• Informacje na temat:

  uroda arabska

Artykuły na temat: uroda arabska
 • Feminizm po arabsku

  O co walczą arabskie feministki od stóp do głów odziane w chusty? O to, by móc samej wyjść z domu albo prowadzić samochód. O tym, czy Arabska Wiosna zmieniła sytuację kobiet w krajach muzułmańskich opowiada Tanya Valko, autorka powieści rozgrywających się w realiach krajów arabskich.

 • Dieta urody doda

  Złe odżywianie najszybciej widać na skórze! Może spowodować, że stanie się blada, sucha, wiotka, pojawia się zaczerwienienia i wypryski. Na szczęście da się to odwrócić. Dietetyk i dermatolog podpowiadają, co jeść, żeby wypięknieć.

 • Uczyła kobiety sztuki uwodzenia

  ...- W niemych filmach potrafiła przykuć uwagę mężczyzn, a jednocześnie jej uroda nie onieśmielała kobiet. Dlatego tak chętnie ją oglądano i w tym tkwił jej sukces - uważał amerykański producent A.C. Lyles. Pola Negri jako pierwsza Europejka rzuciła Hollywood na kolana, stając się jedną z największych gwiazd kina niemego. Przyjaźniła się z Waltem Disneyem, podbiła serce Charliego Chaplina i była...

 • Powiększ oko. Orientalne triki

  Oczy to najbardziej przykuwający uwagę element twarzy. Jak najefektowniej je podkreślić? Podpowiadamy, jakie triki stosują mistrzynie makijażu z krajów arabskich i Azji.

 • Orzechy włoskie – właściwości lecznicze ze smakiem

  W dobrze skomponowanej diecie powinny znaleźć się różnorodne produkty – zapewnia to organizmowi dostawę wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Warto, aby pośród nich stałe miejsce zajęły orzechy włoskie. Długa lista ich właściwości sprawia, iż są one ważne dla zdrowia, ale także dla urody. Warto więc zadbać, by stały się one uzupełnieniem codziennej diety.

 • Najazd Maurów

  Moda ponownie znalazła się pod arabskimi wpływami!

 • Feminizm pod abają

  Mała Europejka widzi, że mama maluje usta czy paznokcie i robi tak samo. Mała Saudyjka widzi, że matka wkłada abaję... Arabskim kobietom trudno wyzwolić się z okowów religii i tradycji. O kulisach współczesnego arabskiego świata pisze Tanya Valko w książce "Arabska córka".

 • Feminizm pod abają

  Mała Europejka widzi, że mama maluje usta czy paznokcie i robi tak samo. Mała Saudyjka widzi, że matka wkłada abaję... Arabskim kobietom trudno wyzwolić się z okowów religii i tradycji. O kulisach współczesnego arabskiego świata pisze Tanya Valko w książce "Arabska córka".

 • Czy słońce musi być groźne?

  Słońce to źródło nieocenionej energii życiowej. Pobudza nas do działania, jest naszym motorem napędowym. Dodaje nam zdrowia i urody, dlatego słoneczne dni chętnie wykorzystujemy, aby zyskać, choć odrobinę ładnej opalenizny. Ale czy wiemy jak zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas opalania?

 • Echnaton i Nefertiti

  17 listopada 1714 roku ksiądz Claude Sicard, jezuita, prowadzi rekonesans ruin Tuna(t) al-Dżabal, w Egipcie Środkowym, ponad 200 km na południe od Kairu. Miejsce to robi ogromne wrażenie. O jego niepowtarzalnej urodzie stanowią błękitne niebo, pustynia i ciepłe odcienie łagodnej jesieni.

Dyskusje na temat: uroda arabska
 • Re: Oto Miss Polski 2016!

  Teraz dominuje uroda arabska w poprawności politycznej

 • Re: Miss Polonia 2017. Koronę zdobyła Agata Biernat

  Uroda zupełnie arabska, to jest raczej miss uchodźczyń z Bliskiego Wschodu

 • Re: George Clooney i Amal będą mieli bliźniaki?

  Do zazdrość. No nie wiem, ciemna, arabska uroda to akurat nie mój styl.

 • Re: Mila Kunis...

  Bulwa ziemniaczana zamiast nosa, arabska uroda, żadnej subtelności.

 • Re: Zahia Dehar...

  jej biust jest naturalny i jest bardzo sliczna kobieta ma ledwie 20 lat i duzo w zyciu przeszla nie pie...p..rzcie jak nie wiecie aczkolwiek te zdjecia to jakas katastrofa na zywo jest bardzo sliczna dziewczyna i nie miala ani jednej operacji plastycznej arabska naturalna uroda

 • Re: Polki i tak wolą Arabów. Kobiety są jak ćmy

  Chyba się z tobą zgodzę kolego, kobiety to intrygantki, materialistki najpierw coś robią potem myślą a potem płaczą. Arabska uroda faktycznie je przyciąga ale nie wszystkie. Ja zdradzony nie zostałem(...) potrafią myśleć przyszłościowo interesują je tylko kosmetyki i ich uroda nie licząc Skłodowskiej i paru innych kobiet okazuje się że nie są zdolne niczego mądrego wymyśleć. Oczywiście idą na łatwiznę