• Informacje na temat:

  uczesanie z warkoczykiem

Artykuły na temat: uczesanie z warkoczykiem
 • Cienkie, ściśle zaplecione przy samej głowie warkoczyki nosimy już nie tylko na plażę. Jak je wykonać, podpowiada Leszek Czajka.

 • Nietypowa fryzura Lewandowskiej. Ładna?

  Ciąg dalszy eksperymentów Lewandowskich z fryzurami. Tym razem ciekawym uczesaniem pochwaliła się Ania.

 • Splot słoneczny

  Cienkie, ściśle zaplecione przy samej głowie warkoczyki nosimy już nie tylko na plażę. Jak je wykonać, podpowiada Leszek Czajka.

 • To uczesanie każdej kobiecie doda zmysłowości i seksapilu. Mając pod ręką odpowiednie akcesoria, wyczarujesz delikatne loki lub fale.

 • Królują fryzurki w swobodnym stylu, zwłaszcza: fale oraz loczki koniecznie rozburzone dłońmi, aby sprawiały naturalne wrażenie; warkocze i warkoczyki o miękkich splotach, np. fantazyjnie okalające głowę, tworzące rodzaj opaski; wszelkie upięcia o prostej formie; błyskawiczne fryzury ułożone dłońmi tylko z użyciem pianki lub lotionu.

 • Po wiosennych pokazach fryzur chciało się powiedzieć: nic awangardowego. Zgoda, ale właśnie „zwyczajność” wydała nam się atutem. Trendsetterzy najwyraźniej zauważyli, że teraz kobietom chodzi przede wszystkim o naturalność i wygodę, również w kwestii uczesania. Dlatego fryzjerzy proponują, by na co dzień nosić stylizacje swobodne. Tylko co zrobić, żeby nie wyglądały byle jak? Radzi nam Agnieszka Górska, szkoleniowiec marki Kevin Murphy.

 • Swobodne (u)czesanie

  Po wiosennych pokazach fryzur chciało się powiedzieć: nic awangardowego. Zgoda, ale właśnie „zwyczajność” wydała nam się atutem. Trendsetterzy najwyraźniej zauważyli, że teraz kobietom chodzi przede wszystkim o naturalność i wygodę, również w kwestii uczesania. Dlatego fryzjerzy proponują, by na co dzień nosić stylizacje swobodne. Tylko co zrobić, żeby nie wyglądały byle jak? Radzi nam Agnieszka Górska, szkoleniowiec marki Kevin Murphy.

 • Fryzury jak na lato

  .... Rozwichrzone koki upięte za pomocą specjalnych poduszeczek. Krótkie wariacje Dobry trend: Krótkie włosy z gęstą grzywką zaczesaną na bok. Wyszczuplają twarz, odmładzają. Uwaga, uczesanie ma być(...) zwiększającym objętość włosów (tego samego dnia umyj głowę, bo kosmetyk może podrażnić skórę). Uczesanie zmieni się w eleganckie, jeżeli podczas suszenia wyprostujesz włosy na grubej, okrągłej szczotce...

 • 6 wakacyjnych fryzur

  Mają być lekkie, zwiewne, seksowne, ale też praktyczne i wygodne. Ma wyglądać efektownie dzięki odważnym, krótkim cięciom lub prostym uczesaniom.

 • Dwanaście najgorszych fryzur

  Fatalne uczesanie oszpeci każdą kobietę. Wybraliśmy stylizacje, które jeszcze długo powinny spędzać sen z powiek fryzjerom i ich ofiarom. Niech ten koszmar nie powróci...

Wideo na temat: uczesanie z warkoczykiem
 • Ta fryzura jest hitem wśród gwiazd

  Warkoczyki szturmem wtargnęły na salony. Niegdyś były wygodnym sposobem uczesania małych dziewczynek, dziś robią furorę wśród gwiazd, które chętnie prezentują je w zestawieniu z wytwornymi sukniami od projektantów. Oto oryginalne uczesania z warkoczykiem w roli głównej. (Agencja TVN/x-news)