• Informacje na temat:

  sposób na rumieniec

Artykuły na temat: sposób na rumieniec
 • Sposób na piękną twarz

  ​Nie drogi krem ani też zastrzyk botoksu. Odpowiedni masaż sprawi, że odejmiesz sobie kilka lat, a skóra będzie jędrna.

 • Pastelowe włosy - sposób na wiosenną metamorfozę

  Zamiast przewidywalnych odcieni brązu i blondu, dla odmiany postawmy tej wiosny na pastele. Nie tylko ożywią każdy strój, ale i dodadzą nam uroku. Jak przekonują eksperci, to idealny sposób na wiosenną metamorfozę.

 • Wypiekany róż mineralny JOKO MINERAL

  Jak w prosty sposób wyczarować promienny wygląd? Subtelny rumieniec, idealnie dopasowany do karnacji, doda twarzy dziewczęcego uroku i świeżości.

 • Makijażowe różowo mi

  Do tej pory róż jedynie akcentował naturalny rumieniec na policzkach albo delikatny odcień ust. Jednak najnowsze trendy wskazują, że na makijaż będziemy spoglądać przez różowe okulary - róż przestaje być jedynie makijażowym akcentem.

 • Popękane naczynka na twarzy – to nie problem!

  Szacuje się, że z trwałymi lub przejściowymi problemami z rozszerzonymi czy pękającymi naczynkami krwionośnymi zmaga się aż 60% populacji! Czerwone plamki na skórze (zwłaszcza w okolicach nosa, na policzkach i na brodzie), „pajączki”, rumieniec, który nie znika nawet, gdy opadną emocje – to oznaki zbyt kruchych lub mało elastycznych naczynek. Sprawdź, jak sobie z tym radzić!

 • Orgazm niejedno ma imię

  ..., to znaczy, że go nie miała. "Co kobieta robi po seksie? Dokańcza sprawę" - głosi znany żart. - Nie pytaj jej. To pytanie jest tylko dla twojego ego i tylko w ten sposób pokazujesz swój brak(...), zamglone oczy, skurcze pochwy, rumieniec na twarzy czy klatce piersiowej. Do innych, ale ciekawych objawów orgazmu u kobiety, należą też płacz, śmiech, a nawet śpiew (!). Okrzyki nie zawsze są...

 • Cera naczynkowa jest wrażliwa i cienka, nie wolno jej mocno wyziębiać ani przegrzewać. Na mrozie naczynka się obkurczają, a po wejściu do ciepłego pomieszczenia rozszerzają, tworząc rumieniec.

 • Jak rozmawiać o krępujących dolegliwościach

  O niektórych chorobach mówimy w towarzystwie bez rumieńca na twarzy, chociażby o bólach głowy czy kręgosłupa. O innych informujemy tylko swoich bliskich. Są jednak i takie, o których nie wspominamy nawet lekarzowi, narażając w ten sposób na szwank własne zdrowie. A przecież nie ma się czego wstydzić.

 • Mam cerę naczynkową i często na policzkach pojawiają mi się szpecące rumieńce. Słyszałam, że może je zmniejszyć stosowanie na skórę witaminy C. Na czym polegają takie zabiegi? Renata ze Złotowa Pani Renato, zabiegi, o które Pani pyta, to sonoforeza z witaminą C. Jest to metoda wykorzystująca ultradźwięki do wprowadzenia w głąb skóry substancji leczniczych. Aplikowanie w ten sposób witaminy...

 • Czego wstydzimy się w łóżku i w związkach?

  ...sposób nakłada się na już wcześniej ukształtowany system przekonań. Kiedy patrzę na roznegliżowane nastolatki albo na gwiazdy popkultury, bardziej rozebrane niż ubrane, to myślę, że one chyba(...) problemów seksualnych, szczegól­nie na poziomie relacji między partnerami, nauczenie się mówienia o seksie w sposób taktowny, ale wprost, ma duże znaczenie. Czasem nieocenione okazuje się poczucie...

Dyskusje na temat: sposób na rumieniec