• Informacje na temat:

  usuwanie zbędnego owłosienia

Artykuły na temat: usuwanie zbędnego owłosienia
 • Przetestuj golarkę do ciała dla mężczyzn – BodyGroom Plus

  Usuwanie zbędnego owłosienia u mężczyzn przestaje być tematem tabu. Obecnie to dość powszechnie stosowany zabieg pielęgnacyjny nie tylko wśród kobiet. Zmieniające się trendy mają spory wpływ na męski punkt widzenia w kwestiach golenia ciała, gdyż decydują się na taki zabieg znacznie chętniej. Jesteś zwolennikiem gładkiego ciała? Proponujemy golarkę - BodyGroom Plus.

 • Eveline Cosmetics: Active Epil

  Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

 • Active Epil Eveline Cosmetics

  Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

 • Depilacja w wodzie jest mniej bolesna

  Na wakacjach dużo praktyczniejszy, niż codzienna depilacja przy pomocy jednorazowej maszynki, może okazać się depilator. Teraz mogą używać go również osoby, które do tej pory unikały tej formy usuwania zbędnego owłosienia, obawiając się bólu. Szczelne obudowy pozwalają bowiem na stosowanie depilatorów podczas kąpieli.

 • Nadmierne owłosienie, zwłaszcza typu męskiego, na brodzie i policzkach może być objawem hirsutyzmu, czyli...

 • Just Epil, Eveline Cosmetics

  Nowa seria kremów do depilacji Just Epil firmy Eveline Cosmetics pozwala na usuwanie zbędnego owłosienia w sposób całkowicie bezbolesny i niezwykle skuteczny.

 • Pasta cukrowa - depilacja z Bliskiego Wschodu

  Pasta cukrowa to jeden ze sposobów na piękną i gładką skórę. Sposób depilacji rodem z Bliskiego Wschodu zapewnia nie tylko skuteczność i niemal bezbolesny sposób usunięcia zbędnego owłosienia. Nie powoduje również podrażnień i alergii.

 • Depilacja, ale jak?

  Depilacja nie musi być udręką. Trzeba tylko zastosować odpowiednią metodę, a usuwanie zbędnego owłosienia przestanie być koszmarem.

 • Depilacja bez krzyku

  Pozbywanie się niechcianego owłosienia może przysporzyć wielu kłopotów. Jak temu zaradzić?

 • Pozbywamy się niechcianych włosków

  .... Domowa depilacja Każdy sposób usuwania owłosienia ma swoje wady i zalety. Depilacja kremem i golenie są bezbolesne, zabieg trwa kilka minut, ale włoski odrastają dość szybko (3-4 dni). Ta metoda...

Wideo na temat: usuwanie zbędnego owłosienia
Dyskusje na temat: usuwanie zbędnego owłosienia
 • Re: Jak skutecznie golić nogi

  o tym studio laser czytałam na ich stronie internetowej. działają na laserze diodowym, także nic dziwnego że to rzeczywiście działa. czytałam, że ipl nie jest dobrą metodą depilacji, jest teraz masa zakupów grupowych na takie usługi, a potem laseczki na forach płaczą że nie działa.. no niestety, ipl sprawdza się do innych zadań niż usuwanie zbędnego owłosienia.

 • Re: Cudowna pasta cukrowa

  Zgadza się jest to arabski sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia .Drugi powszechny sposob to usuwanie włosów przy pomocy nitki , którą trzyma się w zębach a koniec w palcach . Tak usuwały(...) zawsze ! Dodam tylko że arabki mają bardzo złą opinię o kobietach z Europy, które są zaniedbanei nie likwidują zbędnego owłosienia.

 • Re: Jak bezpiecznie depilować okolice bikini

  Feministki jakieś sa często oburzone czemu mają depilować. A czemu depilujecie pachy ? A czemu myjecie zęby ? Higiena . Czystość. Oczywiście nie można zapominac o wodzie ale usuwanie zbędnego owłosienia to podstawa !

 • Re: Ja depiluje nogi zwykłymi maszynkami, robię to w czasie

  Laserowa depilacja jest na pewno bardzo skuteczna, jednak niestety osoby jasnowłose nie mogą sobie pozwolić na takie usuwanie zbędnego owłosienia. Ale w Klinice La Perla widziałam urządzenie Selectif Pro, które również trwale usuwa włoski i to również u blondynów czy już osób siwych. Plusem jest również to, że jest to zabieg bezbolesny. Także teraz już każdy może skutecznie i na stałe zrobić tego