• Informacje na temat:

  tatuaż napisy

Artykuły na temat: tatuaż napisy
 • Tatuaż - modę lansują gwiazdy

  Piórka, napisy, kokardy - to najmodniejsze w ostatnim czasie wzory tatuaży. Modę na nie lansują gwiazdy, jeśli ktoś znany pojawi się z określonym wzorem, w salonach pojawia się wielu naśladowców - mówią tatuatorzy.

 • Dziewczyna z tatuażem

  Trwała biżuteria? To tylko część prawdy. Bo tatuaż u kobiety jest jak tajemnicza księga, w którą trzeba umieć się wczytać. I czasem mówi o nas więcej, niż byśmy chciały.

 • Nowe trendy w tatuażach gwiazd

  Powinny być oryginalne i wyrażać osobowość osoby, która je nosi. W praktyce wzory tatuaży ulegają sezonowym modom zupełnie jak odzież, akcesoria i fryzury. Tyle, że trudniej je zmienić.

 • Za 50 lat nikogo nie będę szokować!

  Małe i dyskretne, duże i rzucające się w oczy. Kolorowe i czarno-białe, tematyczne i całkiem o niczym. Napisy, znaczki, obrazy, a coraz częściej prawdziwe dzieła sztuki. Gdzie? Na ciele.

Dyskusje na temat: tatuaż napisy
 • Re: Tatuaż- jaki napis?

  litery - na karku już mam jedną, teraz mam ochotę zrobić na przedramieniu pierwszą literę nazwiska, z ozdobami typu kwiaty, generalnie motywy florystyczne wokół litery. napisy jakoś mnie nie kręcą, ale rozumiem, dlaczego ludzie decydują sie na nie, sama kiedys myslalam, zeby wytatuować sobie "storms make the trees take deeper roots" ale poźniej jednak doszłam do wniosku, ze napisy nie są dla mmie.

 • Re: tatuaż na piersiach

  mnostwo idiotycznych widzialam. haha i napisy kocham cię mamo i czaszkę i kotwicę i piorun kiedyś widziałem zamek błyskawiczny na plecach siekierę serce w koronie cierniowej z krzyżem na klacie

 • Re: tatuaż na piersiach

  mnostwo idiotycznych widzialam. haha i napisy kocham cię mamo i czaszkę i kotwicę i piorun kiedyś widziałem zamek błyskawiczny na plecach siekierę serce w koronie cierniowej z krzyżem na klacie

 • Re: Supermodelka Jourdan Dunn wytatułowała na przedramieniu … wzór z telefonu!

  bardzo ładna kobieta ! ale tatuaż to porażka .Moda na bazgrolenie swojego ciała jest jak grafiti na dziełach sztuki - profanacja .Ludzie przez tatuaże naśladują innych też palantów żeby leczyć swoje kompleksy .Niestety zmyć sie tego nie da i te napisy misie smoki i inne badziewia szpecą w sumie ładnych ludzi