• Informacje na temat:

  włosy odcienie miedziane

Artykuły na temat: włosy odcienie miedziane
 • Odcienie włosów, które odmładzają twarz

  ...miedziane odcienie nadadzą nowoczesny, młody look tylko tym kobietom, które mają gładką cerę, bez niedoskonałości. Rubinowy, mahoń i miedź podkreślą zaczerwienienia na skórze naczyniowej.(...) kobietom, które przed zmianą koloru miały włosy w typowym „mysim” odcieniu. Naturalny blond dodaje jasnej cerze blasku i sprawia, że cienie pod oczami stają się niezauważalne. Nie pasuje natomiast do...

 • Ruda złota

  Mężczyźni wolą blondynki? Możliwe, ale teraz blondynki wolą być rudzielcami! Wybierają odcienie miedziane, mahoniowe i truskawkowe.

 • Jak zmienić kolor włosów: Sposoby

  Włosy w jednym kolorze to przeszłość! Tej wiosny hitem są łączenia różnych odcieni. Nie muszą to być radykalne zmiany. Może wystarczyć tylko kolorystyczny akcent.

 • Sposoby na zmianę koloru włosów

  Włosy w jednym kolorze to przeszłość! Tej wiosny hitem są łączenia różnych odcieni. Nie muszą to być radykalne zmiany. Może wystarczyć tylko kolorystyczny akcent.

 • Trendy w biżuteryjnej modzie

  Zimowe, zachowawcze trendy w świecie dodatków i biżuterii odchodzą w niepamięć. Nadchodzący sezon niesie ze sobą odcienie morskich głębin, bogate, florystyczne motywy, wzory inspirowane naturą, wolnością, swobodą. Słowem – zbliżającą się wiosnę powitamy nie tylko za oknem, ale też na palcach, nadgarstkach i dekoltach. Oto przegląd najciekawszych propozycji na wiosnę 2016.

 • Jaki makijaż wybrać w karnawale?

  W tym karnawale wszystko, co się świeci, to… złoto. Powieki, policzki i paznokcie obsypujemy mieniącymi się drobinkami. Zanim włożysz suknię z odkrytym dekoltem, zadbaj o to, by twoja szyja była gładka i wypielęgnowana. Na specjalną okazję zakręć włosy karbownicą. To hit sezonu!

 • Jaki kolor włosów wybrać?

  Najważniejsza jest ocena karnacji, czy jest chłodna czy ciepła. Jeśli do twarzy ci w czerni i czystej bieli, wybieraj chłodne odcienie: platynowy blond, popielate blondy i brązy, brązy mahoniowe, czerwoną rudość oraz czerń. Gdy dobrze wyglądasz w granacie i kremowym, sięgnij po ciepłe kolory: złote, miodowe, bursztynowe i miedziane blondy, złotawe lub miedziane brązy oraz kasztan.

 • Szampon według koloru włosów

  ...) ekstrakt z henny oraz drobinki pereł, dzięki którym odcień wydaje się intensywniejszy. Kuzyni czerwieni Farby rude, miedziane, wiśniowe najszybciej znikają z włosów. Dlaczego? Bo czerwone pigmenty są(...). Rozwiązanie: szampon z niewielką porcją fioletowych pigmentów. Przed użyciem przetestuj go za uchem – barwniki mogą podrażniać skórę. I wysuszać włosy, dlatego nie stosuj szamponu częściej niż dwa razy...

 • Do koloru

  ...z henny oraz drobinki pereł, dzięki którym odcień wydaje się intensywniejszy. Kuzyni czerwieni Farby rude, miedziane, wiśniowe najszybciej znikają z włosów. Dlaczego? Bo czerwone pigmenty są(...) z niewielką porcją fioletowych pigmentów. Przed użyciem przetestuj go za uchem - barwniki mogą podrażniać skórę. I wysuszać włosy, dlatego nie stosuj szamponu częściej niż dwa razy w tygodniu. Na co...

 • Barwne zmiany

  ...m.in. z filmów o Sherlocku Holmesie Rachel McAdams (34) zdecydowanie powinna unikać blondu, który nadaje jej cerze ziemisty koloryt i tym samym dodaje lat. Miedziane włosy aktorki zyskały połysk(...) dopracowaniu koloru można spodziewać się wspaniałego efektu. Wolimy blondynkę - 4/10 Przy tak jasnej cerze ciemne włosy to duży błąd! Kasztanowy odcień wydobywa bruzdy i cienie na twarzy Reese...