• Informacje na temat:

  twarz owalna modelowanie

Artykuły na temat: twarz owalna modelowanie
 • Owalna Jak ją malować? To idealny kształt twarzy – róż ma jedynie podkreślić jej proporcje. Muśnij nim środek policzków, czyli miejsca, które się uwypuklają, gdy się uśmiechasz. Kwadratowa(...) i ozłaca skórę Owalna Jak ją malować? Twarz o regularnych rysach podkreślamy bronzerem w najprostszy sposób: nakładamy go ukośnie pod kośćmi policzkowymi i dosłownie muskamy nim czoło...

 • Wystarczą dwa kolory pudru i pędzel, by twarz nabrała idealnych proporcji, a wiotka skóra na policzkach i podbródku znów stała się jędrna.

 • Twarz idealna

  Najbardziej pożądany kształt twarzy to owal. Co zrobić, gdy twoje policzki są okrągłe, a podbródek spiczasty? Makijażowe triki pomogą optycznie wyrzeźbić twarz i uzyskać wymarzony wygląd. Nasz ekspert zdradza, jak zrobić makijaż konturujący w zależności od typu urody.

 • Jak zmienić kształt twarzy za pomocą koloru? O najnowszym trendzie na konturowanie włosów opowiada Leszek Czajka.

 • Jak modelować twarz różem i bronzerem

  Twarz owalna Jak ją malować? To idealny kształt twarzy – róż ma jedynie podkreślić jej proporcje. Muśnij nim środek policzków, czyli miejsca, które się uwypuklają, gdy się uśmiechasz. Kwadratowa(...) nałożysz za dużo różu, omieć twarz czystym pędzlem i delikatnie przypudruj. Bronzer wysmukla i ozłaca skórę Owalna Jak ją malować? Twarz o regularnych rysach podkreślamy bronzerem w najprostszy...

 • Jak wyszczuplić twarz

  W naszej kulturze za najbardziej pożądany, bo uważany za najładniejszy, uznaje się owalny kształt twarzy. Osoby posiadające "okrągłą" lub pyzatą buzię często zadają więc pytanie o to, jak odchudzić twarz.

 • ...do ucha. Trójkątna: Wycieniowanie czoła oraz brody nada twarzy subtelny wygląd. Muśnij pudrem brązującym wzdłuż czoła, tuż pod linią włosów. Nanieś trochę bronzera na czubek brody. Na koniec muśnij kości policzkowe. Owalna: Taka twarz zdarza się najrzadziej i ma idealne proporcje. Jeśli jednak chciałabyś ją pomimo to odrobinę wyszczuplić, wystarczy musnąć...

 • Matki i córki starzeją się podobnie

  Kiedy badacze z Centrum Medycznego Loma Linda University zeskanowali twarze matek i córek, okazało się, że skóra i tkanki miękkie, zwłaszcza wokół oczu, starzeją się tak samo i w podobny sposób tracą elastyczność.

 • Matki i córki starzeją się podobnie

  Kiedy badacze z Centrum Medycznego Loma Linda University zeskanowali twarze matek i córek, okazało się, że skóra i tkanki miękkie, zwłaszcza wokół oczu, starzeją się tak samo i w podobny sposób tracą elastyczność.

 • Fryzury dobrane do kształtu twarzy Polek

  Okrągła? Kwadratowa? Podłużna? Do każdego typu twarzy można tak wystylizować włosy, by skorygować owal i dodać sobie urody. Radzimy wraz z ekspertem, jak podkreślić uczesaniem to, co w naszej twarzy najpiękniejsze.

Dyskusje na temat: twarz owalna modelowanie
 • Re: Dorota Rabczewska

  Na twarzy ogromna zmiana, miała wiele operacji i zabiegów, m.in. podnoszone powieki, regulowanie łuku brwiowego, modelowanie kości policzkowych, no i wypełniacze (usta) i nie tylko. Sztuczne piersi to jeden, mały element poprawkowy, całokształt imponujący - w tak młodym wieku tyle ingerencji... przykre. Przykry(a) jestes ty...kobiecie w pewnym wieku zmieniają się rysy..twarz nie jest juz owalna