• Informacje na temat:

  regulacja urodzeń

Artykuły na temat: regulacja urodzeń
 • Dlaczego warto urodzić dziecko w 2012 roku?

  Chcesz zapewnić swojemu dziecku życie szczęśliwe i pełne sukcesów? Jeśli zdecydujesz się urodzić jeszcze w tym roku, przyszłość twojej pociechy będzie się rysować w jasnych kolorach. Tak przynajmniej uważają Chińczycy.

 • Prorodzinne przepisy

  Ostatnie regulacje prawne mają poprawić sytuację młodych rodziców. Koniecznie je poznajcie!

 • Prorodzinne przepisy

  Ostatnie regulacje prawne mają poprawić sytuację młodych rodziców. Koniecznie je poznajcie!

 • Przedszkolne widzimisię

  Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich Stanisław Trociuk zwrócił się do minister edukacji Katarzyny Hall o zajęcie stanowiska w kwestii przyjęć dzieci do przedszkoli, a zwłaszcza urodzonych między 1 września a 31 grudnia 2005.

 • Kobiety walczą o utrzymanie standardów opieki okołoporodowej

  Plan porodu. Ograniczenie interwencji medycznych do minimum. Asysta bliskiej, wybranej przez kobietę osoby. Wkrótce rodzące kobiety mogą stracić te „przywileje”…

 • Mówią o tym wszyscy. Nikogo to nie obchodzi?

  ...zrobić: antykoncepcja, edukacja seksualna i regulacja aborcji. Ludzie boją się, że legalizacja odniesie negatywny skutek w postaci niefrasobliwych decyzji i traktowania aborcji jako antykoncepcji awaryjnej. - Na pewno jest wiele takich nierozważnych wyborów, dlatego potrzebny jest taki system, który pozwoli dotrzeć do kobiet bliskich nieetycznych decyzji o przerwaniu ciąży. Regulacja, która...

 • Nowoczesne wyposażenie biura ma znaczenie

  Czasy, w których kwestie finansowe były na samym szczycie zawodowych priorytetów, powoli odchodzą w niepamięć. Jak zachęcić dobrych specjalistów, by podjęli współpracę z twoją firmą? Jak zatrzymać najlepszych pracowników na kolejne lata?

 • Jak najlepiej wykorzystać „potencjał” usług dodatkowych w perfumerii?

  Przywykliśmy sądzić, że w perfumeriach kupimy jedynie produkty kosmetyczne i różne rodzaje zapachów, począwszy od wód toaletowych, a na perfumach skończywszy. Za sprawą rozmaitych rynkowych zmian odkrywamy dziś jednak, że perfumeria to nie tylko oszałamiająca swym bogactwem wystawa pięknych opakowań z kosmetykami i zapachami, które możemy od ręki sprawdzić – dotknąć, obejrzeć, powąchać – ale też miejsce, w którym możemy zasięgnąć opinii i porad profesjonalistów.

 • Dobry przykład

  Twoja córka wiedzę o kosmetykach czerpie z internetu. Ty ufasz fachowcom. Ona wie, jak się perfekcyjnie i efektownie umalować. Ty stawiasz na neutralną klasykę. Możecie się sporo od siebie nauczyć, skorzystacie na tym obie. Ty przekonaj ją do skutecznej pielęgnacji. Ona pokaże ci, jak zrobić modny makijaż.

 • Bakterie dyktują nastrój

  Prawie każdy z nas przekonał się, że stres może wywołać biegunkę lub ból brzucha. Ale ten układ działa także w drugą stronę! O tym, jak zdrowie jelit wpływa na nastrój, z prof. Ewą Stachowską rozmawia Katarzyna Koper.

Dyskusje na temat: regulacja urodzeń
 • Re: Jestem wierząca, a mąż żąda ode mnie wyuzdanego seksu!

  to co tak naprawdę jest zawarte w \Biblii. jednak zmiany w chrześcijaństwie zupełnie wypaczyły istotę przekazu Pisma Świętego. regulacja urodzeń jest dzisiaj naturalną czynnością. jednak niektóre

 • a potem

  Pisze jako wapniak . Nie ma reguł , nie ma recepty na szczęscie . Wszystko trzeba przejść aby nauczyć się życ . Jeżeli my kobiety nie zrozumiemy pewnych mechanizmów i natury męskiej , to bedziemy cierpieć . Stare zasady wpojone przez nasze matki poszły do lamusa . Macie inny czas , mozecie smiało rozmawiać , nie ciepieć . Regulacja urodzeń , nie co "niebiosa" daja tylko swiadome planowanie. Slub