• Informacje na temat:

  rzęsy krótkie jaki tusz

Artykuły na temat: rzęsy krótkie jaki tusz
 • SINSKIN - rzut okiem na tusze do rzęs!

  Podkręcający? Wydłużający? A może dodający objętości? Z każdym sezonem oferta tuszów do rzęs jest bogatsza, szczoteczki coraz bardziej wymyślne, kolory mocno zaskakujące, a my, stając przed wyborem idealnej maskary, nie jesteśmy w stanie wybrać tej jednej, która spełni nasze oczekiwania. Zatem jak dobrać maskarę, która podkreśli naturalne piękno naszych rzęs? SINSKIN podpowiada!

 • Rzęsy jak malowane

  ...usunąć. Zabieg trwa ok. 30 minut. Koszt: ok. 200 zł. Domowe sposoby Witamina E. Rozgnieć kapsułkę w palcach i wetrzyj jej zawartość w rzęsy. Jeśli są bardzo krótkie, zaaplikuj ją patyczkiem(...)Po co nam rzęsy? Zdrowe i mocne nie tylko dodają urody. Przede wszystkim zatrzymują rozmaite zanieczyszczenia, które mogłyby dostać się do oka i je uszkodzić. Przez całe życie mamy tę samą liczbę...

 • Gdy zależy ci, by wydłużyć rzęsy, używaj maskary ze szczoteczką o krótkich i cienkich włoskach (np. tusz ekstremalnie wydłużający, Avon,...

 • Mam krótkie i rzadkie rzęsy

  ...- Radzę zrezygnować z maskar wodoodpornych. Bardziej odpowiednie są klasyczne tusze, pogrubiające i wydłużające włoski. Najlepiej wybierać maskary, które mają cienką szczoteczkę. Rzadkie rzęsy tuszujemy od samej nasady - mówi Sergiusz Osmański, makijażysta.

 • ...„Zazdroszczę kobietom, które mają rzęsy jak firanki, bo moje są delikatne. Zawsze marzyły mi się gęste i długie, ale bez efektu sztuczności. Podobno teraz są na to jakieś specjalne sposoby”. Anna, 41 lat, Poznań...

 • Jak malować rzęsy

  Pięknie podkreślone i maksymalnie pogrubione rzęsy to najlepsza oprawa oczu. Nowoczesne formuły tuszów do rzęs aplikowane specjalnymi szczote czkami mogą wiele zdziałać, nawet przy rzadkich, prostych i krótkich rzęsach.

 • Jak malować rzęsy

  Są na rynku nowoczesne maskary do rzęs, które dzięki specjalnie wyprofilowanym i skonstruowanym szczoteczkom precyzyjnie pokrywają je tuszem, dając znakomity efekt. Warto przy tym pamiętać, że osłabione zabiegami i wypadające rzęsy najpierw trzeba wzmocnić kilkudniową kuracją.

 • Długie, gęste rzęsy to dla oczu najpiękniejsza oprawa. Natura jednak nie dla wszystkich jest równie łaskawa i szczodra.

 • Najnowsze tusze firmy Revlon – recenzja

  ...grudki, a tusz nie "spływa". Po dwukrotnej aplikacji rzęsy są wyraźnie wydłużone i mają piękny, intensywnie czarny kolor. Tusz idealny dla kobiet, które mają gęste, ale krótkie rzęsy. Revlon Volume(...) i rozczesują rzęsy. Revlon Super Length Obietnica producenta: Dzięki specjalnej szczoteczce (Lash Stretch Brush™) tusz dociera do najkrótszych i najmniejszych rzęs, rozdzielając je i widocznie...

 • Tusz, serum, a może odżywka? Czyli kosmetyki do pielęgnacji rzęs

  Marzysz o prawdziwym wachlarzu gęstych i długich rzęs, a Matka Natura obdarowała Cię rzadkimi i krótkimi włoskami? A może Twoje rzęsy straciły dawny blask? Jeśli chcesz, by wróciły do formy, nie musisz wcale uciekać się do przyklejania sztucznych rzęs! Wystarczy, że zastosujesz kosmetyki z pobliskiej apteki lub drogerii, a Twoje rzęsy staną się mocne, długie i gęste.