• Informacje na temat:

  warkocze z grzywką

Artykuły na temat: warkocze z grzywką
 • Warkocze są teraz bardzo modne

  Naturalne kolory, dłuższe grzywki, sportowe rozwiane fryzury i oczywiście warkocze - Robert Kupisz nie tylko podpowiada, co będzie najmodniejsze w tym sezonie, ale zdradza kilka przydatnych tricków. Zobacz video:

 • Warkocze są teraz bardzo modne

  Naturalne kolory, dłuższe grzywki, sportowe rozwiane fryzury i oczywiście warkocze - Robert Kupisz nie tylko podpowiada, co będzie najmodniejsze w tym sezonie, ale zdradza kilka przydatnych tricków. Zobacz video:

 • Niech się plecie

  Warkocze są wciąż w czołówce trendów. Ostatnio nosimy je zamiast grzywki, mówi Leszek Czajka.

 • Upięcie z warkoczem Ta fryzura, w romantycznym stylu, to świetna propozycja na uroczyste spotkania. Zanim swobodnie podepniesz włosy z tyłu głowy, robiąc np. dwie luźne duże pętelki, spryskaj je mgiełką ułatwiającą ich układanie. Następnie oddziel pasmo włosów znad czoła i zapleć warkoczyk. Podepnij go wsuwkami za uchem. Spryskaj lakierem.

 • Sylwestrowy look z marką Creightons – niech Twoje włosy zalśnią pełnym blaskiem

  Zadbane, odżywione i pełne blasku! Takie włosy to „must have” zimowego sezonu. Na co dzień możemy zaplatać je w modny, luźny warkocz, nosić romantyczną grzywkę lub nisko upięte koki. Wieczorem pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa wpinając w nie ozdoby w stylu boho lub sztuczne kwiaty. W tym sezonie modne są również opaski i fantazyjne stroiki, nie tylko na wielkie wyjścia.

 • Zapomnij o sombre. Nowe fryzjerskie trendy

  ...odrostem będzie hitem 2018 roku. Warkocze Może już nie te, które przypominają fryzury rodem z bokserskich ringów. Jednak warkocze nadal będą w modzie. Najlepsze są te inspirowane latami ’90. Kilka grubszch splotów, lub wiele mniejszych. Możesz też zaplecione warkocze zebrać w jeden kok.  Co wiemy z pewnością? To nie będzie czas na romantyczne boho upięcia i sploty rusałek. Pagenta...

 • Włos trendy to włos wypielęgnowany

  Z fryzurami, jak z ubraniami - moda np. na warkocze powraca. W tym sezonie modne włosy to naturalne włosy. "Włos trendy to włos wypielęgnowany" - mówi Piotr Wasiński. Stylista radzi też uważać na radykalne zmiany fryzury.

 • Włosy w jesiennej aurze

  ...spotkania. Upięcie z warkoczem Ta fryzura, w romantycznym stylu, to świetna propozycja na uroczyste spotkania. Zanim swobodnie podepniesz włosy z tyłu głowy, robiąc np. dwie luźne duże pętelki...

 • Modna fryzura. Szybko, łatwo i w domu

  .... Bardzo efektownie prezentują się dopięte warkocze, a także warkoczowe opaski. Nawet krótkie pasma można zaczesać gładko do tyłu, utrwalić mocnym lakierem (wtedy żaden kosmyk nie wymknie się spod...

 • Twoje włosy się elektryzują? A może są zbyt płaskie? Nie wiesz, co zrobić z za długą grzywką? Spokojnie! I tak stworzysz fryzurę bez zarzutu.