• Informacje na temat:

  tusz do krótkich prostych rzęs

Artykuły na temat: tusz do krótkich prostych rzęs
 • SINSKIN - rzut okiem na tusze do rzęs!

  Podkręcający? Wydłużający? A może dodający objętości? Z każdym sezonem oferta tuszów do rzęs jest bogatsza, szczoteczki coraz bardziej wymyślne, kolory mocno zaskakujące, a my, stając przed wyborem idealnej maskary, nie jesteśmy w stanie wybrać tej jednej, która spełni nasze oczekiwania. Zatem jak dobrać maskarę, która podkreśli naturalne piękno naszych rzęs? SINSKIN podpowiada!

 • Z badań firm kosmetycznych wynika, że najchętniej kupujemy maskary, które obiecują wiele: wydłużenie, podkręcenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs. A potem jesteśmy rozczarowane, ponieważ efekt jest daleki od oczekiwań. Zły tusz? Nie – raczej zły wybór. Bo nie ma maskary, która wywiąże się ze wszystkich zadań niezależnie od tego, jakie masz rzęsy. Dlatego zawsze dobieraj tusz do ich typu, radzi...

 • Jak malować rzęsy

  Pięknie podkreślone i maksymalnie pogrubione rzęsy to najlepsza oprawa oczu. Nowoczesne formuły tuszów do rzęs aplikowane specjalnymi szczote czkami mogą wiele zdziałać, nawet przy rzadkich, prostych i krótkich rzęsach.

 • Wydłuż i pogrub rzęsy

  ...: Przy rzęsach prostych i krótkich albo sztywnych, sam tusz nie da rady ich podkręcić - przed malowaniem koniecznie użyj zalotki. Dla rzadkich - Gęsta i cieńsza W przypadku rzadkich rzęs(...) tuszem pogrubiającym. Dla krótkich - Stożek Pozwala nałożyć na każdą rzęsę wydłużający tusz (pionowo, samym czubkiem szczoteczki). Rada dla ciebie Jeśli zależy ci na długich rzęsach, wypróbuj...

 • Spojrzenie spod rzęs

  Mogą dodać spojrzeniu niewinnego uroku lub przeciwnie - drapieżnej ostrości. Wszystko zależy od tego, jaka formę nadasz swoim rzęsom. Poznaj sposoby gwiazd.

 • Nie jesteś zadowolona ze swoich rzęs? Sięgnij więc po odpowiedni tusz – nawet krótkie i rzadkie zamienisz w gęste i megadługie!

 • Sztuczne rzęsy - jak je malować i przyklejać

  Spróbuj rzucić zalotne spojrzenie spod wachlarza megadługich rzęs... I nie ma mocnych.

 • Superdługie i niezwykle gęste rzęsy

  Wyraziste, zmysłowe spojrzenie i megarzęsy. Tak malujemy się w tym sezonie. Ten efekt uzyskasz dzięki maskarom, sztucznym rzęsom i zabiegom w gabinecie.

 • Gęste i kruczoczarne

  Pięknie podkreślone i maksymalnie pogrubione rzęsy to najlepsza oprawa oczu.

 • Odpowiedni makijaż- szansa na młodsze spojrzenie

  .... Rada dla ciebie Przy rzęsach prostych i krótkich albo sztywnych, sam tusz nie da rady ich podkręcić – przed malowaniem koniecznie użyj zalotki. Dla rzadkich gęsta i cieńsza. W przypadku rzadkich(...) drugą i trzecią tuszem pogrubiającym. Dla krótkich stożek. Pozwala nałożyć na każdą rzęsę wydłużający tusz (pionowo, samym czubkiem szczoteczki). Rada dla ciebie Jeśli zależy ci na długich...