• Informacje na temat:

  usta powiększone kwasem hialuronowym

Artykuły na temat: usta powiększone kwasem hialuronowym
 • Kwas hialuronowy - fakty i mity

  MIT: Kwas hialuronowy powoduje efekt "kaczych ust".  NIEPRAWDA − efekt działania kwasu hialuronowego na usta zależy od preparatu, techniki podania, a także oczekiwań pacjenta i gustu lekarza. Zwykle źle oceniamy "zrobione" usta. Wydaje nam się, że po zabiegu będą wielkie, mało ruchliwe, jakby nadmuchane... Nic bardziej mylnego! Dobrze "zrobionych" ust po prostu nie zauważamy! Mądry lekarz nie...

 • Kwas hialuronowy – fakty i mity

  Mit: Kwas hialuronowy powoduje efekt "kaczych ust" Nieprawda − efekt działania kwasu hialuronowego na usta zależy od preparatu, techniki podania, a także oczekiwań pacjenta i gustu lekarza. Zwykle źle oceniamy "zrobione" usta. Wydaje nam się, że po zabiegu będą wielkie, mało ruchliwe, jakby nadmuchane... Nic bardziej mylnego! Dobrze "zrobionych" ust po prostu nie zauważamy! Mądry lekarz nie...

 • Jak i kiedy stosować kwas hialuronowy

  ...ust negatywnie wpływa starzenie się - jego efektem może być mniejsze napięcie skóry, opadające kąciki ust, zatarcie granicy między czerwienią wargową a skórą. Zabieg kwasem hialuronowym przywraca ustom młodszy, zmysłowy wygląd. Kwasem hialuronowym można wyrównać asymetrię ust, przywrócić ich proporcję, powiększyć je, a także unieść kąciki ust. Wypełnianie zmarszczek i bruzd Kwas hialuronowy...

 • Według większości Polek nic tak nie podkreśla kobiecości jak wyraziste usta. Również naszej redakcyjnej koleżance, Agnieszce, od dawna marzyły się usta bardziej pełne, idealnie symetryczne.

 • Czy jest jakiś sposób, aby wąskie usta powiększyć bez ostrzykiwań?

 • Jak powiększyć usta i nadal wyglądać naturalnie?

  Usta są tym elementem twarzy, który, zaraz po oczach, najbardziej przyciąga uwagę. O wargach pełnych, wyrazistych, delikatnych i po prostu idealnych w swoim kształcie marzy większość z nas. I tyle samo boi się zabiegu ich powiększania. Czy słusznie?

 • Wypukłe, gładkie i duże - takie usta możesz mieć i wcale nie musisz odwiedzać gabinetu medycyny estetycznej.

 • Dzięki kilku sztuczkom makijażowym odmłodzisz spojrzenie, wysmuklisz policzki i powiększysz optycznie usta.

 • Jak makijażem wysmuklić policzki i powiększyć usta

  Dzięki kilku sztuczkom makijażowym odmłodzisz spojrzenie, wysmuklisz policzki i powiększysz optycznie usta.

 • 5 mitów o powiększaniu ust

  Niejedna z nas myślała o tym, żeby powiększyć sobie usta. Hollywoodzkie gwiazdy ze zmysłowymi, pełnymi i kształtnymi ustami tworzą modę i kreują trendy w urodzie. Czy warto im ulegać? Jak uniknąć „kaczego dzióbka” i co warto wiedzieć przed zabiegiem. Sprawdzamy najpopularniejsze mity.

Dyskusje na temat: usta powiększone kwasem hialuronowym
 • Lip Sensation Wibo

  Błyszczyk do ust z kwasem hialuronowym. Powiększa usta do rozmiaru XXL. Zmysłowy efekt dzięki zawartości kwasu hialuronowego nawilżone i powiększone usta. Błyszczyk Lip Sensation nadaje natychmiastowy efekt gładkich i jedwabistych ust. Kliknij i dowiedz się więcej o kosmetyku! 0002O179P3EOBJPY W komentarzu dodaj opinię o kosmetyku.

 • Re: Powiększanie ust

  Wypełniałam usta kwasem hialuronowym w gabinecie u dr Agnieszki Ledniowskiej i polecam. Efekt jest naturalny, a najbardziej się właśnie bałam, że wyjdę po zabiegu z ustami napuchniętymi jakby mnie wściekły szerszeń użądlił. Elegancko podniesione i powiększone, ale bez przesady.