• Informacje na temat:

  tatuaż na piersiach u kobiet

Artykuły na temat: tatuaż na piersiach u kobiet
 • 62-latka zakryła tatuażem blizny po mastektomii

  ...- Nie mogłam pozwolić, aby rak zostawił ostateczny ślad na moim ciele – mówi Sue Cook. 62-letnia Amerykanka, która pięć lat temu poddała się mastektomii, znalazła niezwykły sposób na ukrycie blizn, pozostałych po zabiegu. Dziś jej klatkę piersiową pokrywa ogromny tatuaż, a ona świętuje „odzyskanie kontroli nad własnym ciałem”.

 • Dziewczyna z tatuażem

  Trwała biżuteria? To tylko część prawdy. Bo tatuaż u kobiety jest jak tajemnicza księga, w którą trzeba umieć się wczytać. I czasem mówi o nas więcej, niż byśmy chciały.

 • Tatuaże są sexy?

  Czy tatuaż ozdabia ciało kobiety czy też szpeci? Gdzie najlepiej wygląda? Warto go umieszczać w miejscu widocznym dla innych ludzi?

 • Sztuka użytkowa

  Ile tatuaży, tyle motywów ich powstania. Myśleliśmy: moda - minie. Ale dla wielu kobiet tatuaż jest sposobem wyrażania siebie, utrwalania spraw najważniejszych. Rozmawiamy o tym z Mają Sablewską, Dorotą Gardias, Iwoną Guzowską, Beatą Sadowską i Anną Marią Jopek. No i oczywiście oglądamy tatuaże.

 • Próba kobiecości

  Tatuaż. Kwiatek – Jej palce poznawały moją chlubę. Przesuwała je po każdym płatku, powoli i dokładnie jakby chciała zapamiętać cały kontur.

 • Jestem żoną, ale...

  Przyrzekamy sobie wierność, ale zapominamy dodać „pod warunkiem, że...”. A trudno być lojalnym w małżeństwie, w którym wypaliła się miłość, a dwoje ludzi łączy tylko wspólny adres i rachunki. Co piąta kobieta szuka poza związkiem tego, czego nie dostaje od partnera: zachwytu, czułości, uwagi. Nie zawsze jest seks, może wystarczyć intymna rozmowa. Form zdrady jest tak wiele jak jej przyczyn...

 • 10 najseksowniejszych klat show-biznesu!

  ..."Kaloryferek", "dywanik", depilowane, a może wytatuowane? Poznaj męskie klaty, które najbardziej podobają się kobietom!

 • Wygląd drugi, poprawiony

  Lifting, liposukcja, powiększenie biustu - na te zabiegi decyduje się coraz więcej kobiet. Na pewno i wam niejednokrotnie przyszło do głowy, że operacja plastyczna to nie byłby wcale takim złym pomysłem...

 • Seks sprzed naszej ery

  ..." kobiet - mężatek, córek, panien. Pod Wezuwiuszem, który w pierwszym stuleciu ery nowożytnej zniszczył Pompeje, dwa tysiące lat wstecz, na korzystanie z usług prostytutki stać było nawet niewolników(...), roznegliżowane kobiety. Już od samego wejścia wiadomo było, jakich atrakcji można się tu spodziewać. Nad drzwiami znajdował się bowiem ogromny wizerunek męskiego członka, pod którym widniał napis: "Hic...

 • Gdzie są boginie?

  Przeglądałem stare magazyny mody. Mnóstwo pięknych kobiet. Dlaczego tylko niektóre stały się symbolem swoich czasów? - zastanawia się Harold Koda, kurator "The Model as Muse". Z chęci rozwiązania tej zagadki powstała wystawa, która przyciąga tłumy.

Dyskusje na temat: tatuaż na piersiach u kobiet
 • Re: tatuaż na piersiach

  Mnie podobają się tatuaże ale nie tego typu. sama pod piersią mam tatuaż- napis, ale nie wytatuowała bym sobie całej piersi, już pomijam starzenie się skóry co zmieni efekt tatuaży podobnie jak jej powiększanie czy pomniejszanie w czasie np., tycia, diety, ciąży, ale kobiety często lubią dekolty - mężczyźni u kobiet również- a tego typu obrazek raczej zmienił by pociągający efekt bardziej