• Informacje na temat:

  tatuaże dla kobiet dojrzałych

Artykuły na temat: tatuaże dla kobiet dojrzałych
 • Wolszczak i Harasimowicz: O miłości dojrzałej...

  ...z tatuażem. Jakoś mi ten tatuaż nie pasował do Czarka, rozśmieszył mnie, więc zadzwoniłam. Chciałam zażartować, ale trafiłam na moment, kiedy jemu wcale nie było do śmiechu. CH: Właśnie się rozwodziłem(...), byłam ciekawa co u niego słychać. Ale Cezary odebrał to jako "zaproszenie do tańca". CH: Bo "chodźmy na kawę" od kobiety oznacza, że uchyla drzwi. Odebrałem tę propozycję jednoznacznie. GW...

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • To trochę historia jak z bajki

  Mówi się o niej, że zagra wszystko. Kobiety kapryśne, szalone, uwodzicielskie i niedojrzałe. Kiedyś może sama też taka była. Ale to już przeszłość. Roma Gąsiorowska zakochała się, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. I ta rola okazała się dla niej najbardziej zaskakującą.

 • Wakacje to świetny czas, by na nowo odkryć w sobie piękną kobietę. I cofnąć czas, stosując odmładzające triki.

 • Jak odjąć sobie lat i dodać seksapilu

  ...​Wakacje to świetny czas, by na nowo odkryć w sobie piękną kobietę. I cofnąć czas, stosując odmładzające triki.

 • Kochanie, zostałem drwalem

  Na ekskluzywnego menela, na Nergala, na profesora Bralczyka... Możliwości noszenia zarostu jest niemal tyle, ilu brodaczy. Ale trend drwaloseksualny to niejedyna przyczyna, dla której Polacy porzucili gładkie policzki. Powiedz, dlaczego nosisz brodę, a powiem ci, kim jesteś!

 • Maja Sablewska: Czasem bywam zołzą

  Jakie ma największe słabości i dlaczego woli związek na odległość? Maja Sablewska w bardzo szczerej rozmowie z SHOW odpowiada na wszystkie trudne pytania.

 • Miękka jak skała

  Piekielnie ambitna i diabelnie muzykalna. W Polsce odniosła sukces, ale od lat marzy o tym, by stanąć na deskach słynnej Carnegie Hall. Kayah wciąż ma poczucie niedosytu i niespełnienia. Może dlatego czasem myśli o tym, aby spróbować innego życia. Wyjechać gdzieś daleko i prowadzić hotel. Na przykład na Zanzibarze.

 • Jestem równą babką

  ...z tatuażem". Na nikim się nie wzorowałam. Dostałam scenariusz, który bardzo mi się spodobał. Coś było w tej postaci do zagrania. Prywatnie jesteś podobna do Tamary? - Tak jak ona wydaję się(...) tej roli? - Kilka osób pytało mnie, czy rozmawiałam z psychologiem albo miałam kontakt z kobietami, które zostały zgwałcone. Nie. Starałam się odnaleźć w sobie stany z przeszłości, w których bardzo...

 • Moje drogie ciało

  ..., ale odważyłam się, bo najpierw wypiękniałam. (śmiech) Dlaczego uważałam, że bycie ładną to małostkowy obciach? Odkąd schudłam moje jest pełniejsze. Jestem fajną mamą, żoną i stuprocentową kobietą(...) plus doświadczenie kobiety po przejściach równa się seksapil. - Atrakcyjność w skali od jednego do dziesięciu? - Nigdy nie czułam się tak piękna. "Ja chcę do tej ładniejszej pani!", pamiętam...