• Informacje na temat:

  wypadanie brwi i rzęs

Artykuły na temat: wypadanie brwi i rzęs
 • Wiosenny trzepot rzęs

  Wyobraź sobie swoje rzęsy dłuższe o 57%... Twoje oczy są piękne, tajemnicze i kuszące. Przyciągasz spojrzenia, wzbudzasz podziw i zazdrość. Zalotnie trzepoczesz rzęsami, uwodzisz i hipnotyzujesz. Marzenie? Nie, to możesz być Ty!

 • Przez kilka lat sama regulowałam brwi, nadając im linię cienkiej nitki, bo takie były do niedawna modne. Teraz na topie są szersze, ale nie mogę osiągnąć takiego efektu, bo moje brwi są słabe i rzadkie. Jak je wzmocnić? Agata z Białegostoku...

 • Wiosenny trzepot rzęs

  Wyobraź sobie swoje rzęsy dłuższe o 57%... Twoje oczy są piękne, tajemnicze i kuszące. Przyciągasz spojrzenia, wzbudzasz podziw i zazdrość. Zalotnie trzepoczesz rzęsami, uwodzisz i hipnotyzujesz. Marzenie? Nie, to możesz być Ty!

 • Wypadające rzęsy i brwi. Sprawdź, o czym to może świadczyć!

  Podczas gdy o wypadaniu włosów mówi się i pisze dość sporo, to o nadmiernej utracie rzęs i brwi wspomina się raczej sporadycznie. A niesłusznie, bo jest to przypadłość nie tylko częsta, ale wywoływana także przez rozmaite zdrowotne dolegliwości, których nie powinno się bagatelizować. Sprawdźmy więc, co wpływa na wypadanie rzęs i brwi oraz jak temu problemowi skutecznie zaradzić.

 • Rzęsom na ratunek

  Wypadają, choć i tak jest ich niewiele? Rzęsy można wzmocnić, zatrzymać i zmusić do szybszego wzrostu.

 • Serum stymulujące wzrost rzęs EXTRA Long Lashes

  Rzęsy stają się dłuższe, grubsze, bardziej gęste i mocniejsze. S...

 • Tusz, serum, a może odżywka? Czyli kosmetyki do pielęgnacji rzęs

  Marzysz o prawdziwym wachlarzu gęstych i długich rzęs, a Matka Natura obdarowała Cię rzadkimi i krótkimi włoskami? A może Twoje rzęsy straciły dawny blask? Jeśli chcesz, by wróciły do formy, nie musisz wcale uciekać się do przyklejania sztucznych rzęs! Wystarczy, że zastosujesz kosmetyki z pobliskiej apteki lub drogerii, a Twoje rzęsy staną się mocne, długie i gęste.

 • L’biotica: Aktywne serum do rzęs

  Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk oraz zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash.

 • Aktywne serum do rzęs i brwi L`Biotica

  Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu.

 • Długie rzęsy i gęste brwi

  Nawet jeśli nie przeszłaś chorób, których skutkiem jest utrata włosów (także rzęs i brwi), z wiekiem te delikatne włoski przerzedzają się, kruszą i wypadają....

Dyskusje na temat: wypadanie brwi i rzęs
 • L’biotica: Aktywne serum do rzęs

  Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk oraz zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash. Więcej na temat kosmetyku Podziel się swoją opinią z innymi użytkowniczkami!

 • Aktywne serum do rzęs i brwi L`Biotica

  Aktywne serum do rzęs pobudza rzęsy oraz brwi do naturalnego wzrostu, hamuje wypadanie rzęs, odżywia i nadaje im naturalny połysk zawiera innowacyjny kompleks ActiveLash. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd. Kliknij i dowiedz się więcej o kosmetyku! 0002QF66349071KR W komentarzu podziel się opinią z innymi użytkowniczkami Styl.pl!

 • Re: L’biotica: Aktywne serum do rzęs

  W ciągu kilku dni podczas których testowałam to serum, mogę jedynie stwierdzić, że na pewno przywraca rzęsom ich ładny, naturalny wygląd. Tusze do rzęs często powodują ich łamliwości i wypadanie, a serum L'biotica pozwala zadbać o nasze rzęsy. Ja znalazłam też nieco inne zastosowanie tego produktu. Podczas codziennego makijażu przeczesuję nim włoski brwi aby nadać odpowiedni kształt

 • Re: Jak wzmocnić rzęsy i brwi

  Wszystko zależy od osoby. Rowniez stosowałam biotebal rzęsy i byłam zachwycona, do czasu kiedy była przerwa w stosowaniu i ponowny powrót do produktu.. Zaczęło się wypadanie kilka rzęs dziennie plus jakieś uczulenie(zaczerwienienie i swędzenie)