• Informacje na temat:

  sposób na oczyszczenie jelit

Artykuły na temat: sposób na oczyszczenie jelit
 • Sposób na oczyszczenie jelit z pleśni

  Pleśnie szkodzą różnym naszym organom, m.in. powodują stany zapalne jelit, co objawia się bólami brzucha, nudnościami, biegunką. Radzi sobie z nimi "złoto Hildegardy" - miód ziołowo-gruszkowy(...) razy dziennie. Rano łyżeczkę przed śniadaniem (możesz posmarować nią chleb orkiszowy). Po obiedzie zjedz 2, a przed snem 3 łyżeczki.  Taka regeneracja jelit wzmacnia odporność i leczy stany zapalne...

 • Jelita do oczyszczenia

  Czytając ostatnie doniesienia naukowe, można odnieść wrażenie, że za wszystkie problemy zdrowotne odpowiadają jelita. Czy faktycznie tak jest? Oto najnowszy raport.

 • Szałwia hiszpańska dobra dla jelit

  ...i zmieszajmy go ze szklanką wody. Dodajmy nasiona. Osłódźmy napój odrobiną miodu. Zażywajmy codziennie na pusty żołądek, przez 3 tygodnie. To doskonały sposób na oczyszczenie jelit.

 • Sposób na jesienną chandrę: Dieta oczyszczająca

  ...prowadzi do zaburzenia gospodarki organizmu); - nadużywania leków (Negatywnie wpływa na równowagę biologiczną flory jelit, a w konsekwencji prowadzi do zaburzenia wewnętrznego mikroekosystemu, co(...): - jelita (uszkodzenie flory jelit prowadzi do zanieczyszczenia, intoksykacji, organizmu);- - drogi moczowe (zbierają uboczne i ostateczne produkty z przemian biochemicznych...

 • Wypijanie rano wody z cytryną ułatwia oczyszczanie organizmu, wspomaga pracę jelit, zapobiegając zaparciom... i nie tylko!

 • Dieta SCD: Dieta Specyficznych Węglowodanów

  Dieta SCD (Specific Carbohydrate Diet, Dieta Specyficznych Węglowodanów) opracowana została przez doktora Sydneya Valentine Hassa, który dokładnie opisał ją w swojej książce "Breaking The Vicious Cycle: Intenstinal Health Through Diet" (Przełamanie błędnego koła: zdrowe jelita dzięki diecie).

 • Ziarno prawdy

  ...„Zapychacz”, „rozwala jelita”, „tuczy”. Chociaż chleb zawsze był podstawą żywienia, dzisiaj dla wielu osób to dietetyczny wróg nr 1. Dlaczego jemy coraz mniej pieczywa? I czy nasze obawy są uzasadnione? Pytamy specjalistów o najczęstsze mity.

 • Naturalne płukanki do zębów – które najlepsze?

  ...​Eksperci z dystansem podchodzą do tzw. domowych metod dbania o zęby. Ale o ile wyrób własnej pasty czy wyrywanie zębów za pomocą klamki to kiepski pomysł, to nie tyczy się to naturalnych płukanek do ust. To tani i skuteczny sposób na poskromienie szkodliwych bakterii żyjących w naszej jamie ustnej.

 • Sokoterapia - oczyść ciało z toksyn

  ...cywilizacyjnych, dlatego też niezwykle ważne jest, aby każdy z nas od czasu do czasu zastosował krótką kurację detoksykująca. W ten sposób usuniemy szkodliwe substancje nie tylko z przewodu pokarmowego(...), soki to skondensowana porcja witamin, łatwo przyswajalnych cukrów, białek i aminokwasów. Pijąc je, w łatwiejszy sposób uzupełniamy dzienne zapotrzebowanie na te składniki. Zgodnie z zaleceniami WHO...

 • Zdrowy detoks ciała i umysłu

  Każda z nas wie jak ważne jest dobre funkcjonowanie ciała i umysłu. Jedzenie, które spożywamy nafaszerowane jest chemią i sztucznymi komponentami, a kosmetyki, które stosujemy bardzo często w swoim składzie mają sztuczne składniki. To wszystko nie jest obojętne dla naszego organizmu. Dlatego zróbmy detoks ciała i umysłu, zmieńmy sposób życia, a różnica w nastroju i wyglądzie będzie niewiarygodna.

Dyskusje na temat: sposób na oczyszczenie jelit