie to za dobrze u mnie nie wygląda, po tacie miałam bardzo wąskie usta, ale zrobiłam operację powiększanie i wyglądam super, polecam dr Łątkowskiego z polanicy zdrój gdzie można się przy okazji zrelaksować i wypocząć, przyjaciółka ze mną była i zrobiła sobie odsysanie tłuszczu, cieszę się, że w dzisiejszych czasach są

 • Re: Zabieg powiększania ust nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także odmładza ich okolice

  ja marzyłam o większych ustach i mi się udało marzenie zrealizować. Byłam na zabiegu u dra Wasiluka i jestem bardzo zadowolona z efektów.