• Informacje na temat:

  wrastanie włosków po depilacji laserowej

Artykuły na temat: wrastanie włosków po depilacji laserowej
 • Prawdy i mity o depilacji

  Troska o ciało pozbawione włosków nabiera znaczenia zwłaszcza latem. Przekonaj się, jak prawidłowo wykonywać zabiegi depilacji, aby służyły skórze.

 • Już nic nie jest takie, jak ci się wydaje. Golarka to urządzenie high-tech, które rozpoznaje kształt twojego ciała, wosk to sam miód, a lasery do depilacji są prawie bezbolesne. Czysta przyjemność.

 • ...usuwanie włosków depilatorem (lub woskiem) u osób ze skłonnościami do ich wrastania powoduje powstawanie nieestetycznych krostek. Ich widoczność może zmniejszyć codzienne stosowanie peelingów, ale jeżeli używasz samoopalacza, to ich działanie przyspieszy blaknięcie opalenizny. Od kilku lat na rynku dostępne są depilatory EPL, których działanie polega na usuwaniu włosków falami świetlnymi. Pozwalają...

 • 7 faktów i mitów związanych z depilacją

  Na temat prawidłowej depilacji powiedziano już naprawdę sporo. Jednak wokół sposobów pozbywania się natrętnych włosków narosło wiele mitów, które nierzadko utrudniają nam prawidłową pielęgnację skóry przed, w trakcie i po goleniu. Które wskazówki warto zastosować, a które rady najwyższy czas włożyć między bajki?

 • Depilacja drażni moją skórę. Po użyciu woskowych plastrów czy kremów mam na ciele zaczerwienienia z obrzękiem, a czasem nawet małe krostki. Jaka metoda depilacji będzie dla mnie najlepsza?. Ola, 29 lat, Poznań...

 • Najnowsze metody depilacji skóry

  Metody depilacji, od golenia maszynką po domowe lasery, są wciąż udoskonalane.Warto poznać ich zalety, nim dokonamy wyboru. Bo idealny efekt można osiągnąć różnymi sposobami.

 • Ciepłe dni jak zwykle przyszły nagle, a wraz z nimi chęć, by odkryć trochę ciała. Warto zadbać, by skóra była supergładka, bez zbędnych włosków.

 • Depilacja: Porady ekspertów

  Depilacja drażni moją skórę. Po użyciu woskowych plastrów czy kremów mam na ciele zaczerwienienia z obrzękiem, a czasem nawet małe krostki. Jaka metoda depilacji będzie dla mnie najlepsza? Ola, 29 lat, Poznań...

 • Depilacja laserowa

  ...dobra alternatywa dla uczulonych na kremy czy inne kosmetyki do depilacji lub cierpiących z powodu wrastania włosków pod skórę. Laser nie tylko pomaga utrzymać właściwy stan i wygląd skóry, ale również(...) retinol czy kwasy owocowe. Te błahe z pozoru informacje mają kluczowy wpływ na ewentualne skutki uboczne depilacji laserowej. Kolejnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża oraz pewna grupa chorób...

 • Pozbywamy się niechcianych włosków

  Jeśli chcesz się pozbyć zbędnych włosków, masz do wyboru wiele metod...

Dyskusje na temat: wrastanie włosków po depilacji laserowej
 • Re: Wrastanie włosków po depilacji: skąd te kłopoty?

  Nie ma co się oszukiwać, jeśli używasz maszynki to wcale się nie depilujesz a jedynie strzyżesz:), bo skracasz włoski przy skórze -nie da się więc uniknąć tego,że skóra będzie szorstka. Przy depilacji laserowej ma się spokój( no bo nie trzeba się już depilować) i gładką skórę. Byłam w Vici Clinic na 6 zabiegach, z czego pierwszy był za 50% i teraz mam całkowity spokój z depilacją.