• Informacje na temat:

  wypadanie włosów jedzenie

Artykuły na temat: wypadanie włosów jedzenie
 • Jedzenie bez obsesji

  Kiedyś jedliśmy po to, by przeżyć. dziś żywność stała się przyjemnością, nagrodą, rozrywką, ale też karą i wyrzutem sumienia. Skutki? Coraz częstsza otyłość, zaburzenia odżywiania. Żeby odzyskać równowagę, musimy nauczyć się oddzielać jedzenie od emocji, mówi Mariusz Jaworski, doktor nauk o zdrowiu.

 • Dziennie zazwyczaj wypada do 150 włosów. Jeśli zauważysz, że tracisz ich więcej, to znak, że postępujesz z nimi niewłaściwie. Nasze włosy na pewno nie lubią niedelikatnego traktowania, ubogiego w składniki odżywcze jedzenia i stresu. Także niewłaściwa pielęgnacja może skutkować osłabieniem włosów.

 • Nie trać włosów

  ...​Moja babcia Izabela zawsze dbała o włosy. Pamiętam, jak się zmartwiła, kiedy zaczęły się przerzedzać i wypadać. Dodatkowo ciągle się przetłuszczały i dokuczał jej łupież. Wtedy pozbierała łopian rosnący na łące i z korzeni przygotowała nalewkę do wcierania w skórę głowy. Kłopoty znacznie się zmniejszyły. Czy rzeczywiście warto stosować łopian dla wzmocnienia włosów? Zastanawia się nasza...

 • Gdy włos się sypie i rwie

  Piękne gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak wiele z nas narzeka na wypadanie włosów. O odpowiedniej pielęgnacji włosów i skóry głowy z Agnieszką Trepką rozmawia Ewa Cichocka.

 • Hashimoto: Gdy brakuje hormonów tarczycy

  Problemy z suchą skórą, wypadanie włosów, tycie, uczucie senności, ale także apatia, a wręcz stany depresyjne mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. W jej leczeniu bardzo ważna jest dieta.

 • Sposoby na piękne włosy: Akcja - regeneracja

  ...​Dziennie zazwyczaj wypada do 150 włosów. Jeśli zauważysz, że tracisz ich więcej, to znak, że postępujesz z nimi niewłaściwie.

 • Pobudzić włosy

  Zmęczone, słabe, bez życia - włosy biją na alarm! Do odzyskania witalności i siły, potrzebują zastrzyku wzmacniającej energii, czyli nowych kosmetyków Gliss Kur Hair Active i Schauma Aktywator Włosów.

 • Ciemna strona odchudzania

  Coraz więcej ludzi cierpi na zaburzenia odżywiania. Bulimia i anoreksja na trwale wpisały się w rejestr współczesnych problemów zdrowotnych i należą do najbardziej uciążliwych, gdyż związane są z jedną z wielkich przyjemności życia: jedzenie.

 • Przeboje 2012

  Jedzenie na ulicy i nowe słowa. Jazda rowerem i koszulki z orłem. Trwałe trendy i sezonowi bohaterowie. Dziwactwa i wynalazki, które zmienią naszą przyszłość. Wielkie sukcesy i piękne katastrofy. „Twój STYL” wybrał przeboje minionego roku.

 • Pięć chorób, które mogą zacząć się od pieczenia w ustach

  ...skórą na ustach i zajadami. Dodatkowe objawy: Wypadanie włosów, kruche paznokcie, częste infekcje, kłopoty z pamięcią, bóle stawów, pogorszenie wzroku, kłopoty ze snem. Ulga w 5 minut! Gdy(...). Dodatkowe objawy: Zdarza ci się popłakać, gdy oglądasz ulubiony serial, nie masz ochoty na rozrywki, które kiedyś lubiłaś (czytanie, krzyżówki), nie chce ci się wychodzić z domu, a umycie włosów...

Dyskusje na temat: wypadanie włosów jedzenie
 • Re: Wypadanie włosów.

  hej jestem fryzjerką wiesz 50%wypadania włosów to problem hormonów i trybu życha (stres, złe jedzenie) szampony i odzywki nie pomagają . najlepsze są ampułki które można wcierać lub kuracja darsonwalizacja prądami darso co pobudza ukrwienie cebulek włosów trzeba przynajmniej serie zrobić 10 zabiegów codziennie polecam (to wygląda tak że jeżdzi sie po głowie urzadzeniem wyglądającym jak blender

 • Re: Wypadanie włosów.

  Hormony tak, stres , nieregularne jedzenie, nieodpowiednie suplementy, niemarkowe szampony, powietrze w twoim pokoju - wszystko ma wpływ na twoje włosy. Wiesz co, jest jeszcze coś takiego jak opalizujący olejek ; jego działanie jest takie, że.. możesz go sobie używać i do ciała i do włosów ;) ja tak robię. Ładnie pachnie perfumami i skóra ma taki, hm, magiczny blask. 75 ml starcza mi na długo