• Informacje na temat:

  wypadanie włosów jedzenie

Artykuły na temat: wypadanie włosów jedzenie
 • Jedzenie bez obsesji

  Kiedyś jedliśmy po to, by przeżyć. dziś żywność stała się przyjemnością, nagrodą, rozrywką, ale też karą i wyrzutem sumienia. Skutki? Coraz częstsza otyłość, zaburzenia odżywiania. Żeby odzyskać równowagę, musimy nauczyć się oddzielać jedzenie od emocji, mówi Mariusz Jaworski, doktor nauk o zdrowiu.

 • Dziennie zazwyczaj wypada do 150 włosów. Jeśli zauważysz, że tracisz ich więcej, to znak, że postępujesz z nimi niewłaściwie. Nasze włosy na pewno nie lubią niedelikatnego traktowania, ubogiego w składniki odżywcze jedzenia i stresu. Także niewłaściwa pielęgnacja może skutkować osłabieniem włosów.

 • Nie trać włosów

  ...​Moja babcia Izabela zawsze dbała o włosy. Pamiętam, jak się zmartwiła, kiedy zaczęły się przerzedzać i wypadać. Dodatkowo ciągle się przetłuszczały i dokuczał jej łupież. Wtedy pozbierała łopian rosnący na łące i z korzeni przygotowała nalewkę do wcierania w skórę głowy. Kłopoty znacznie się zmniejszyły. Czy rzeczywiście warto stosować łopian dla wzmocnienia włosów? Zastanawia się nasza...

 • Gdy włos się sypie i rwie

  Piękne gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak wiele z nas narzeka na wypadanie włosów. O odpowiedniej pielęgnacji włosów i skóry głowy z Agnieszką Trepką rozmawia Ewa Cichocka.

 • Wypadające rzęsy i brwi. Sprawdź, o czym to może świadczyć!

  Podczas gdy o wypadaniu włosów mówi się i pisze dość sporo, to o nadmiernej utracie rzęs i brwi wspomina się raczej sporadycznie. A niesłusznie, bo jest to przypadłość nie tylko częsta, ale wywoływana także przez rozmaite zdrowotne dolegliwości, których nie powinno się bagatelizować. Sprawdźmy więc, co wpływa na wypadanie rzęs i brwi oraz jak temu problemowi skutecznie zaradzić.

 • Hashimoto: Gdy brakuje hormonów tarczycy

  Problemy z suchą skórą, wypadanie włosów, tycie, uczucie senności, ale także apatia, a wręcz stany depresyjne mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. W jej leczeniu bardzo ważna jest dieta.

 • Sposoby na piękne włosy: Akcja - regeneracja

  ...​Dziennie zazwyczaj wypada do 150 włosów. Jeśli zauważysz, że tracisz ich więcej, to znak, że postępujesz z nimi niewłaściwie.

 • Jak zapuścić długie włosy?

  Wydawać by się mogło, że zapuszczanie długich włosów to banalna sprawa – wystarczy przestać chodzić do fryzjera. Niestety, praktyka pokazuje, że jeśli chcesz mieć idealne włosy, musisz się postarać.

 • Cel diety a owoce i warzywa. Które wybrać dla pięknej sylwetki, a które dla zdrowia?

  Gdy wysoko przetworzona żywność staje się coraz popularniejsza, a „śmieciowe jedzenie” coraz śmielej wkracza do naszych jadłospisów, sięganie po zdrowe i pożywne warzywa czy owoce jest szczególnie istotne. Dary natury odtruwają bowiem i wzmacniają organizm osłabiany codziennie przez stres, pośpiech oraz zanieczyszczenia środowiska. Specjalnie dla naszych czytelników sprawdziliśmy zatem, po jakie...

 • Pobudzić włosy

  Zmęczone, słabe, bez życia - włosy biją na alarm! Do odzyskania witalności i siły, potrzebują zastrzyku wzmacniającej energii, czyli nowych kosmetyków Gliss Kur Hair Active i Schauma Aktywator Włosów.

Dyskusje na temat: wypadanie włosów jedzenie
 • Re: Wypadanie włosów.

  hej jestem fryzjerką wiesz 50%wypadania włosów to problem hormonów i trybu życha (stres, złe jedzenie) szampony i odzywki nie pomagają . najlepsze są ampułki które można wcierać lub kuracja darsonwalizacja prądami darso co pobudza ukrwienie cebulek włosów trzeba przynajmniej serie zrobić 10 zabiegów codziennie polecam (to wygląda tak że jeżdzi sie po głowie urzadzeniem wyglądającym jak blender

 • Re: Wypadanie włosów.

  Hormony tak, stres , nieregularne jedzenie, nieodpowiednie suplementy, niemarkowe szampony, powietrze w twoim pokoju - wszystko ma wpływ na twoje włosy. Wiesz co, jest jeszcze coś takiego jak opalizujący olejek ; jego działanie jest takie, że.. możesz go sobie używać i do ciała i do włosów ;) ja tak robię. Ładnie pachnie perfumami i skóra ma taki, hm, magiczny blask. 75 ml starcza mi na długo