• Informacje na temat:

  włosy czesane wiatrem

Artykuły na temat: włosy czesane wiatrem
 • Na pewno przetrwa. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością. Włosy są po nim ułożone w lekkie fale, pasma zyskują też większą objętość, są bardziej puszyste(...), uzyskamy nakładając na włosy żel, dzieląc je na pasma i skręcając w tzw. ślimaczki mocowane przy skórze wsuwkami. Po 2-3 godzinach rozczesujemy palcami.

 • Swobodne (u)czesanie

  Jaka kitka? Może być elegancka, gładka lub awangardowa, lekko zmierzwiona. Tej wiosny powinna być związana nisko. Ta fryzura ma kilka wersji: w klasycznej grzecznej włosy są gładkie (Laroche(...) dwudziestolatek, przeczesujesz włosy dłońmi, odgarniasz do tyłu i 5 cm powyżej końcówek związujesz w kitkę (Colangelo). Co ci się przyda? Cienka gumka w kolorze włosów, rzemyk lub prosta spinka...

 • Jak dbać o kręcone włosy?

  W ostatnich latach prym wiodły idealnie gładkie i proste włosy. Z pewnością niejedna kobieta codziennie spędzała czas z prostownicą w ręku, by zakręcone kosmyki utraciły swój naturalny kształt. Obecnie loki i pofalowane włosy wracają do łask – dowiedz się wszystkiego o sposobach strzyżenia kręconych włosów od eksperta Jean Louis David.

 • Włosy: Jak zregenerować je po wakacjach

  Słona woda, silny wiatr, piekące słońce – wszystko często nieodłączne elementy wakacji. Jednak to, co pomaga ci zrelaksować się i nabrać sił, może osłabiać twoje włosy. Efekt? Są słabe, zniszczone, szorstkie i matowe. Jak je zregenerować i sprawić, żeby znów stały się naszą ozdobą?

 • Chroń włosy w upalne dni

  Latem może im zaszkodzić nawet to, co w innych porach roku pomaga, np. codzienne mycie! Bo włosy pod wpływem słońca szybko tracą dobrą kondycję, stają się słabsze, wrażliwsze. I właśnie dlatego dotychczasowa pielęgnacja już się nie sprawdza. Trzeba ją zmienić, tylko na jaką? Podpowiadamy, jak w wakacje dbać o włosy, żeby były piękne i zdrowe.

 • Suche, połamane, zniszczone: Jak zadbać o włosy „z problemami”

  ...(zbyt gwałtowne czesanie, używanie grzebieni lub gumek, które szarpią włosy) i fizyczne (lokówki, prostownice i suszarki, które mocno nagrzewają włosy). Zdrowe kontra osłabione Zdrowe włosy są gładkie, błyszczące i elastyczne, co zawdzięczają zamkniętym łuskom i otoczce keratynowej, która chroni włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (słońce, pot, kurz). Jeśli warstwa ochronna...

 • Jak odżywić włosy po zimie

  Nareszcie! Ciepło i słonecznie, powoli zmieniasz garderobę na wiosenną i zdejmujesz czapkę. A włosy, jakby na przekór ożywieniu przyrody, stały się matowe i łamliwe? Czas je odżywić, a może nawet podciąć. Kiedy nadejdzie wiosna, odzyskają blask!

 • Pokochaj swoje włosy z Jagą Hupało

  Artystka doskonale wie, jak duże znaczenie mają włosy dla kobiet. Chętnie angażuje się w akcje społeczne i charytatywne, w tym choćby takie, jak Rak’n’Roll oraz "Piękna, bo zdrowa". Swoim doświadczeniem i wiedzą Jaga Hupało dzieli się z Polkami w kampanii "Pokochaj swoje włosy", w której wyjaśnia, jak radzić sobie z trudnymi włosami oraz prawidłowo je stylizować i pielęgnować. Prolog Gdy...

 • Modne loki i fale możesz zrobić sama!

  Znów na czasie są fryzury lekko falowane i spiralki „czesane wiatrem”. Dodają wdzięku i seksapilu. Zrobimy je łatwo, nawet na krótkich włosach.

 • Ochota na boho

  Czterdzieści lat minęło… a nadal modne są długie, czesane wiatrem włosy, paczulowe zapachy i naturalny makijaż. Nie daj wprowadzić się w błąd. Miejsce hipiski zajmuje dziś dziewczyna w stylu boho.

Wideo na temat: włosy czesane wiatrem
 • Trwała wraca do łask?

  Włosy to ozdoba, ale i przedmiot zmartwień niemal każdej kobiety. Najnowszy trend, czyli trwała w delikatnej i naturalnej odsłonie, ułatwi życie niejednej pani. Dzięki zabiegowi będzie można się cieszyć fryzurą "czesaną wiatrem " jeszcze długo po zakończeniu lata. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: włosy czesane wiatrem
 • Re: Kaskadowe grzywki na lato

  Najpiękniejsza fryzura na lato, to długie włosy, WIATREM CZESANE...

 • Re: Fryzury na lato

  DŁUGIE LŚNIĄCE WŁOSY CZESANE LETNIM WIATREM!!!To jest najpiękniejszy widok kiedy kobieta ubrana jest jeszcze w zwiewną sukienkę i szpileczki z odkrytymi piętami i stopami.