• Informacje na temat:

  włosy natapirowane do góry

Artykuły na temat: włosy natapirowane do góry
 • Jak ułożyć niesforne włosy

  ...stronę. Pielęgnacja: ◗Takie włosy trzeba uelastycznić. Pomaga długotrwałe szczotkowanie ich w różnych kierunkach. Stylizacja: ◗Susz włosy od góry suszarką z płaską końcówką, to je przygładzi(...)Każde włosy, nawet te, których nam inni zazdroszczą, mają jakieś „ale”. A to kręcą się nie w tę stronę, a to są zbyt oklapnięte, a to nie chcą się układać. Można się do tego „ale” przyzwyczaić. Czy...

 • Jak ułożyć niesforne włosy

  ...pozostałych włosów lub kręci się w inną stronę. Pielęgnacja: Takie włosy trzeba uelastycznić. Pomaga długotrwałe szczotkowanie ich w różnych kierunkach. Stylizacja: Susz włosy od góry suszarką z płaską(...)Każde włosy, nawet te, których nam inni zazdroszczą, mają jakieś „ale”. A to kręcą się nie w tę stronę, a to są zbyt oklapnięte, a to nie chcą się układać. Można się do tego „ale” przyzwyczaić. Czy...

 • Jak szybko odżywić włosy i ułożyć fryzurę?

  .... Spróbuj ożywić barwę płukankami. Np. gdy jesteś szatynką, kolor podkreślisz zaparzoną herbatą, a płukanka z cebuli doda im rudawych refleksów. Jeśli masz włosy jasne, zastosuj płukankę z rumianku. Brunetkom pomoże maska z orzechów włoskich: zieloną skórkę i łupiny rozdrobnij, zmieszaj z 2 szklankami wody oraz łyżką oliwy i nałóż na włosy na 30 minut. Kwadrans z maską Błyskawicznie...

 • Fryzury optycznie zwiększające objętość

  Nawet cienkie włosy można odpowiednio wystylizować, dzięki specjalnym kosmetykom tak, żeby fryzura zyskała na objętości. Oto 10 fryzur, dzięki którym twoje włosy będą wyglądać imponująco.

 • Najmodniejsze fryzury bez wizyty u fryzjera

  Włosy zwyczajnie rozpuszczone lub związane w prosty kucyk mogą się znudzić. Ale na ciekawą fryzurę wcale nie musisz wydawać pieniędzy. Zamiast umawiać się na wizytę do fryzjera, spotkaj się z koleżanką i wypróbuj nasze propozycje!

 • Eleganckie fryzury, które możesz zrobić sama

  Masz długie włosy? To w zasadzie wystarczy, bo poza cierpliwością i chwilami pomocnych rąk najlepszej przyjaciółki, nic nie będzie ci potrzeba, by stworzyć z nich elegancką fryzurę. Z pewnością pozazdroszczą ci jej twoje koleżanki, myśląc, że właśnie wyszłaś od fryzjera.

 • Fryzury na upał

  Jeśli chcesz okiełznać włosy w ciągu dnia, wybierz modną plecionkę. Wieczorem postaw na chaotyczne fale. Najważniejsza jest wygoda, a nie precyzyjne wykonanie. Oto garść inspiracji.

 • Najmodniejsze fryzury bez wizyty u fryzjera

  Włosy zwyczajnie rozpuszczone lub związane w prosty kucyk mogą się znudzić. Ale na ciekawą fryzurę wcale nie musisz wydawać pieniędzy. Zamiast umawiać się na wizytę do fryzjera, spotkaj się z koleżanką i wypróbuj nasze propozycje!

 • Lubisz swoją długość włosów, ale czasem masz ochotę na zmianę? Nie biegnij od razu do fryzjera. Wypróbuj nasze sposoby na skrócenie ich... fryzurą! Pokazujemy też triki, dzięki którym włosy wydadzą się dłuższe.

 • Zmień długość włosów na jeden dzień!

  Lubisz swoją długość włosów, ale czasem masz ochotę na zmianę? Nie biegnij od razu do fryzjera. Wypróbuj nasze sposoby na skrócenie ich... fryzurą! Pokazujemy też triki, dzięki którym włosy wydadzą się dłuższe.

Dyskusje na temat: włosy natapirowane do góry
 • Re: Ewa Kasprzyk

  Nie widzę podobieństwa, nawet peruka inna. Willas miała włosy z przodu podniesione do góry, natapirowane, a ni jakas grzywke, pod którą p.K. chce ukryć zmarszczki :)