• Informacje na temat:

  typ kolorystyczny wiosna makijaż

Artykuły na temat: typ kolorystyczny wiosna makijaż
 • Znajdź swój kolorystyczny typ i przekonaj się, jak łatwo możesz się umalować zgodnie z trendami. Nasze propozycje zachwycą i panie młodsze, i dojrzałe, a paleta barw pięknie zagra w słońcu.

 • Lirene My Color Code - pierwsze fluidy inspirowane kolorystycznymi typami urody

  Każdej kobiecie można przypisać pewien kolorystyczny typ urody, analizując odcień jej cery, kolor włosów i oczu. Ustalony typ urody posiada indywidualny zestaw kolorów i ich intensywności, który wydobywa i podkreśla naturalne piękno oczu i cery.

 • Typ urody a makijaż

  Wiosna, lato, jesień, zima to nie tylko pory roku - analizując kolor włosów i oczu oraz odcień skóry, wpisujemy się w jeden z czterech typów urody. W ten sposób możemy dobrać odpowiednią dla naszej urody paletą kolorystyczną makijażu i garderoby, która podkreśli atuty i pozwoli uniknąć niekorzystnych wyborów.

 • ..., ok. 10 zł). Rozświetlacz w żelu pomoże stopniowo rozjaśnić pasma w odcieniach od średniego brązu (Casting SunKiss, LΌréal, ok. 28 zł). Kolorowe kredy są jak makijaż do włosów. Wystarczy...

 • Poznaj swój typ urody i świadomie dobieraj kolory

  Czysta wiosna jak Nicole Kidman, chłodne lato jak Angelina Jolie, ciepła jesień, a może ciemna zima jak Demi Moore? Czy wiesz, jakim typem urody jesteś? Sprawdź i dowiedz się, w jakich kolorach poczujesz się najlepiej.

 • Lewandowska, PR manager Coty Polska. – W portfolio marki Astor jest aż 13 różnych typów mascar, bo kobiety, choć mają swoje ulubione tusze, to lubią testować nowe. Skąd firmy kosmetyczne czerpią inspiracje? W makijażu to wypadkowa trendów w modzie, designie, architekturze, reakcja projektantów na premiery filmowe i nastroje społeczne. Z kolei tendencje w pielęgnacji przychodzą do nas...

 • Kolor na wiosnę

  ...dostępne w sześciu zestawach kolorystycznych. Automatyczna kredka do oczu z gąbką - Kredka pozwala na wykonanie perfekcyjnego i trwałego makijażu oka. Dzięki odpowiedniej konsystencji doskonale się(...)Nadal popularny będzie makijaż typu "nude", którego zadaniem jest wyeksponowanie naturalnego piękna i jedynie podkreślenie tych najważniejszych walorów urody. Wykonasz go przy pomocy kosmetyków...

 • Makijaż do typu urody "lato"

  Szukasz idealnego makijażu? A może na co dzień też nie za bardzo wiesz, jakie kolory cieni, różu, pudru do ciebie pasują? Jak powinnaś się malować?

 • Wiosenny makijaż Guerlain

  Wiosną 2007 zatryumfuje świeża, delikatna kobiecość. W wiosennym makijażu Guerlain znajdzie wyraz zamiłowanie marki do dyskretnej elegancji i naturalnego wyrafinowania ze szczyptą frywolności i beztroski.

 • Trendy 2017 w manicure

  Jaskrawe kolory przywołują na myśl lata 80. Od pastelowych, sorbetowych odcieni po ostry róż, gumę balonową i barwy cytryny. Ta wiosna będzie neonowa - twierdzi Madeline Poole, Global Color Ambasador Sally Hansen.