• Informacje na temat:

  usuwanie zbędnego owłosienia

Artykuły na temat: usuwanie zbędnego owłosienia
 • 5 rzeczy charakteryzujących profesjonalny salon depilacji laserowej

  Depilacja laserowa to popularny zabieg usuwania zbędnego owłosienia, wykonywany obecnie w wielu klinikach i gabinetach kosmetycznych. Po czym można poznać profesjonalny salon depilacji laserowej?

 • Przetestuj golarkę do ciała dla mężczyzn – BodyGroom Plus

  Usuwanie zbędnego owłosienia u mężczyzn przestaje być tematem tabu. Obecnie to dość powszechnie stosowany zabieg pielęgnacyjny nie tylko wśród kobiet. Zmieniające się trendy mają spory wpływ na męski punkt widzenia w kwestiach golenia ciała, gdyż decydują się na taki zabieg znacznie chętniej. Jesteś zwolennikiem gładkiego ciała? Proponujemy golarkę - BodyGroom Plus.

 • Eveline Cosmetics: Active Epil

  Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

 • Active Epil Eveline Cosmetics

  Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

 • Depilacja w wodzie jest mniej bolesna

  Na wakacjach dużo praktyczniejszy, niż codzienna depilacja przy pomocy jednorazowej maszynki, może okazać się depilator. Teraz mogą używać go również osoby, które do tej pory unikały tej formy usuwania zbędnego owłosienia, obawiając się bólu. Szczelne obudowy pozwalają bowiem na stosowanie depilatorów podczas kąpieli.

 • Kiedy spodziewać się efektów po depilacji laserowej?

  Depilacja laserowa pomaga pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas. Ważne jest jednak, by zdawać sobie sprawę, że do uzyskania zadowalających efektów jeden zabieg może być niewystarczający. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów po zabiegach depilacji laserowej?

 • 10 faktów o depilacji, które powinnaś znać

  ...będzie o wiele mniej podatna na podrażnienia. Jak chronić barierę ochronną skóry podczas usuwania owłosienia? Stosowanie każdej metody depilacyjnej w jakimś stopniu osłabia barierę ochronną skóry(...) stosowania. Niektóre sposoby usuwania owłosienia bardziej agresywnie działają na barierę ochronną (np. depilacja woskiem) niż inne (depilacja, depilacja IPL). Na co zwrócić uwagę podczas usuwania...

 • Jaki rodzaj depilacji daje najlepsze efekty?

  Jedną z najnowocześniejszych i najmniej inwazyjnych metod usuwania niechcianego owłosienia jest depilacja świetlna IPL. Jest bezbolesna i - jeśli wykonywać ją zgodnie z przewidzianym harmonogramem...

 • Nadmierne owłosienie, zwłaszcza typu męskiego, na brodzie i policzkach może być objawem hirsutyzmu, czyli...

 • Just Epil, Eveline Cosmetics

  Nowa seria kremów do depilacji Just Epil firmy Eveline Cosmetics pozwala na usuwanie zbędnego owłosienia w sposób całkowicie bezbolesny i niezwykle skuteczny.

Wideo na temat: usuwanie zbędnego owłosienia
Dyskusje na temat: usuwanie zbędnego owłosienia
 • Re: Jak skutecznie golić nogi

  o tym studio laser czytałam na ich stronie internetowej. działają na laserze diodowym, także nic dziwnego że to rzeczywiście działa. czytałam, że ipl nie jest dobrą metodą depilacji, jest teraz masa zakupów grupowych na takie usługi, a potem laseczki na forach płaczą że nie działa.. no niestety, ipl sprawdza się do innych zadań niż usuwanie zbędnego owłosienia.

 • Re: Cudowna pasta cukrowa

  Zgadza się jest to arabski sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia .Drugi powszechny sposob to usuwanie włosów przy pomocy nitki , którą trzyma się w zębach a koniec w palcach . Tak usuwały(...) zawsze ! Dodam tylko że arabki mają bardzo złą opinię o kobietach z Europy, które są zaniedbanei nie likwidują zbędnego owłosienia.

 • Re: Jak bezpiecznie depilować okolice bikini

  Feministki jakieś sa często oburzone czemu mają depilować. A czemu depilujecie pachy ? A czemu myjecie zęby ? Higiena . Czystość. Oczywiście nie można zapominac o wodzie ale usuwanie zbędnego owłosienia to podstawa !

 • Re: Ja depiluje nogi zwykłymi maszynkami, robię to w czasie

  Laserowa depilacja jest na pewno bardzo skuteczna, jednak niestety osoby jasnowłose nie mogą sobie pozwolić na takie usuwanie zbędnego owłosienia. Ale w Klinice La Perla widziałam urządzenie Selectif Pro, które również trwale usuwa włoski i to również u blondynów czy już osób siwych. Plusem jest również to, że jest to zabieg bezbolesny. Także teraz już każdy może skutecznie i na stałe zrobić tego