• Informacje na temat:

  upięcia gwiazd

Artykuły na temat: upięcia gwiazd
 • 5 upięć na imprezę

  ...ich końce i upnij. Miejsce upięcia ukryj pod luźnym pasmem. Utrwal lakierem. Ujarzmione rozpuszczone Nie lubisz upinać włosów, ale nie chcesz, by ich kosmyki opadały ci na twarz? Wypróbuj patent Olivii Wilde (31). Długą spinką upnij górną część włosów i gotowe! Modny koczek wysmukla twarz Ekspresowa i supermodna fryzura, którą kochają gwiazdy, m.in. Ewa Farna (22). Wystarczy wyprostować...

 • Upięcia galowe

  Na ten festiwal filmowy gwiazdy przygotowują się starannie! Każda z nich chce zaskoczyć oryginalną, ale niezbyt ekstrawagancką fryzurą. Ambasadorki L’Oréal Paris połączyły klasykę z nowoczesnością.

 • Prostym, nudnym fryzurom mówimy tej wiosny zdecydowane „nie”! Jeśli nosisz długie włosy, upnij je w kok, zapleć w warkocze lub chociażby zmień bieg przedziałka. Marzy ci się radykalna zmiana? Zetnij włosy na krótko. Ostatnio decyduje się na to coraz więcej gwiazd.

 • Uczesanie w stylu gwiazd

  Chcesz wyglądać wyjątkowo, a nie masz czasu na eksperymenty? Możesz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań! Postaw na oryginalne fryzury, którymi zabłysnęły znane aktorki! Salma Hayek jest filigranową kobietą, do której idealnie pasują bujne loki i kunsztowne upięcia. Jesteś podobnej postury? Zakręć włosy na termoloki, następnie zbierz je na czubku głowy. Końce upnij luźno wsuwkami i stwórz...

 • Gwiazdy światowego formatu uwielbiają dodawać fryzurom objętości. Na spacer po czerwonym dywanie wybierają rozpuszczone, lekko tapirowane włosy z wyrafinowanymi upięciami. Nie dajmy się zmylić(...)Agnieszka Więdłocha Serialowa pani anestezjolog w codziennym wydaniu lubi dziewczęcy, zalotny look. Luźne upięcia odzwierciedlają romantyczną stronę jej natury. Wystarczy kilka warkoczyków, fikuśna...

 • Upięcie bogini

  Proste może być za mało efektowne, a wyszukane razić pretensjonalnością. Kok w stylu greckiej bogini na wielkie wyjście to wyzwanie. Które gwiazdy znają złoty środek?

 • Imprezowe fryzury gwiazd

  Z każdej długości włosów możesz wyczarować wyjątkową fryzurę. Luźne, stylowe upięcia, pasemka, ozdoby – karnawał właśnie trwa!

 • Bajkowe śluby gwiazd ostatniego dziesięciolecia

  Ślub i wesele znanych osobistości to wydarzenie na skalę światową. Przeżywają je nie tylko Państwo Młodzi, ale i fani z najróżniejszych zakątków świata. Czyje uroczystości wywołały najwięcej emocji w ciągu ostatnich 10 lat? Zapraszamy na podsumowanie niezwykłych ślubów gwiazd oraz rodzin królewskich.

 • Baby Chanco: Urodziła się z bujną czupryną i została gwiazdą

  Instagramowy profil małej Japonki śledzi już 185 tysięcy Internautów, a pod każdym opublikowanym zdjęciem pojawiają się setki entuzjastycznych komentarzy. Baby Chanco jest naprawdę urocza!

 • Mało popularny ulubieniec gwiazd

  Jarmuż, głównie za sprawą jego sławnych miłośniczek, dołącza do grupy modnych produktów. Gwiazdy pokochały te zielone liście głównie za sprawą licznych witamin i składników odżywczych. Nic dziwnego, że to właśnie od tego warzywa nazywanego kapustą bezgłową, Gwyneth Paltrow rozpoczyna dzień. Taką poranną alternatywę dla porannej kawy proponuje również Tomek Woźniak, kulinarny bloger...