• Informacje na temat:

  tatuaże na piersiach

Artykuły na temat: tatuaże na piersiach
 • 62-latka zakryła tatuażem blizny po mastektomii

  ...i wszczepienia implantów. Zamiast tego postanowiła pokryć swoją klatkę piersiową i znajdujące się na niej blizny tatuażem. Ozdoba, ma również być sposobem na uczczenie pięciu lat, które mijają od(...) formą mandali. Jak sama mówi, delikatne linie, przypominają jej koronkową bieliznę i sprawiają, że czuje się wyjątkowa. Sue Cook nie jest jedyną, która zdecydowała się zakryć tatuażem blizny po...

 • Dwa lata temu wytatuowałam sobie na piersi imię mężczyzny, z którym byłam. Chciałabym usunąć ten tatuaż. Jak to można zrobić? - pyta Katarzyna z Wisły.

 • Dziewczyna z tatuażem

  ...wszystkie swoje tatuaże. Każdy powstał pod wpływem silnych emocji, zaczynał albo kończył pewien etap życiowy. Na ciało przelewam treści istotne, nie ma mowy o przypadku. Choć od niego się zaczęło. Dalej, dalej, tatuuj mnie Maj, Warszawa, sześć lat temu. Patricia, licealistka, siedzi ze znajomymi w kawiarni przy Chmielnej. Nagle wchodzi "dziewczyna z tatuażem": niezwykła uroda, zero makijażu...

 • Tatuaże są sexy?

  Czy tatuaż ozdabia ciało kobiety czy też szpeci? Gdzie najlepiej wygląda? Warto go umieszczać w miejscu widocznym dla innych ludzi?

 • ...się mniej widoczna, może jednak różnić się barwą od twarzy. Warto wtedy poddać się mikropigmentacji skó- ry z użyciem naturalnych barwników. Linerysta (specjalista wykonujący makijaże i tatuaże...

 • Dla tych gwiazd to nie był szczęśliwy rok

  Przeciekający biust, wypadające sztuczne zęby, niedający się usunąć tatuaż – jakie jeszcze „dramaty” przeżywali w tym roku celebryci?

 • Sztuka użytkowa

  Ile tatuaży, tyle motywów ich powstania. Myśleliśmy: moda - minie. Ale dla wielu kobiet tatuaż jest sposobem wyrażania siebie, utrwalania spraw najważniejszych. Rozmawiamy o tym z Mają Sablewską, Dorotą Gardias, Iwoną Guzowską, Beatą Sadowską i Anną Marią Jopek. No i oczywiście oglądamy tatuaże.

 • Diabeł pod pępkiem

  ...mieć następny i na lewym udzie Isobel zakwitła orchidea. Połknęła haczyk. Motywy kwiatowe na piersiach, udach i stopach, wizerunek diabła na podbrzuszu, rodzina tygrysów na brzuchu, serce na dłoni to(...), tatuaże przestają być ozdobą - przestrzegają młodych ludzi przeciwnicy tatuażu. Isobel wyznaje inną filozofię: "usuwanie tatuaży jest kosztowne, dlatego najlepiej się zdecydować, jeśli jesteś na tyle...

 • Próba kobiecości

  Tatuaż. Kwiatek – Jej palce poznawały moją chlubę. Przesuwała je po każdym płatku, powoli i dokładnie jakby chciała zapamiętać cały kontur.

 • Anastacia jest dumna z tego, że pomogła fanom

  ..., która wypuściła niedawno album z największymi hitami pt. "Ultimate Collection", dodała: - Moi fani pokazują mi swoje tatuaże i mówią: "Dzięki tobie żyję."

