• Informacje na temat:

  tatuaż muzyczny

Artykuły na temat: tatuaż muzyczny
 • Maja Hyży pochwaliła się tatuażem. Niezwykły!

  Polacy poznali Maję Hyży, kiedy (wraz z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym) wzięła udział w muzycznym show pt. „X-Factor” emitowanym przez stację TVN.

 • Marzy mi się tatuaż, ale trochę się boję...

  Mały tatuaż, niewiele większy od kropki, lekarz może usunąć chirurgicznie w znieczuleniu miejscowym.

 • Magdalena Cielecka w męskiej odsłonie

  Długa broda, krawat pod szyją i tatuaż na przedramieniu... Magdalena Cielecka w charakteryzacji do roli w filmie "Dzień czekolady" wygląda radykalnie inaczej niż prezentuje się na co dzień.

 • Dawid Kwiatkowski - wytatuowany, troskliwy wnuk

  Kiedy był mały, Dawid Kwiatkowski dziadkom w dniu ich święta wręczał laurki. Dziś - w związku ze zobowiązaniami zawodowymi - piosenkarz składa życzenia przez telefon i wysyła kwiaty. Babcia muzyka zbiera jego laurki, ale za tatuażami wnuka nie przepada...

 • Magda z zespołu Piękni i Młodzi pokazała chłopaka

  O tym, że w Polsce disco-polo ma wielu wiernych fanów nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Od jakiegoś czasu muzycy wykonujący ten gatunek muzyczny są zapraszani na duże, masowe imprezy.

 • Glany znów na wybiegach i ulicach

  Na muzycznych festiwalach takich jak Woodstock bawi się co roku różnokolorowy tłum. Tym, co łączy większość uczestników, są buty. Glany to typowe obuwie festiwalowe, które ponownie trafia na wybiegi.

 • Krople Rosy Muzyka Nadziei

  ...26 lutego w sklepach muzycznych ukaże się wyjątkowa płyta.

 • Mówię stop!

  Na scenę weszła jako siedemnastolatka, dwanaście lat później zeszła z niej wypalona. I na trochę zamknęła się w domu. Dziś nie pije, gotuje obiady dla dziecka, chodzi spać po dobranocce. W "Twoim Stylu" Agnieszka Chylińska mówi o wszystkim, co ostatnio zmieniło się w jej życiu. Kogo kocha, z kim się pogodziła, przeciw czemu wciąż się buntuje. I czy w końcu usunie "te okropne tatuaże".

 • Jonathan Carroll: Wszyscy szukamy spełnienia w miłości

  ...tatuażu. Co myślisz na ich temat? - Bardzo lubię tatuaże, ale uważam, że większość z nich jest głupia i nieprzemyślana. Raz na jakiś czas można zobaczyć przepiękne i artystyczne prace, że aż chce się je oprawić w ramkę i postawić w muzeum. Nie rozumiem dlaczego ludzie robią sobie takie same tatuaże. Wielu ludzi ma np. węża, miecz czy syrenkę. Dlaczego miałabyś robić sobie taki sam tatuaż jak ja...

 • Coachella, czyli najbardziej stylowy festiwal

  ..., nikogo - dosłownie - nie rażą kolorowe włosy czy ciała ozdobione brokatem, przesadna niekiedy ilość biżuterii albo tatuaże. Dlatego tak chętnie udział w nim biorą blogerki modowe, modelki czy inne(...) na swoim profilu społecznościowym. Festiwal muzyczny Coachella odbędzie się w dniach 12-21 kwietnia.