• Informacje na temat:

  wypadanie włosów u dzieci suplementy

Artykuły na temat: wypadanie włosów u dzieci suplementy
 • Najczęstsze przyczyny wypadania włosów

  Po każdym myciu głowy wyciągasz garść włosów, a twoja bujna niegdyś fryzura nie wygląda już tak olśniewająco, jak kilka lat temu? Przyczyn może być wiele, a świadomość tego, jakie czynniki wpływają na kondycję twoich włosów może ci zaoszczędzić nerwów i pieniędzy na kolejne zabiegi pielęgnacyjne.

 • Gdy włos się sypie i rwie

  Piękne gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak wiele z nas narzeka na wypadanie włosów. O odpowiedniej pielęgnacji włosów i skóry głowy z Agnieszką Trepką rozmawia Ewa Cichocka.

 • Hashimoto: Gdy brakuje hormonów tarczycy

  Problemy z suchą skórą, wypadanie włosów, tycie, uczucie senności, ale także apatia, a wręcz stany depresyjne mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. W jej leczeniu bardzo ważna jest dieta.

 • Pomocy, tracę włosy!

  My, kobiety jesteśmy bardzo wrażliwe na punkcie swoich włosów. Gdy zaczynają wypadać, odruchowo sięgamy po odżywki, maski i suplementy diety. Tymczasem powinnyśmy pójść do dermatologa. - Bo kluczem do rozwiązania problemu jest odnalezienie jego przyczyny - tłumaczy dermatolog, dr n. med. Marta Kurzeja.

 • Dlaczego kobiety łysieją? Poznaj najczęstsze przyczyny

  Chociaż utrata włosów wydaje się problemem typowo męskim, to zmaga się z nim także wiele kobiet. Lekarze wymieniają dziś nawet 21 najczęstszych przyczyn łysienia u kobiet, wliczając w to m.in. choroby tarczycy, nadmiar witaminy A, ciążę, a nawet depresję.

 • Jak wygrać z hashimoto?

  ...szyi, nie jest to jednak regułą. Skóra staje się sucha, "ciastowata", u chorych występuje też zazwyczaj charakterystyczny obrzęk twarzy. Twoją uwagę powinny również zwrócić nadmierne wypadanie włosów(...)). Ogranicz też w diecie kapustę, brukselkę, brokuły, a także wszystkie tłuszcze pochodzenia zwierzęcego. Czy mój chory na tarczycę mąż powinien brać suplementy?  Endokrynolodzy rzadko je zalecają, jednak...

 • Polka na diecie: Jak się odchudzamy?

  .... A spustoszenia, które czynią, są podobne do tych, spowodowanych przez amfetaminę: kołatanie serca, mikroudary, lęki, wypadanie włosów. Ale zdesperowanych to nie odstrasza. Gdyby ktoś wymyślił(...) suplementy apteczne, które dzięki błonnikowi hamują apetyt i regulują metabolizm. Kupuje je już co piąty Polak. Przede wszystkim kobiety. Od pasożyta tak pięknie się chudnie! Weronika ma 28 lat i jest...