• Informacje na temat:

  uroda kobieca

Artykuły na temat: uroda kobieca
 • Mankamenty kobiecej urody, które odstraszają mężczyzn

  Każda kobieta chciałaby zawsze czuć się dobrze we własnej skórze i podobać się mężczyznom. Tymczasem urodowe wpadki mogą przydarzyć się każdemu, szczególnie osobom będącym w stałych, długoletnich związkach.

 • Kobiece cechy, które zniewalają mężczyzn

  .... Kobieta zmysłowa i romantyczna Kobieca subtelność może przejawiać się na różne sposoby - czy to w stylu ubierania się czy kobiecych ruchach. Najważniejsze jest jednak to, co skrywamy w swoim wnętrzu, jakimi jesteśmy kobietami - surowymi i bezkompromisowymi czy łagodnymi i wyrozumiałymi? W przypadku romantyzmu i zmysłowości uroda schodzi na dalszy plan, znacznie ważniejsza jest umiejętność...

 • "Kanony kobiecej urody"

  Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Golińską, malarką i wizażystką, autorką książki ""Kanony kobiecej urody". Spotkanie odbędzie się 11 grudnia o godz. 18.00 w Empiku Arkadia w Warszawie.

 • Kobiece suplementy diety

  Sięgamy po nie, by dodać sobie zdrowia i urody. Sprawdźmy jednak, czy nie wymaga to zmian np. w stylu życia, nawykach.

 • Pogoda dla urody

  Piękne dzisiaj: Joanna Moro i Olga Frycz. A jak będą wyglądały za 35 lat? Eksperci twierdzą, że o zmianie rysów decydują nie tylko zabiegi kosmetyczne ale i... charakter.

 • Kobiecy róż

  Już nie jest zarezerwowany dla małych dziewczynek! Teraz można go nosić w każdym wieku. Spójrz na gwiazdy - one wiedzą, z czym łączyć róż, aby wyglądać kobieco, a nie infantylnie. Daj im się zainspirować!

 • Ranking kobiecych przyjemności

  Co robią Polki, gdy mają czas tylko dla siebie? Zabiegane, przemęczone, stawiające potrzeby innych przed swoimi? Bynajmniej! Polki dobrze wiedzą, że czasem trzeba zrobić coś tylko dla siebie - aż 7 na 10 z nich często funduje sobie małe przyjemności i, w większości, nie mają z tego powodu wyrzutów sumienia. Zapytane o to, jak najchętniej polepszyłyby sobie humor na co dzień wymieniają m.in. zakupy, kino, a przede wszystkim słodycze, które w rankingu kobiecych uciech są cenione wyżej niż sex.

 • Tajna broń kobieca

  …to buty na wysokim obcasie! Dzięki nim czujemy się jak top modelki: seksowne i gotowe do łamania reguł. Dziś za sprawą nowego zapachu Carolina Herrera GOOD GIRL powiedzenie „jak na szpilkach” nabiera nowego znaczenia.

 • Nieuchwytny blask, subtelność lub uroda… Czy to miara kobiecości? A może wewnętrzne piękno i czułość?

 • Uroda z haremu

  Sułtanki, których życie możemy śledzić ostatnio chociażby w popularnym serialu „Wspaniałe stulecie”, miały mnóstwo sposobów na podkreślanie urody. Wiele z ich przepisów stosujemy do dziś...

Zdjęcia na temat: uroda kobieca
Wideo na temat: uroda kobieca
 • Trzech przystojnych mężczyzn o tym, co im przeszkadza w kobiecej urodzie

  Czy nieogolone nogi to brak higieny? Czy przedłużane włosy i botoks to już przesada? W "Dzień Dobry TVN" surfer Wojciech Brzozowski, dziennikarz Piotr Kędzierski i wokalista Norbert "Norbi" Dudziak opowiedzieli o tym, co najbardziej im przeszkadza w kobiecej urodzie i ocenili, czy Sasha Grey jest ładniejsza od Teresy Orlowski.

 • Jaka sukienka podkreśli kobiece kształty?

  - Przełom lat 40. i 50. to był jeden z najkorzystniejszych okresów dla urody kobiecej, ponieważ był dosyć naturalny - podkreślił Tomasz Jacyków. (Dzień Dobry TVN/x-news)  

 • Jak rozświetlić twarz?

  Makijaż dzienny do pracy lub szkoły powinien być delikatny, jednak podkreślający kobiecą urodę. Wizażystka, Kamila Patyna zdradziła jak wykonać idealną kreskę oraz jak rozświetlić twarz. Kobieta podpowiedziała również jak w szybki sposób makijaż dzienny zamienić w wieczorowy. (Źródło: TVP/x-news)

Dyskusje na temat: uroda kobieca