• Informacje na temat:

  włosy do ramion lekko spięte

Artykuły na temat: włosy do ramion lekko spięte
 • Upiększające zabiegi na ciepło

  Wszystkie pielęgnują i poprawiają wygląd. Wypróbuj choć jeden – na twarz, ciało albo włosy, a przekonasz się, że ciepło ma zbawienną, naprawczą moc.

 • Lubisz swoją długość włosów, ale czasem masz ochotę na zmianę? Nie biegnij od razu do fryzjera. Wypróbuj nasze sposoby na skrócenie ich... fryzurą! Pokazujemy też triki, dzięki którym włosy wydadzą się dłuższe.

 • Są efektowne, wygodne. I idealne na upały: odsłonią kark i opalone ramiona.

 • Zmień długość włosów na jeden dzień!

  Lubisz swoją długość włosów, ale czasem masz ochotę na zmianę? Nie biegnij od razu do fryzjera. Wypróbuj nasze sposoby na skrócenie ich... fryzurą! Pokazujemy też triki, dzięki którym włosy wydadzą się dłuższe.

 • Prosty kok lub rozpuszczone włosy, wyprostowane tak, że wyglądają niemalże jak druty to już zamierzchła stylizacyjna przeszłość. Jeśli na wielkie wyjście chcesz uczesać się stylowo, obserwuj to, co na głowach mają modelki na pokazach rodzimych i zagranicznych projektantów.

 • Cztery najmodniejsze fryzury sezonu dla długich włosów

  Prosty kok lub rozpuszczone włosy wyprostowane tak, że wyglądają niemalże jak druty to już zamierzchła stylizacyjna przeszłość. Jeśli na wielkie wyjście chcesz uczesać się stylowo, obserwuj to, co na głowach mają modelki na pokazach rodzimych i zagranicznych projektantów.

 • W letniej garderobie powinny dominować stroje z naturalnych tkanin i o luźnym kroju

  ..., tym lepiej. Co do dodatków, to skupiłbym się na jednej partii, albo uszy, albo bransoleta, albo naszyjnik. I w zależności od tej okazji w dzień spięte swobodnie włosy, wieczorem rozpuszczone, na jakieś eleganckie wyjście, zaczesane w stylu lat 50. - radzi PLICH. W czasie upałów warto nosić ze sobą wodę termalną w sprayu. Można nią spryskać skórę twarzy, dekoltu i ramion, aby błyskawicznie...

 • Najmodniejsze fryzury wiosny

  Hippisowski warkocz, włosy zaczesane na bok lub koczek. Gwiazdy już wybrały. A ty?

 • Kobiece fryzury na Walentynki

  Burza loków Dla kogo? Możesz się tak uczesać, jeśli twoje włosy sięgają chociaż do ramion i nie są zbyt mocno wycieniowane. Jak to zrobić? 1. Użyj grubej lokówki. Nakręć na nią szerokie pasmo(...) minut. 2. Zdejmując kolejne wałki, chwytaj każde pasmo za końce, unoś do góry, tapiruj grzebykiem jego spód i od razu spryskuj lekko lakierem. Na koniec wygładź włosy szczotką. 3. Z pasm okalających...

 • Pięć najmodniejszych bobów tego sezonu

  Lista zalet fryzury typu bob wydaje się nie mieć końca. To wygodne cięcie, które nie wymaga długiego układania, dodaje sylwetce lekkości i elegancji, a w dodatku pasuje do każdego wieku i typu urody. Bob jest prawdziwym hitem tego sezonu!