Wideo na temat: tatuaże na piersiach
 • Nowa moda tylko dla pań

  Ostatnio wśród miłośniczek tatuażu zapanowała nowa moda. Ciesząca się popularnością ozdoba na ciele niestety jest zarezerwowana tylko dla pań. Tatuaże "sternum" znajdują się pod biustem albo między piersiami. Minusem takiej zachcianki jest fakt, że powstają w wyjątkowo wrażliwym miejscu, więc to propozycja jedynie dla odpornych na ból. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: tatuaże na piersiach
 • Re: tatuaż na piersiach

  Wielu co zrobiło sobie tatuaże teraz tego żałuje i wstydzi się ich ...

 • Re: Obrzydliwe stopy Britney Spears

  kobieta wygląda lepiej druga gorzej. Żadna to satysfakcja że jedne wyglądają lepiej. Ważne co w głowie. Eksponowanie i majstrowanie przy piersiach i twarzy to jest obciach. Na starość dadzą znać o sobie te wszystkie botoksy, silikony i tatuaże. Pozdrawiam rozsądne kobiety, lubiące siebie i świadome, że na siłę młodości się nie zatrzyma.

 • Re: tatuaż na piersiach

  Wielu co zrobiło sobie tatuaże teraz tego żałuje i wstydzi się ich ... ale przynajmniej się dowartościowali :)))

 • Re: tatuaż na piersiach

  A taki tatuaż jest ładny ? ;)) 0003F7LDWJVWULGF Auć :) Zawsze patrząc na jakieś tatuaże, szczególnie duże, myśle sobie ,że chciałabym te osoby zobaczyć za 30-40 lat:)

 • Re: tatuaż na piersiach

  A taki tatuaż jest ładny ? ;)) 0003F7LDWJVWULGF Auć :) Zawsze patrząc na jakieś tatuaże, szczególnie duże, myśle sobie ,że chciałabym te osoby zobaczyć za 30-40 lat:) Proszę 0003F7LP8K8GMPSR ;)

 • Re: tatuaż na piersiach

  A taki tatuaż jest ładny ? ;)) 0003F7LDWJVWULGF Auć :) Zawsze patrząc na jakieś tatuaże, szczególnie duże, myśle sobie ,że chciałabym te osoby zobaczyć za 30-40 lat:) Proszę 0003F7LP8K8GMPSR ;) No faktycznie, jest na co popatrzeć :)

 • Re: tatuaż na piersiach

  Wielu co zrobiło sobie tatuaże teraz tego żałuje i wstydzi się ich ... ale przynajmniej się dowartościowali :))) Dowartościowali, czy przyszpanowali... kolega sobie zrobił, koleżanka, a co ja gorszy :))

 • Re: tatuaż na piersiach

  Wielu co zrobiło sobie tatuaże teraz tego żałuje i wstydzi się ich ... ale przynajmniej się dowartościowali :))) Dowartościowali, czy przyszpanowali... kolega sobie zrobił, koleżanka, a co ja gorszy :)) taki uniwersalny tekst by sie przydal:)))no, im belive:))

 • Re: tatuaż na piersiach

  Mnie podobają się tatuaże ale nie tego typu. sama pod piersią mam tatuaż- napis, ale nie wytatuowała bym sobie całej piersi, już pomijam starzenie się skóry co zmieni efekt tatuaży podobnie jak jej(...) odkrytej koszulki czy sukienki. Ale oczywiście każdy robi co chce, i na pewno gdybym spotkała kogoś z takim tatuażem, to nie przeszkadzał by mi on w kontaktach.

 • Re: tatuaż na piersiach

  No jest czad ,nie ma to tamto:) Myślę, ze jeśli kobieta decyduje sie na wytatuowanie 2/3 swojego ciała, to ma wywalone na to, co kto pomysli. Starzeje się, tatuaże wraz z nia, obraca się w podobnym towarzystwie i nikogo to nie razi. A obcy ? Że skrytykują ? Zawsze krytykują, nawet porządnie skrojoną garsonkę i ładnie dobrany kapelutek ;)) Podobają mi się tatuaże, które niosa ze soba jakies