• Informacje na temat:

  warkocze ładne

Artykuły na temat: warkocze ładne
 • Warkocz musi furkotać

  ..., korzysta z dopinek, warkocze muszą "furkotać". Chłopcom nie wolno strzyc się krótko, jeż jest "niesceniczny". Ich partnerki nie mogą mieć pomalowanych paznokci ani żadnej biżuterii. Jakiś czas temu(...) się prosto jak struna. I to nie jest do końca normalne. Proste plecy wyćwiczyła w tańcu, ale to, co ładne, nie zawsze jest zdrowe. Naturalne krzywizny są potrzebne, aby amortyzować przeciążenia. Żeby...

 • Warkocz glamour

  Korony, kłosy i kucyki kojarzą ci się ze szkołą? To już przeszłość! Dziś wypada tak się czesać nawet na wielkie gale. Nasz ekspert zdradza, jak niepozorny splot zmienić w efektowne upięcie.

 • Włos trendy to włos wypielęgnowany

  Z fryzurami, jak z ubraniami - moda np. na warkocze powraca. W tym sezonie modne włosy to naturalne włosy. "Włos trendy to włos wypielęgnowany" - mówi Piotr Wasiński. Stylista radzi też uważać na radykalne zmiany fryzury.

 • Co one plotą?

  Warkocze we wszelkich odmianach będą hitem tegorocznego karnawału. Polskie gwiazdy już je pokochały. Nie zawsze z wzajemnością... Jakie błędy popełniły?

 • Zamiast wątłej laski...

  Kilka lat temu kiedy miałam dziewiętnaście lat często w wolnej chwili chodziłam do pobliskiego parku. Pamiętam ten dzień jak dziś, choć konkretnej daty sobie nie przypomnę. Lipiec. Pogoda była piękna, słonko ładnie grzało, a wietrzyk milutko otulał ramiona.

 • Kilkadziesiąt ciekawych i ładnych wzorów czapek, szali, rękawiczek, skarpetek, kapci, narzut, ozdobnych poszewek itp. do "wydziergania" przez każdą panią domu znajdziesz w książce "Czapki, szale, rękawiczki" autorstwa J.Graf, B. Gack.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Radykalna zmiana fryzury

  Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała. Celebrytka w mediach społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą. Teraz jest na ustach wszystkich. Na zdjęciach, które umieściła na Instagramie,  widzimy ją w długich, różowych włosach, zaplecionych w warkocze.  Jak sama napisała metamorfoza to wynik "festiwalowej gorączki". Pani Małgorzata bierze udział w Sopot Festiwal. Najwyraźniej atmosfera miejsca...

 • Fryzury na każdą okazję

  ...włosy z przodu głowy (te poprzedzające opaskę), były idealnie gładkie. Włosy za opaską możesz lekko nastroszyć. Całą fryzurę utrwal lakierem. Sploty na każdą okazję Wbrew pozorom warkocze nie są...

 • Lato to dobry czas, by skusić się na oryginalną koloryzację włosów – zwłaszcza, gdy zachęcają do niej najlepsi styliści. Zobacz, jaką zabawę kolorem proponują. Jest prosta i szybko można z niej zrezygnować – kolor zmywa się czasem po jednym myciu! Sekret tkwi w kosmetykach i ciekawym pomyśle.

 • Co one plotą?

  Pozornie - nic prostszego. Dzielisz włosy na pasma i przekładasz na przemian. Jednak sukces nie jest gwarantowany. Która z gwiazd plecie z sensem?

Dyskusje na temat: warkocze ładne
 • Re: jak przejść metamorfozę?

  Wszyscy mężczyźni bez wyjątku lubią w kobietach: długie zadbane włosy, miły uśmiech, duży biust, dużą pupę i ładne nogi. Jeśli masz kilka kilogramów nadwagi masz wszystko co trzeba. Zainwestuj(...). Możesz tez łykać wit A + E i Cynk. Mężczyźni lubią wszelkie warkocze więc od czasu do czasu tak się uczesz. Nie rób tego wszystkiego dla męża. Zrób to dla siebie. Gwarantuje, że poczujesz się w swoim

 • Re: Warkocze są glamour

  Jakie to ładne?? Powrozy jak u krowy na głowie?!

 • Re: Sheryl Cole ...

  co wśród tych niby gwiazd robi Wierzbicka??? po ocenach zdjęc widać, że każdy ma gdzieś warkocze, oceniają tylko pozytywnie te babki które lubią lub są ładne, reszta idzie w negatyw, bez sensu takie oceny!