• Informacje na temat:

  włosy kate middleton

Artykuły na temat: włosy kate middleton
 • Pippa Middleton ścięła włosy

  Siostra księżnej Kate zapragnęła zmiany.

 • Kate Middleton ma sobowtóra

  Czy oglądają w ostatni weekend wyścigi rowerowe kobiet na igrzyskach w Rio, nie zastanawiałaś się przypadkiem czy aby na pewno księżna Kate Middleton nie prowadzi podwójnego życia?

 • Zagadka Kate

  Miła dziewczyna, która wżeniła się w rodzinę królewską i sprawnie poddaje się zaleceniom dworskiego protokołu, czy ambitna osobowość, która może jeszcze zmienić oblicze brytyjskiej monarchii? O Kate Middleton, żonie drugiego w kolejce brytyjskiego następcy tronu, mówi Marcia Moody, autorka jej biografii.

 • Fryzura pod koronę: Uczesz się jak arystokratka

  Od wytwornych upięć Elżbiety II, poprzez charakterystyczną krótką fryzurę Lady Di, aż po nonszalanckie acz stylowe uczesania Kate Middleton i Meghan Markle. Arystokratki od wieków wzbudzają emocje nie tylko za sprawą wykwintnych strojów, ale i fikuśnych fryzur.

 • Ślub Kate i Williama - prosto z Londynu

  Książę William poślubił dziś w Londynie Kate Middleton. Uroczystość odbyła się w Opactwie Westminsterskim w Londynie. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.

 • Królewska przemiana

  Podczas publicznych wystąpień ukazała się całkiem nowa Kate Middleton.

 • Miłość, diament i królowa

  Jeszcze nie umilkły dzwony po ślubie Kate i Williama, a Wielka Brytania już szykuje się do kolejnego wydarzenia z rodziną królewską w roli głównej - diamentowego jubileuszu Elżbiety II. Takiej fety na część królowej, która od 60 lat zasiada na tronie, świat jeszcze nie widział.

 • Meghan Markle i książę Harry już po ślubie

  ...wcześniej zrobiły to Kate Middleton i matka Harry’ego, księżna Diana, nie ślubowała księciu posłuszeństwa. Przyrzekła natomiast mężowi "miłość, pocieszenie, szacunek i wsparcie, w chorobie i zdrowiu(...) ślub.  Trudna historia Postać Meghan Markle wzbudza wiele emocji u Brytyjczyków. Kobieta nie pochodzi z arystokracji, ani nawet ze znanej zamożnej rodziny, jak chociażby Kate Middleton. Urodzona...

 • Królewski ślub Meghan i Harry'ego

  ...z matowym wykończeniem. Wyjątkowa przysięga Ślubu zakochanej parze udzieli arcybiskup David Conner. Meghan, tak jak wcześniej zrobiły to Kate Middleton i matka Harry’ego, księżna Diana, nie będzie(...)Pierwsze zdjęcia Meghan Trwa ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Panna młoda zdecydowała się na prostą suknię z dekoltem w łódkę, imponujących rozmiarów welonem i tiarę. Ma spięte włosy...

 • Jak będzie mieć na imię "Royal Baby"?

  ...urodzonego w 1982 roku. Oczekuje się, że księżna Kate będzie w mniejszym stopniu polegała na zawodowych pielęgniarkach i dworskim personelu, za to bardziej na swojej matce Carole Middleton.  Po(...)A imię jego będzie... Świeżo upieczeni rodzicie - księżna Kate i książę William nie mogą sami zdecydować, jakie imiona zostaną nadanie ich synowi. Mogą je jedynie zasugerować - książę William musi...

Dyskusje na temat: włosy kate middleton